تبلیغات گسترده
۰۴ تیر

تبلیغات گسترده با دیجیتال مارکتینگ

اگر به دنبال یک روش مطمئن و کارآمد برای تبلیغ محصولات خود هستید، پس باید به سراغ دیجیتال مارکتینگ بروید. ممکن است بارها کلمهٔ دیجیتال مارکتینگ را از زبان اطرافیتان شنیده باشید یا کمی دربارهٔ آن بدانید اما به روش های سنتی تبلیغاتی اطمینان بیشتری دارید؛ با گسترش روز افزون رسانه های اجتماعی، روش های سنتی بازاریابی مخصوصاً در شهرهای بزرگ مانند مشهد و تهران دیگر کارساز نیست. در این مطلب ما قصد داریم شما عزیزان را با روش مدرن دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم.

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

آشنایی با دیجیتال مارکتینگ

با گسترش وسایل الکتریکی و دیجیتالی مانند گوشی های همراه، تبلت ها، کامپیوترها و لپ تاپ و دسترسی به اینترنت، روش های سنتی تبلیغات محصولات به کنار رفته و روش جدیدی به نام Digital Marketing جایگزین تمامی روش ها شده است. مجموع کارها و فعالیت هایی که توسط وسایل دیجیتالی برای تبلیغات دیجیتال مارکتینگ و معرفی محصولات انجام می گیرد، دیجیتال مارکتینگ را شکل می دهد. تمرکز اصلی بازاریابی دیجیتالی بر روی شبکه های اجتماعی و سایت ها می باشد، بازاریابی دیجیتالی در دنیای امروزه بسیار محبوب و شناخته شده است، این روش سریع الحصول است و به سرعت جواب گو می باشد.

دیجیتال مارکتینگ
تبلیغات گسترده دیجیتال مارکتینگ

در شیوهٔ بازاریابی سنتی متقاضیان مانند فروشندگان در صنعت های مختلف تنها به قشر محدودی از خریداران دسترسی داشتند، در نتیجه جذب مخاطبان بسیار پایین بود. اما از طریق بازاریابی دیجیتالی افراد از طریق رسانه های اجتماعی، سایت ها و ایمیل، خواسته های مخاطبان خود را به خوبی شناخته و از طریق این شناخت صحیح، روش درست تبلیغات خود را انتخاب کرده تا تأثیر بیشتری بر متقاضی خود بگذارد در نتیجه در مدت زمان کم، مخاطبان زیادی جذب خواهند شد.

بازاریابی دیجیتالی، روش نوین تبلیغات

خیلی از مخاطبان تصور می کنند که دیجیتال مارکتینگ تنها برای کسانی است که دارای سایت و کانال های اجتماعی هستند، این باور غلطی است که دامان مخاطبان سنتی را گرفته است و آن ها را از پیشرفت واداشته است. امروزه با گسترش ابزارهای دیجیتالی در بین تمامی اقشار جامعه، کارآمدترین راه برای شناساندن برند و محصول خود استفاده از دیجیتال مارکتینگ است. از طریق این روش جدید بر خلاف روش های بازاریابی سنتی که محدود به زمان و منطقه بود، حتی کسانی که در شهر و حتی کشور شما نباشند به راحتی با محصولات و خواسته های شما آشنا خواهند شد و علاوه بر این در هر زمان و مکانی به راحتی می توانید با دیجیتال مارکتینگ مشتریان خود را هدفمند جذب کنید.

دیجیتال مارکتینگ مشهد
دیجیتال مارکتینگ مشهد

به طور مثال شهر مشهد با وجود اینکه اقتصاد خود را از طریق صنعت گردشگری به خوبی تأمین می کند اما امروزه فروشندگان و مغازه داران برای عقب نماندن از غافله، دست از روش های سنتی بازاریابی برداشته اند و به سمت مدرنیته شدن رفته اند. ابزارهای دیجیتالی و بازاریابی دیجیتالی به متقاضیان کار در مشهد این فرصت را می دهند با وجود رقابت های زیادی که بین افراد وجود دارد، نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند و درآمدزایی کنند.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال

برای دیجیتال مارکتینگ ابزارهای متفاوتی وجود دارد تا تبلیغات محصولات شما را به راحتی به نمایش بگذارد و از این طریق مخاطب بدون آنکه متوجه شد بارها تبلیغات محصولات شما را در پیش چشم خود می بیند و ناخودآگاه در ذهنش نقش خواهد بست. در دهه های اخیر در شهرهای بزرگ مانند مشهد و تهران و اصفهان برای مارکتینگ دیجیتال بیش تر از روش های بازاریابی پیامکی و بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. تمامی روش های زیر برای تبلیغات محصولات و خواسته های شما بسیار کارآمد هستند و ارزش این را دارند که برایشان هزینه کنید.

0/5 ( 0 نظر )

سید حسین موسوی

علاقه زیاد به حوزه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس رو راه اندازی کنم. تیم یاراپلاس همواره تلاش میکنه تا برای همه علاقه مندان این حوزه یک منبع آموزشی کامل رو جمع آوری کنه.

۱ دیدگاه
تبلیغات انلاین در موفقیت کسب و کارهای مختلف- یاراپلاس
تیر ۱۶, ۱۳۹۷

[…] ویزه ما خواندن مقاله تبلیغات با دیجیتال مارکتینگ را مطالعه […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید