در حال بارگیری...
نوتیفیکیشن تبلیغاتی
۲۶ اسفند

نوتیفیکیشن تبلیغاتی چیست ؟

نوتیفیکیشن تبلیغاتی چیست ؟

با سلام خدمت کاربران عزیز .

نوتیفیکیشن تبلیغاتی و یا پوش نوتیفیکیشن نام دیگرآن را امروزه زیاد مشاهده میکنیم . نوتفیکیشن تبلیغاتی یکی از روش های شاخص تبلیغات است .  از روش‌های بازاریابی آنلاین است که عمر بالایی هم  ندارد.

از دیگر نام های آن«نوتیفیکیشن مارکتینگ» نام دارد که به ابزار اون  «پوش نوتیفیکیشن Notification _  Push می‌گن.
معنی فارسی کلمه Notification می‌شه اطلاع، اطلاعیه، اعلان، خبر، تذکر و آگاه سازی.
نوتیفیکیشن تبلیغاتی
نوتیفیکیشن تبلیغاتی
نوتفیکیشن , تبلیغاتی است که با استفاده از یک سرور به صورت مستقل به مجموعه ای از گوشی ها و تبلت های و دستگاه های اندرویدی ارسال می شود .
این کار به وسیله برنامه هایی که بر روی تلفن همراه شما نصب هستند انجام میگیرد .
اگر اینترنت تلفن همراه کاربر روشن باشد . به این صورت  پیامی در قسمت نوتیفیکیشن و یا اعلان گوشی فرد قرار میگیرد . که میتواند به صورت متن, عکس , بنر و انواع دیگر باشد و کاربر با لمس آن به صفحه مورد نظر ارجاع داده میشود .
عصر کنونی در ایران , تلگرام , مجبوب ترین اپ ارتباطی است و بدین منظور بازار هایی هم در آن شکل گرفته که نیازمند تبلیغات است .
برای همین این روش برای ممبر گیری تلگرام هم استفاده میشود . با لمس صفحه نوتیفیکشین وارد کانال مشخص شده میشود . در صورت علاقه مندی عضو کانال شما میشود .
*که مجموعه یاراپلاس با برنامه نویسانی مجرب و با استفاده از نرم افزار های محبوب  در جامعه که نصب بالایی نیز داشته اند , برای شما سعی در این داشته که بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد .*
ریزش ممبر در نوتیفیکیشن :
ریزش ممبر از مهم ترین مسائلی است که در انتخاب نوع روش تبلیغاتی به آن توجه می شود . نوتیفیکیشن تبلیغاتی به دلیل واقعی بودن ممبر های آن و همچنین اختیاری بودن آن ما فعالیت بالای ممبر ها را ما مشاهده میکنیم .
و همین طور ریزش بسیار کم ممبرها و بازدید بالای کاربران از نقاط مثبت این روش تبلیغاتی میباشد .  این روش محبوب با رقابت بسیار با روش های دیگر تبلیغاتی امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است .
* سیاست کاری شرکت یاراپلاس  برای جلب رضایت شما به این صورت قرار گرفته که اگر شما ریزش ممبر داشتید ما آن را برای شما جبران خواهیم کرد. *
 
از نوع مطالب دیگران الگو بگیرید اما کپی نکنید:
کپی آفت کانال شما است . اگر قرار باشد ممبر جذب کنید یا ممبر های خود را نگه دارید از فکر اینکه مطالب دیگران را کپی کنید بیرون بیایید .
اگر قرار بود کاربران مطالب کانال های دیگر را بخوانند چرا وارد کانال شما شده اند ؟
آیا نمی توانستند وارد همان کانال هایی شوند که شما از آن ها کپی برداری کرده اید ؟
زمانی که مطالب را نگارش میکنید می توانید از سایت و کانال های مختلف از نوع نگارش آن ها و نحوه آراستن مطالبشان الگو برداری کنید و این برای شما نیز مفید خواهد بود.
چرا که در بعد شما خودتان طرح هایی را برای نگارش به جود خواهید آورد و بقیه شما را الگوی خود خواهند کرد اما به هیچ وجه از مطالب بقیه کپی برداری نکنید .
علاوه بر ای کپی برداری یک توهین مستقیم به خودتان است و خودتان دارید به خودتان می گویید که من ضعیف هستم ، من نمی توانم خودم نگارش کنم ، من نمی توانم کانالم را اداره کنم .
آیا کاربران یک انسان ضعیف را حمایت می کنند ؟و علاوه بر اینکه شما به خودتان توهین می کنید به کاربران نیز توهین می کنید . کاربران را ساده فرض نکنید !
آن ها می فهمند چه مطالبی را شما نگارش کرده اید و چه مطالبی را کپی برداشته اید .
کپی برداری علاوه بر اینکه توهین بر خودتان است توهین به ممبر های شما نیز است .
پس اگر بعد از مدتی که مطالب کپی در کانال گذاشتید و دچار ریزش اعضا کانال شدید تعجب نکنید ، چرا که عامل اصلی این اتفاق خوده شما بوده اید و هیچ کس دیگری در این کار مقصر نخواهد بود.
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
0930-402-6180
0903-272-8811
تلگرام : yaraplus4@
 

 

این مقاله هم جالبه!
مزایا و معایب تبلیغات نوتیفیکیشن
کلمات کلیدی :
نوتیفیکیشن تبلیغاتی , نوتیفیکیشن تبلیغاتی چیست؟ , نوتیفیکیشن بدون ریزش , نوتیفیکیشن ارزان
 
5/5 ( 1 نظر )
۱ دیدگاه
اهمیت نوتیفیکیشن تبلیغاتی در اطلاع رسانی- یاراپلاس
تیر ۱۱, ۱۳۹۷

[…] می توانید برای اطلاعات تکمیلی نوتیفیکیشن تبلیغاتی چیست؟ را مطالعه […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید