در حال بارگیری...
۰۷ فروردین

خرید ویو برای سروش

خرید ویو برای سروش

تلگرام با داشتن میلیون ها کاربر فعال یکی از بهترین و پربیننده ترین بستر ها برای تبلیغات در فضای آنلاین مجازی می باشد . در همین راستا یاراپلاس دارای قدرتمندترین سرویس تبلیغاتی در تلگرام می باشد.

خرید ویو برای سروش
خرید ویو برای سروش
یکی از مهمترین چیزهایی که نشان می دهد یک کانال و پست های آن چقدر محبوبیت دارد  تعداد ویو هایی است که از پست های آن صورت گرفته است .
هر چه تعداد ویو پست ها بالا باشد اعتبار کانال شما بیشتر است و از طرفی هم می توانید کسب درآمد خوبی از این طریق داشته باشید.
چرا که کسانی که می خواهند به شما تبلیغات بدهند که در کانال خود قرار دهید وقتی می بینند که ویو پست های کانال شما بالاست بیشتر ترغیب می شوند که این کار را انجام دهند .
چرا که متوجه می شوند که اعضای کانال شما همگی واقعی هستند و ممبر فیک نمی باشند.
خرید ویو را معمولا کسانی که دارند برای کار خود برند سازی می کنند استفاده می کنند . یا کسانی که در چالشی شرکت می کنند و می خواهند پست شان ویو  زیاد بخورد .
هزینه تبلیغات در این روش بر اساس تعداد بازدید است یعنی این که شما بر اساس تعداد بازدید صورت گرفته هزینه پرداخت می کنید . به طور مثال شما می خواهید پست تان 1000 تا بازدید بخورد شما هزینه این 1000 تا را پرداخت می کنید و تبلیغات برای شما انجام می شود و به محض این که پست تان 1000 تا بازدید را خورد تبلیغ شما متوقف می شود .
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما  در گروه یاراپلاس آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
0930-402-6180
0903-272-8811
تلگرام : yaraplus4@

خرید ویو سروش به زودی …

کلمات کلیدی  : خرید ویو – افزایش ویو پست ها – ویو پست ها در تلگرام
این مقاله هم جالبه!
افزایش ممبر اختیاری پاپ آپ
0/5 ( 0 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید