ممبر اختیاری تلگرام
۲۲ مرداد

ممبر اختیاری تلگرام چیست؟

خرید ممبر واقعی تلگرام (ممبر اختیاری) یا ممبر فیک ؟

 

خرید ممبر تلگرام ،کار پر هزینه ای است و این هزینه وقتی ارزش دارد که شما به چند نکته مهم درآن  توجه کنید. اولین نکته در خرید ممبر تلگرام این است که بدانید کدام روش خرید ممبر برای شما مناسب تر است .

 

کدام روش افزایش ممبر تلگرام ارزان برای کانال شما مناسب است ؟

 

خرید ممبر اختیاری تلگرام

 

انواع روش های ممبر گیری:

 ممبر فیک:

خیلی ها مخالف ممبر فیک هستند، این دیدگاه درست نیست زیرا هر کدام از این ممبر ها در قسمت مخصوصی کاربرد دارند. برای مثال ممبر فیک برای کانال های فروشگاهی زیر یک کا کاربرد خوبی داره چون باعث جلب اعتماد مشتری می شود.

 

 ممبر واقعی ارزان تلگرام:

ممبر واقعی  به چند دسته تقسیم می شود :ممبر اد اجباری و ممبر پاپ آپ ، ممبر نوتفیکیشن و  ممبر دیالوگ. که هریک را در مقالات دیگری توضیح خواهم داد. با این حال، همین ممبر های واقعی وارد دو دسته میشوند:

دسته اول:ممبر های اختیاری هستند که همان طور که از نام آن ها مشخص است کاربران با اختیار خود وارد کانال شما می شوند. ممبر پاپ آپ و ممبر نوتفیکیشن و  ممبر دیالوگ در این گروه قرار میگیرند.

دسته دوم: ممبر های اجباری می باشند که فرد بدون اختیار عضو کانال می شود. ممبر اد اجباری از این دسته است.میدانیم در ممبر اد اجباری به دلیل ورود بدون اختیار فرد به داخل کانال ، احتمال ریزش آن بیشتر است اما باز هم این بستگی به نوع استفاده شما دارد و شرکت ما برای شما از  ۱k تا  ۵۰۰k و حتی بالاتر حاضر به پاسخ گویی است و ممبر اختیاری نیاز به تایید خود فرد برای ورود به داخل کانال دارد.

 

 

ممبر اد اجباری بیشتر برای کانال های عمومی و مورد پسند اکثر مردم استفاده میشود ، مانند کانال طنز و یا کانال های موزیک که بیشتر مردم به آن علاقه مند هستند زیرا با اد گسترده افراد از این طریق به خاطر قیمت بسیار پایین ان نسبت به ممبر اختیاری بازدهی بیشتر و هزینه کمتری برای شما به عمل خواهد آمد. اما هنگامی که شما کانالی تخصصی مانند آموزش لوازم الکترونیکی دارید به دلیل وجود مخاطب خاص آن باید از ممبر اختیاری استفاده کنید که برای شما مناسب تر است. به این منظور کادر ما تصمیم گرفته برای آشنایی بیشتر شما در این زمینه مشاوره رایگان قرار دهد که از آن بهره مند شوید.

 

مشاوره رایگان
شما میتوانید برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره و آیدی تلگرام زیر با ما تماس بگیرید: ۰۹۹۸۱۱۹۷۰۱۲ می توانید جهت پشتیبانی به ایدی مقابل مراجعه کنید  yaraplus4@  

 

ممبر اختیاری توسط ارسال دعوتنامه جذب می شوند بدین صورت که برای تمام کسانی که اپلیکیشن مورد نظر را بر روی گوشی تلفن خود دارند پیامی فرستاده میشود و به محض اینکه شخص به اینترنت متصل شود برنامه تلگرام در گوشی باز شده و پیام تمایل به عضویت در یک کانال نمایش داده می شود ، شخص  پس از مشاهده مطالب و ژانر کانال ,در صورت علاقه ، پیام را تایید کرده و عضو کانال مورد نظر میشود.

خرید ممبر تلگرام

*نکته شایان توجه  این است که شرکت یاراپلاس با همکاری با برنامه نویسانی مجرب، دارای تعدادی بالا از اپلیکیشن های معروف است*

اکنون یکی از مهمترین موارد  برای جذب ممبر اختیاری تلگرام  نام کانال شما است. زیرا کاربر تنها با مشاهده نام کانال شما اقدام به تایید و یا رد کردن آن میکند. در این خصوص شما باید نامی را برای کانال خود قرار دهید که روان , جذاب و تحریک کننده مخاطب باشد و این باعث موفق تر شدن شما و پیشی گرفتن از دیگران می شود.

 

برای خرید ممبر اینجا کلیک کنید

 

مقالات مرتبط:

5/5 ( 2 نظر )
دیدگاه (۲)
علی
شهریور ۲۴, ۱۳۹۷

سلام برای گروه های تلگرام هم افزایش ممبر داریدیا فقط مخصوص کانال ها است؟

پاسخ
سید حسین موسوی
شهریور ۲۵, ۱۳۹۷

سلام و درود علی جان
بله، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام همچنین برای گروه های تلگرامی نیز فعال می باشد.

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید