در حال بارگیری...
تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام
۲۰ اردیبهشت

تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام | یاراپلاس

بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام چه زمانی است ؟

بهترین زمان برای تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام

تبلیغات به قدری در  کسب و کار ما  آمیخته شده است که گریزی از آن نیست و برای شناخته شدن برند و کسب و کار ناگزیر هستید که تبلیغات انجام دهید .
امروزه می شود مطمئن بود که از همه قشر افرادی در شبکه های مجازی و اینترنت فعالیت دارند چه صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ و فعالان اقتصادی ، چه مردم عادی . شما هم برای داشتن کسب و کاری سود ده نیازمند داشتن تبلیغات موثر و موفق در شبکه های اجتماعی هستید .
شما باید بتوانید دانش خود را در زمینه اینترنت و فعالیت در شبکه های اجتماعی به روز نگه دارید و فقط به آنها به چشم یک سرگرمی نگاه نکنید .
در این مقاله با ما همراه باشید تا چند نکته را در رابطه با زمان تبلیغات با هم مرور کنیم .
تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام
تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام
همان طور که در مقالات تولید محتوای و ایجاد کمپین فروش یادگرفتید که چگونه محصولتان را ارائه کنید . حالا باید متوجه شوید که بهترین زمان برای تبلیغات چه زمانی است ؟
بهترین زمان برای تبلیغات زمانی است که ما تولید محتوای مان را به صورت صحیح و به صورت حداقل انجام داده ایم .
برای مثال اگر قصد تولید ویدیو داریم باید حداقل 2 ویدیو منتشر کرده باشیم و یک ویدیو هم برای بارگذاری و انتشار ذخیره داشته باشیم .
یا اگر پادکست صوتی می خواهیم ارائه کنیم حداقل 2 پادکست صوتی منتشر کرده باشیم تا مخاطبین و کاربرانی که جدید وارد کانال یا پیج ما می شوند متوجه باشند که ما به چه صورت فعالیت می کنیم .
پس بهترین زمان برای انجام تبلیغات زمانی است که شما تولید محتوا کرده باشید و محصول خود را ارائه کرده باشید .
 در آخر زمان جشنواره یتان است .  به طور مثال اگر کانالی دارید که فروش گوشی همراه است قطعا زمانی تبلیغات انجام می دهیم که تولید محتوا انجام شده باشد ، ویدیو معرفی محصول بارگذاری شده باشد نیاز سنجی  و نیاز و رفتار و هدف مشتری هم شناسایی شده باشد . محصول هم  معرفی شده باشد .
مثال
فقط 3 روز فرصت دارید که به جای پرداخت 800 هزار تومان تنها با 750 هزار تومان این خرید عالی را از ما انجام دهید .
پس یادمان نشود برای تبلیغات باید محتوا خوب تولید کرد  و عجله ای برای تبلیغات نداشته باشید .
چرا که  خیلی از کانال ها را  زمانی به ما  برای تبلیغات مراجعه می کنند که هنوز کانالی ندارند پس عجله نکنید مهم پول خرج کردن نیست مهم این است که بتوانید یک کانال درست و با محتوا و تبلیغات درست داشته باشید .
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در گروه تبلیغاتی یاراپلاس آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
0930-402-6180
0903-272-8811
کلمات کلیدی : تولید محتواتولید پادکست صوتی تولید ویدیوتبلیغات 
این مقاله هم جالبه!
چگونه از طریق اینترنت کسب درآمد کنم ؟ | یاراپلاس
5/5 ( 1 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید