در حال بارگیری...
پوش نوتیفکیشن چیست
۲۶ اردیبهشت

پوش نوتیفیکیشن چیست ؟ با یاراپلاس همراه باشید

پوش نوتیفیکیشن چیست و چگونه ارسال می شود ؟

پوش نوتیفیکیشن چیست ؟

پوش نوتیفیکیشن ( Push Notification ) یک نوع روش بازاریابی و تبلیغات است که بر روی گوشی های هوشمند ، تبلت ها و به تازگی در سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد .
در  نوتیفیکیشن های تبلیغاتی برنامه نویسان اندروید این تبلیغات را  در صورتی که کاربر به اینترنت متصل باشد برای او ارسال می کنند .
پوش نوتیفیکیشن چیست ؟
پوش نوتیفیکیشن چیست ؟

انواع پوش نوتیفیکیشن (  Push Notification )

پوش نوتیفیکیشن (  Push Notification) ها به صورت موبایلی و سایتی مورد استفاده قرار می گیرد .

در نسخه های موبایلی که زیاد با آن ها برخورد داشته اید به این صورت است  زمانی که اپلیکیشنی را بر روی گوشی خود نصب می کنید  اعلان ها و نوتیفیکیشن هایی درباره آن نرم افزار و اپلیکیشن بر روی گوشی شما ظاهر می شود به طور مثال ارتقاء آن اپلیکیشن ، تخفیفاتی که ممکن است داشته باشد یا جشنواره و از این قبیل …
مثالی واضح در این باره بازی تام سخنگو که وقتی گرسنه است یا خوابش میاد نوتیفیکیشنی ظاهر می شود و به شما اعلام می کند که به تام غذا دهید و از این قبیل موارد در بازی ها .

پوش نوتیفیکیشن چگونه ارسال می شود ؟

برنامه نویسان یک اپلیکیشن ، اطلاعاتی را درباره کسانی که آن اپلیکیشن را نصب کرده اند دارند و تنها آنها قادر به ارسال این نوتیفیکیشن ها به گوشی های کاربرانشان هستند  .
درباره نوتیفیکیشن های تبلیغاتی نیز به همین صورت است که برنامه نویسان اندروید این تبلیغات را به گوشی کاربران ارسال می کنند و در صورتی که کاربر به اینترنت متصل باشد نوتیفیکیشن ها برای او ارسال می شود و تا 12 ساعت در گوشی کاربر ماندگاری دارد .
با استفاده از روش پوش نوتیفیکیشن می توان متوجه شد که کاربران بیشتر در چه ساعاتی از روز آنلاین هستند و برای ارسال تبلیغات بعدی می توان در آن ساعات اقدام به ارسال پوش نوتیفیکیشن کرد .
یکی دیگر از راه های ارسال پوش نوتیفیکیشن استفاده از سرویس پوش نامه است که بواسطه آن می توانید پیام های تبلیغاتی خود تان را برای کابران ارسال کنید .
در این سرویس شما می توانید به اطلاعات دقیقی از تعداد ارسال ، بازدید و کلیکی که روی تبلیغ شما صورت گرفته است دست پیدا کنید . این سرویس برای ارسال نوتیفیکیشن دارای لینک گزارش است که در صورتی لزوم برایتان ارسال می شود .
لینک گزارش هم شامل تعداد ارسال ها ، تعداد بازدید ها و تعداد کلیک ها می باشد  .
پوش نوتیفیکیشن چیست ؟
پوش نوتیفیکیشن چیست ؟
تعداد ارسال ها ، یعنی تعداد نوتیفیکیشن که سفارش داده اید و ارسال شده است .
تعداد دریافت ها ، یعنی تعداد کاربرانی که در طول 12 ساعت آنلاین شده اند و نوتیفیکیشن شما را دریافت کرده اند .
تعداد کلیک ها ، یعنی تعداد کلیک هایی که کاربران روی نوتیفیکیشن شما انجام داده اند.
روش ارسال پوش نوتیفیکیشن بسیار ارزان و پربازده است و برای عضویت در کانال ها بسیار کاربرد دارد چرا که کاربران با اختیار خود وارد کانال شما می شوند و ماندگاری بالا و در نتیجه ریزش کمی دارد .
پوش نوتیفیکیشن چیست ؟
پوش نوتیفیکیشن چیست ؟
پوش نوتیفیکیشن شما می تواند شامل عکس ، صدا ، متن یا لینک کانال یا وب سایت شما یا حتی ویدیو باشد که کاربر با کلیک بر روی آن وارد سایت یا کانال شما می شود .
از بهترین مزیت های این روش امکان ارسال تبلیغ در زمان دلخواه به تفکیک سن و جنس و محدوده جغرافیایی و.. است .
پوش نوتیفکیشن در سایت ها هم به همین روش است و معمولا برای عضویت در خبرنامه ها ، جشنواره ها و تخفیفات سایت های فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد .
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
0930-402-6180
0903-272-8811
کلمات کلیدی : تولید محتوانوتیفیکیشن تبلیغاتیارسال نوتیفیکیشن
این مقاله هم جالبه!
۶ اشتباه رایج در دیجیتال مارکتینگ
0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه (۲)
با نوتیفیکیشن تبلیغاتی تلگرام به آسانی کسب درآمد کنید، آژانس دیجیتال مارکتینگ مشهد
تیر ۴, ۱۳۹۷

[…] نوتیفیکیشن تبلیغاتی تلگرام چیست؟ […]

پاسخ
آشنایی با روش های افزایش ممبر تلگرام - آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۱۶, ۱۳۹۷

[…] اطلاعات خوب و با کیفیت در این زمینه می خواهید مقاله “پوش نوتیفیکیشن” را مطالعه […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید