اد اجباری
۲۱ مهر

اد اجباری ممبر تلگرام

آخرین ویرایش ۲۱مهر۱۳۹۷

با سلام خدمت کاربران عزیز:

منظور از اد اجباری ممبر تلگرام یکی از روش های تبلیغاتی در تلگرام است که با افزایش چشگیر کاربران این اپلیکیشن در ایران تبلیغات از طریق آن هم گسترش یافته است .

اد اجباری ممبر تلگرام
-برای آشنایی انواع روش های ممبر گیری را معرفی میکنم : در ابتدا ما دو نوع ممبر داریم ممبر فیک و ممبر واقعی . خیلی ها مخالف ممبر فیک هستند و با استفاده از آن شدیدا مخالفت میکنند . این دیدگاه درست نیست زیرا هر کدام این ممبر ها در قسمت مخصوصی استفاده دارند . و اما ممبر واقعی خود ممبر واقعی نیز به چند دسته تقسیم میشود . مانند: ممبر اد اجباری و ممبر پاپ آپ و ممبر نوتفیکیشن و  ممبر دیالوگ . که هرکدام را در مقالات دیگری توضیح خواهم داد . اما باز هم همین ممبر های واقعی وارد دو دسته بندی میشوند . دسته اول ممبر های اختیاری که همان طور که از نام آن ها مشخص است کاربران آن ها با اختیار خود وارد کانال شما میشوند که ممبر پاپ آپ و ممبر نوتفیکیشن و  ممبر دیالوگ در ان قرار میگیرند .و دسته دوم ممبر های اجباری که بدون اختیار فرد عضو کانال شده و ممبر اد اجباری جزو ان است

پیدایش و استفاده از این روش را قدردان برنامه نویسان تلگرام های غیر رسمی ای هستیم که با تغذیه از تلگرام اصلی و شخصی سازی آن امروزه بازار داغی را به خود اختصاص داده اند که ویژگی های چشگیر آن ها مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص داده است .

*نکته ی قابل توجه این است که نسخه های تلگرام های غیر رسمیبه دلیل تغذیه از هسته اصلی تلگرام رسمی امن هستند ، این امکان را خود وب سایت تلگرام قرار داده است داده است ، پس جای نگرانی ندارد .

نحوه کار کرد اد اجباری تلگرام

شیوه کار اد اجباری بدین منظور است که طراحان و تلگرام های غیر رسمی برای تبلیغات و افزایش ممبر کانال های تلگرامی افراد را درون کانال ها بدون اجازه آن ها اد کرده و گاهی حتی آن فرد متوجه هم نمی شود . بسیاری در این لحظه گمان میکنند که تلگرام آن ها هک شده و باعث نگرانی آن ها میشود .

اکنون انواع اد اجباری را معرفی میکنم. ما سه روش برای اد اجباری داریم که به دوتا از آنها در این مقاله می پردازیم :

اد اجباری معمولی تلگرام :

در این نوع اد تلگرام بصورت معمولی بوده و کاربر گزینه شما عضو کانال شدید را مشاهده میکنید . در این نوع روش ریزش ممبر های کانال بالا بوده و ممکن است عضو های اصلی کانال نیز خارج شوند . ( پیشنهاد میشود این روش را انتخاب نکنید)

اد اجباری سایلنت تلگرام :

این روش افزایش ممبر نیز مانند معمولی میاشد با این تفاوت که شما عضو کانال شدید را نمایش نمیدهد ، ریزش در این نوع اد کمتر از اد معمولی میباشد .

اد اجباری تلگرام
اد اجباری تلگرام

این نوع اد بهترین نوع است به دلیل اینکه کاربر زمانی که روی خروج از کانال را میزند ، کانال برای اون مخفی میشود و ریزش در این نوع ادد بسیار پایین است ، البته قابل ذکر است که مخفی بودن در این نوع اد برای مدت زمان محدود است و کانال پس از ان مجددا نمایش داده میشود .

اد اجباری ممبر تلگرام
_اما در هرصورت افراد اد شده دارای اختیار هستند و میتوانند از کانال و یا گروه شما خارج شوند و به صورت طبیعی و منطقی این روش با ریزش همراه خواهد بود . اما این ریزش باز هم بستگی به کانال و نوع پست ها و مدیریت آن بستگی دارد .

شما میتوانید برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره و آیدی تلگرام زیر با ما تماس بگیرید  : 

۰۹۹۸۱۱۹۷۰۱۲

@yaraplus4       

کلمات کلیدی:

خرید ممبر واقعی تلگرام ، خرید ممبر تلگرام ، خرید ممبر اد اجباری ، ممبر اد اجباری ارزان ، خرید ممبر ارزان تلگرام ، ممبر با ریزش کم

 

0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه (۲)
reza
دی ۳, ۱۳۹۷

بهترین نوع خرید ممبر تلگرام خرید ممبر اجبار

پاسخ
gholamreza
دی ۳, ۱۳۹۷

بهترین نوع خرید ممبر تلگرام خرید ممبر اجبار

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید