خرید ممبر تلگرام
۲۴ خرداد

خرید ممبر پاپ آپ |ممبر واقعی تلگرام |یاراپلاس

ممبر پاپ آپ

خرید ممبر پاپ آپ با ریزش کم

ادمین های کانال های تلگرامی این موضوع را بخوبی می دانند که هر چه تعداد اعضای کانال شان بیشتر شود بهتر می توانند به کسب درآمد برسند . داشتن اعضای فعال و واقعی می تواند ویوی پست های کانال را بالا برده و از طریق جذب تبلیغات به درآمدزایی رسید .
یکی از روش های افزایش ممبر کانال تلگرام ، ممبر گیری به روش پاپ آپ است . در این روش که ویوی بسیار بالایی هم دارد به خاطر این که اعضا به صورت اختیاری وارد کانال شما می شوند ریزش آن خیلی کم است و اعضا هم واقعی هستند .

یکی از بهترین روش ها برای افزایش ممبر تلگرام روش پاپ اپ است که ممبر ها واقعی اند در نتیجه بازده بالایی دارد. پس از خواندن کامل مقاله در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ آماده  پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند:

۰۹۳۰-۴۰۲-۶۱۸۰
۰۹۰۳-۲۷۲-۸۸۱۱

پاپ آپ چیست  ؟

پاپ آپ ها ، پیامی هستند که بر روی گوشی کاربر ارسال می شود حتی در زمانی که کاربر آنلاین نیست . ماندگاری این پیام ها در گوشی کاربر ۱۲ ساعت می باشد .

پاپ آپ ها برای تبلیغات و اطلاع رسانی نرم افزارها استفاده می شوند .

شما هر نرم افزاری که داشته باشید ، دیده اید که پیامی برای شما پیامی آمده است که ” نسخه جدید این نرم افزار به بازار آمده ، یا در نرم افزارهای بازی مانند کلش ، که پیام هایی مانند صندوقچه های شما باز می باشد و از این قبیل  پیام ها . ”  این پیام ها را پاپ آپ می گویند .
5k ممبر تلگرام
5k ممبر تلگرام

پاپ ها به دو صورت هستند ، پاپ آپ سایتی و پاپ آپ موبایلی .

پاپ آپ هایی سایتی بیشتر برای تبلیغات و برند سازی یا عضویت در خبرنامه ها ، تخفیفات فروشگاهی و از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد  .

ممبر پاپ آپ چیست ؟

خرید ممبر پاپ آپ
خرید ممبر پاپ آپ
در روش ممبر گیری پاپ آپ ، درخواستی روی گوشی کاربر ظاهر میشود که آیا تمایل دارید در این کانال اد شوید یا خیر ؟ کاربر اختیار کامل دارد که عضو شود یا نه . و اگر عضو کانال بشود احتمال ترک آن کمتر است .
در روش پاپ آپ چون ورود کاربر به کانال شما به صورت کاملا اختیاری است ماندگاری اعضا در آن بیشتر است .
ممبر گیری از طریق پاپ آپ بالاترین کیفیت و بیشترین فروش را دارد . یکی از بهترین مزیت های این روش ویوی بسیار بالای چند پست آخر است . در این روش کاربر فقط عنوان کانال را مشاهده می کند و از موضوع کانال بی اطلاع است . ریزش اعضا در این روش بسیار کم است چرا که کاربر با ورود به کانال و مشاهده پست ها تصمیم می گیرد که در کانال بماند یا خیر پس اگر تصمیم بگیرد که جوین شود حتما ماندگاری آن در کانال بالا است .
نکته خیلی مهمی که ادمین های کانال های تلگرامی باید در نظر داشته باشند این است که صرف نظر از این که به چه روشی دارند جذب ممبر می کنند ، محتویات و مدیریت کانال نقش اصلی در ماندگاری اعضا دارند . پست ها باید به روز و جذاب باشد ، تکراری نباشد و متناسب با شرایط سنی که برای آنها ایجاد کانال کرده اند باشد .
خوشحال می شویم بعد از خواندن این مقاله ما را از نظرات خودتان آگاه کنید.
جهت خرید ممبر پاپ آپ و مشاهده تعرفه ها به فروشگاه خرید ممبر تلگرام  کنید.
مشاوره رایگان:
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
این مقاله هم جالبه!
افزایش ممبر فیک| افزایش ممبر فیک نرم افزاری بدون ریزش
۱ دیدگاه
پاپ آپ موبایل چیست و چه کاربردهایی دارد؟ - آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۴, ۱۳۹۷

[…] پاپ آپ موبایل چیست؟ […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید