همه چیز در رابطه با افزایش میزان نصب اپلیکیشن ها
۱۵ مرداد

همه چیز در رابطه با افزایش میزان نصب اپلیکیشن ها

نصب اپلیکیشن چیست؟ و چه استفاده‌هایی دارد و برای نرخ افزایش نصب اپلیکیشن چه باید کرد؟وقتی که یک برنامه نویس اقدام به ساخت و نوشتن یک برنامه می‌کند سه حالت به وجود می‌آید: یا به صورت رایگان است یا به صورت پولی است یا اینکه به صورت ارزش افزوده هستند که این مورد آخر به دلیل اینکه دسترسی‌های بیشتری در اختیارکار بران قرار می‌دهد ارزش و قیمت بیشتری نیز دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا به شما در رابطه با اپلیکیشن و راه های افزایش نصب اپلیکیشن همه چیز را به شما بگوییم.

ویژگی‌های یک اپلیکیشن موفق

یکی از راه هایی که میتونین نصب نرم افزار خودتون رو افزایش بدین استفاده از روش پرداخت به ازای نصب اپلیکیشن هست که شرکت ها و سرویس های مختلفی هستن که از طریق بازاریابی موبایلی به صورت تضمینی نصب نرم افزار شما را بالا می برن و در قبال اون هزینه ی این نصب ها را بر اساس تعداد پرداخت می کنین.

اولین چیزی که بعد از نوع کاربری یک اپلیکیشن و موضوعیت آن به چشم می‌خورد نام آن اپلیکیشن است باید توجه کنیم که نام اپپلیکیشن خود را خلاقانه انتخاب کنیم چرا که یک اسم خوب اولین چیزی است که به یک کاریر اطلاع می‌دهد که موضوع آن اپلیکیشن چیست استفاده از کلمات کلیدی در انتخاب نام باید مورد توجه قرار بگیرد که خود این موضوع باعث افزایش بیش از ده درصدی رتبه خواهد شد اما باید توجه داشته باشیم که از هر کلمه کلیدی استفاده نکنیم و ضمناً توازن را نیز در این کلمات رعایت کنیم تا ده درصد نرخ افزایش نصب اپلیکیشن را داشته باشیم.

این مقاله هم جالبه!
پوش نوتیفیکیشن | آگهی نوتیفیکیشن ۴

دومین مورد فرمت است. نام برند و فرمت می‌بایست مختصر و مفید باشد در این صورت است که می‌توانید نام برند را با تعدادی کلمات کلیدی ترکیب کنید. که معمولاً با استفاده از خط تیره یا ویرگول از یکدیگر مجزا می‌شوند. همچنین برای افزایش نصب اپلیکیشن هیچ کارکتر خاص یا نام یا علامت‌های تجاری یا نماد کپی رایت در آپ خود استفاده نکنید .

توضیحات اپلیکیشن

ابتدا باید بدانیم مردم چه قسمت‌هایی از توضیحات را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهند با توجه به این موضوع باید در این فضاهای خاص به مخاطب خود توضیح دهیم که چرا اپلیکیشن ما منحصر به فرد است و چه چیزهایی باعث می‌شوند که آنها اپلیکیشن شما را داشته باشند. به جای توضیح درباره ویژگی‌های اپلیکیشن بر روی ارزش‌هایی که این اپلیکیشن می‌تواند به همراه داشته باشد بیشتر تمرکز کنید.این مورد به تنهایی باعث رشد چشم گیر افزایش نصب اپلیکیشن خواهد شد.

آیکون اپلیکیشن
آیکون اپلیکیشن

آیکون اپلیکیشن

آیکونی که خوب و جذاب طراحی شده باشد می‌تواند تا بیش از پنجاه درصد میزان دانلود را افزایش دهد. آیکون را باید در فضایی کوچک و به دور از نوشته‌ها و شلوغ کاری‌ها به صورتی چشم نواز و ساده طراحی کنید این فضای کوچک را با کلمات و آیتم‌ها اشغال نکنید ما می‌خواهیم که مخاطب بعد از اولین تماس این آیکون آن را به خاطر بسپارد همچنین اگر اپلیکیشن دارای برند است از لوگو استفاده کنید. این مورد نیز در افزایش نصب اپلیکیشن تاثیر گذار خواهد بود.

 توضیحات اپلیکیشن
توضیحات اپلیکیشن

پیشنهاد رد نشدنی ما به شما مقاله نصب تضمینی اپلیکیشن مطالعه کنید.

عکس گرفتن از اپلیکیشن

بر اساس آمار بیشتر از شصت درصد کاربران فقط دو عکس قرار داده شده را تماشا می‌کنند. بنابر این دو عکس از بهترین اسکرین شات های گرفته شده را در ابتدا قرار دهید همین عامل باعث رشد بیست وپنج درصدی افزایش نصب اپلیکیشن خواهد شد. مطمئن شوید هر عکس یک پیام خاص و منحصر به فرد از اپلیکیشن شما نمایش خواهد داد. قوی‌ترین اسکرین شات های خود را برای نشان دادن ارزش اپلیکیشن خود در ابتدا قرار دهید. اضافه کردن متن‌های کوتاه به تصاویر نیز در افزایش نصب اپلیکیشن می‌تواند کمک کننده باشد اما مطمئن شوید که روی یک بک گراند ساده نوشته شده باشد.

این مقاله هم جالبه!
پوش نوتیفیکیشن | آگهی شماره ۱
عکس گرفتن از اپلیکیشن
عکس گرفتن از اپلیکیشن

پیش نمایش ویدئویی از اپلیکیشن

هر چند که ساختن یک ویدئو ممکن است که دشواری‌های خاص خود را داشته باشد اما می‌تواند باعث رشد نرخ بیش آر بیست و دو درصدی افزایش نصب اپلیکیشن باشد

اپلیکیشن
اپلیکیشن

رتبه بندی اپلیکیشن

تعداد امتیازات و نظرات کاربران تأثیر بسیار زیادی بر افزایش نصب اپلیکیشن شما دارد. شما برای میزان دانلود بالا به طور میانگین نیاز به اخذ چهار ستاره دارید اگر غیر از این باشد کمتر از پنجاه درصد کاربران تمایل به نصب اپلیکیشن شما خواهند داشت. بنابراین برای افزایش نصب اپلیکیشن نیاز داریم که از کار بران بیشترین نظرات و امتیازات را کسب کنیم.

حال با توجه به موارد گفته شده و موضوعات دیگر که مجال توضیح آنها نبود باز هم ممکن است با رعایت تمام این موارد یک اپلیکیشن با تمام ویژگی‌های منحصر به فردش موفق نباشد اینجاست که وجود یک شخص یا شرکت که تخصص آن در رابطه با معرفی وتضمین موفقیت شماست به چشم خواهد آمد که در افزایش نصب اپلیکیشن به شما کمک شایانی خواهد کرد.

همه چیز در رابطه با افزایش میزان نصب اپلیکیشن ها

 افزایش نصب اپلیکیشن شما و در نهایت موفقیت شما

به صورت کاملاً ساده و واضح ما برای سازندگان اپلیکیشن و برنامه نویسان کاربر جذب می‌کنیم و برای انجام این کار از بهترین روش‌های تخصصی تبلیغ توسط کادری مجرب و کار آزموده بهره می‌بریم روش کار نیز به این صورت است که: با روشن بودن اینترنت شخص اپلیکیشن شما به صورت اتوماتیک دانلود می‌شود و کاربر فقط با گزینه بله و خیر برای نصب مواجه می‌شود که تأیید برای نصب هم به ویژگی‌هایی که گفته شده بستگی مستقیم دارد. گفتیم که تنها چیزی که فرد مشاهده می‌کند صفحه نصب است که در آنجا تنها نام و لوگوی شما نمایش داده خواهد شد. به این منظور توجه شما را به رعایت نامی درخور و زیبا و طراحی آیکون و موارد دیگر جلب می‌کنم.

این مقاله هم جالبه!
تبلیغات انلاین در موفقیت کسب و کارهای مختلف

پیشنهاد می کنم حتما مقاله نصب تضمینی اپلیکیشن های کاربردی را مطالعه کنید.

عوامل مؤثر در قیمت نصب تضمینی

 حجم اپلیکیشن: هرچه حجم اپلیکیشن کمتر باشد فرایند دانلود و به طبع آن نصب ساده‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود.

 موضوع اپلیکیشن: همانطور که گفتیم هنگامی که برای فرد پیام نصب ارسال می‌شود چیزی که باعث می‌شود مخاطب گزینه نصب را انتخاب کند ،موضوع آن است پس در انتخاب موضوع دقت کنیم تا باعث افزایش نصب اپلیکیشن خود باشیم.

دسترسی‌ها: حتی خود ما هم وقتی که یک اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب می‌کنیم برای ورود به آن پیامی مبنی بر دسترسی برنامه به گالری پیام‌ها و قسمت‌های دیگر به چشم می‌خورد. هر چه مقدار این دسترسی‌ها کمتر باشد تمایل ما برای نصب بیشتر است این مورد برای دیگران هم صادق است.بنابراین برای افزایش نصب اپلیکیشن باید این مورد را هم از نظر دور نگه نداریم.

شما می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما که اماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تماس بگیرید:

۰۹۰۳۲۷۲۸۸۱۱

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

دیدگاه خود را بنویسید