در حال بارگیری...
سایت زرین‌پال(واسط درگاه پرداخت بانکی فروشگاه‌های اینترنتی) هک شد
۱۲ مرداد

سایت زرین‌پال(واسط درگاه پرداخت بانکی فروشگاه‌های اینترنتی) هک شد

سایت زرین‌پال(واسط درگاه پرداخت بانکی فروشگاه‌های اینترنتی) هک شدReviewed by سید حسین موسوی on Aug 3Rating: 5.0زرین پال درگاه واسط پرداخت اینترنتی هک شدروز جمعه 12 مرداد ماه برترین سایت پرداخت واسط ایرانی یعنی سایت زرین پال توسط یک گروه هک حرفه ای هک شد.

زرین پال هک شد

وب سایت رسمی زرین پال درگاه واسط پرداخت بانکی که اکثر وبسایت های ایرانی از این سایت استفاده می کنند در تاریخ ۱۲ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ توسط گروه هک دستینی هک شد.

 

زرین پال هک شد.
زرین پال هک شد.

 

زرین پال هک شد.

  • کارشناسان و مدیران ارشد زرین پال گفته اند نگرانی درکار نیست و به زودی مشکل حل می شود.

‏دوستان و همراهان عزیز زرین‌پال به اطلاع می‌رسانیم که فردی با سو‌ استفاده از باگی که در یکی از روترهای میکروتیک پیدا کرده موفق به بارگذاری یک سایت روی سرور دیگری شده است. لازم به ذکر است که هیچ دسترسی به داده‌های زرین پال وجود ندارد و این مشکل تا چند دقیقه دیگر برطرف می‌شود.

 

​​ سایت زرین پال هک شد

هنوز اطلاعات بیشتری از این حمله اینترنتی در دسترس نیست. در حال حاضر dnsهای سایت تغییر یافته و فعلا سایت به کلی از دسترس خارج شده است.

ترس از افشا شدن اطلاعات شخصی و بانکی کاربران این سایت را نگران کرده است.

یک‌ منبع آگاه به دیجیاتو اعلام داشته که هکر فقط ای پی های روتر سرور را تغییر به یک سرور دیگر داده و هیچ دسترسی به هیچ‌موردی در سرور را نداشته است.

 

توضیحات و شفاف سازی مصطفی امیری هم بنیانگذار زرین‌پال در خصوص مشکل پیش آمده.

سید حسین موسوی

علاقه زیاد به حوزه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس رو راه اندازی کنم. تیم یاراپلاس همواره تلاش میکنه تا برای همه علاقه مندان این حوزه یک منبع آموزشی کامل رو جمع آوری کنه.

۱ دیدگاه
رضا
مرداد ۱۲, ۱۳۹۷

اطلاعات این همه کاربر به فنا رفت ، این تیم هکر قوی ترین تیم در هک معروف به کلاه سیاه هستند .

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید