نصب تضمینی اپلیکیشن های کاربردی
۱۴ مرداد

نصب تضمینی اپلیکیشن های کاربردی

در ابتدا باید توضیح دهیم که اپلیکیشن چیست تا بتوانیم مفهوم نصب تضمینی اپلیکیشن را بیان کنیم حال اپلیکیشن را توضیح می دهیم.

 اپلیکیشن و نصب تضمینی اپلیکیشن چیست؟

تمامی نرم افزارهایی که در طول روز از آن‌ ها استفاده می‌ کنیم به نوعی اپلیکیشن محسوب می شوند و تنها چندین نرم افزار هستند که در این دسته قرار نمی گیرند مانند سیستم عامل و زبان های برنامه نویسی که جزء اپلیکیشن ها قرار ندارند. همان‌ گونه که می دانید موبایل ها و تبلت ها نیز مانند رایانه ها، نرم‌افزارها و برنامه های متفاوت و مختلفی دارند که اکثریت استفاده کنندگان آن‌ ها را با نام اپلیکیشن می شناسند و از آن ها استفاده می‌ کند که آن ها نیز همان اپلیکیشن موبایل می باشند.

امروزه اپلیکیشن ها از نظر تنوع بسیار زیاد هستند و توسعه دهندگان آن ها نیز با توجه به نیاز کاربران آن ها را برای سیستم عامل های مختلف می سازد یعنی به عنوان مثال اپلیکیشن گوگل کروم هم برای سیستم عامل ویندوز هم برای موبایل و هم برای تبلت ها موجود است که کاربران می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده نمایند.

نصب تضمینی اپلیکیشن های کاربردی
نصب تضمینی اپلیکیشن

پیشنهاد رد نشدنی ما به شما مقاله پرداخت به ازای نصب اپلیکیشن مطالعه کنید.

 تفاوت اپلیکیشن با وب سایت چیست؟

بعضی از افراد فکر می کنند که تفاوت چندانی بین این دو واژه وجود ندارد و هر دو یک وظیفه را برای کاربر انجام می‌دهند.  شاید بعضی از افراد نیز فکر کنند که با توجه به حجم مطالب و گستردگی محتوایی که در وب‌ سایت ‌ها وجود دارد، ایجاد اپلیکیشن ها کار بیهوده ای می باشد حال باید تفاوت وظیفه این دو واژه را دانست که ما در این قسمت توضیح خواهیم داد.

بیشترین و عمده ترین تفاوت بین اپلیکیشن و وب سایت در این است که وب سایت به صورت آنلاین می باشد و باید به اینترنت متصل بود تا توانست از خدمات آن بهره برد و کاربران می توانند تمامی آنچه را که در فضای مجازی ارائه شده است را ببیند و از آن استفاده کنند اما در اپلیکیشن یک فایل که شامل اطلاعاتی می باشد به صورت آفلاین به سیستم برمی ‌گردد و می ‌توان بدون استفاده از اینترنت برخی از مطالب را مشاهده کرد در واقع می ‌توان گفت وب سایت ها یک پیش نمایش از کار و حرفه ای هستند که ما آن‌ ها را انجام می دهیم اما در اپلیکیشن ها سعی می شود تا مخاطب را جذب کرده تا اطلاعات حضوری به فرد داده شود.

نصب تضمینی اپلیکیشن های کاربردی- یاراپلاس
نصب تضمینی اپلیکیشن های کاربردی

 نصب تضمینی اپلیکیشن به چه معنی است؟

نصب تضمینی اپلیکیشن که در بین برخی از کاربران نیز به نصب به ازای پرداخت هم معروف است یکی از راهکارها و معیارها برای پیشرفت کردن اپلیکیشن ها و بالا بردن تعداد نصب اپلیکیشن ها می باشد. ما به ازای هر نصب اپلیکیشن هزینه پرداخت می‌کنیم که در نصب تضمینی اپلیکیشن این هزینه ها بر حسب نوع و کیفیت اپلیکیشن و حجم فایل اپلیکیشن ها متغیر است معیارهای شمارش در نصب تضمینی اپلیکیشن می‌تواند بر اساس تب استریم و گوگل آنالیتیک و پنل پوشه و همچنین می‌تواند بر اساس شماره رندهای شخصی باشد. از یک اپلیکیشن زمانی ما می‌توانیم کسب درآمد داشته باشیم که تعداد کاربران آن بالا باشد و ما با نمایش دادن تبلیغات بین کاربران کسب درآمد کنیم که این یکی از راه‌های نصب تضمینی اپلیکیشن نیز می باشد.

شما می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما که اماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تماس بگیرید:

این مقاله هم جالبه!
نکات مهم برای نصب تضمینی اپلیکیشن

۰۹۰۳۲۷۲۸۸۱۱

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

سید حسین موسوی

علاقه زیاد به حوزه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس رو راه اندازی کنم. تیم یاراپلاس همواره تلاش میکنه تا برای همه علاقه مندان این حوزه یک منبع آموزشی کامل رو جمع آوری کنه.

دیدگاه خود را بنویسید