نصب تضمینی
۲۲ آبان

نصب تضمینی اپلیکیشن راز موفقیت در کسب و کار

این روز ها همه به فکر این هستند که از طریق اینترنت و تلفن همراه اقدام به بازار یابی و درآمد زایی نمایند. یکی از روش های جدید این روز ها می تواند نصب تضمینی اپلیکیشن باشد. اپلیکیشن ها دنیایی گسترده در تلفن همراه می باشند که شما نیز می توانید با تهیه اپلیکیشن انحصاری خود و نصب تضمینی اپلیکیشن کار و یا محصول خود را به دیگران نشان دهید و از این رو اقدام به درآمد زایی نمایید.

ساخت اپلیکیشن ها

 شاید شما یک مهندس کامپیوتر خبره هستید که می توانید به سادگی یک اپلیکیشن موبایلی را بسازید. اما نکته مهم در ساخت اپلیکیشن ها این است که چه تعدادی آن را نصب و استفاده کنند. هر چه تعداد استفاده کنندگان اپلیکشین شما بیشتر شود کار شما شناخته تر می شود و اگر یک اپلیکیشن درآمد زا باشد مطمئنا می تواند برای شما سودآوری خوبی داشته باشد. تبلیغات در اپلیکیشن ها نیز از گزینه های پیش روی شما می تواند باشد تا بتوانید با نصب اپلیکیشن به سود دهی خوبی برسید.

نصب تضیمینی
نصب تضیمینی

نصب تضمینی اپلیکیشن

یکی از راه هایی که میتونین نصب نرم افزار خودتون رو افزایش بدین استفاده از روش پرداخت به ازای نصب اپلیکیشن هست که شرکت ها و سرویس های مختلفی هستن که از طریق بازاریابی موبایلی به صورت تضمینی نصب نرم افزار شما را بالا می برن و در قبال اون هزینه ی این نصب ها را بر اساس تعداد پرداخت می کنین.

حال بعد از این که شما توانسته اید اپلیکیشن جدید و مفید خود را بسازید، می توانید برای اینکه از نصب آن توسط سایرین مطمئن شوید به سراغ نصب تضمینی اپلیکیشن بروید. می توانید در گوشه و کنار نت، وب سایت های زیادی را برای این کار پیدا کنید. اما نکته ای که در این میان حائز اهمیت است این است که کدام یک از این سایت ها واقعا می توانند با یک تبلیغات حرفه ای و از طریق روش های درست و اصولی اپلیکیشن شما را به بقیه معرفی نمایند تا شما نیز به درآمد مورد انتظار خود برسید.

این مقاله هم جالبه!
پوش نوتیفیکیشن | آگهی شماره ۵

یک انتخاب هوشمندانه

یک ایده خوب بدون تبلیغات و جذب مشتری و مصرف کننده؛ هر چه قدر نیز که خوب و تک باشد باز هم نمی تواند برای شما سودی به همراه داشته باشد. حال در نظر بگیرید که می توانید به سراغ نصب تضمینی اپلیکیشن بروید و بعد از اینکه یک اپلیکیشن خوب و فوق العاده ساختید آن را به آسانی به بقیه معرفی نمایید. نکته مهم این است که به هر تعدادی که اپ شما نصب شود شما هزینه پرداخت خواهید کرد. حال اگر این آپ بتواند هزینه های مربوط به تولید و تبلیغات را به همراه سود کافی در بیاورد آنگاه است که شما می توانید نصب تضمینی اپلیکیشن را به عنوان یک انتخاب هوشمندانه که توانسته است سود خوبی برای شما به ارمغان بیاورد به بقیه نیز معرفی کنید.

نصب تضمینی 2
نصب تضمینی ۲

حتما مقاله همه چیز در رابطه با افزایش میزان نصب اپلیکیشن ها را قبل از خرید مطالعه فرمایید.

چه نکاتی را باید به خاطر بسپارید

به یاد داشته باشید تبلیغات مهم هستند ولی کیفیت کار شما نیز مهم تر می باشد. اگر آپی که طراحی کرده اید یک ایده خلاقانه باشد و یا بتواند یک اپلیکیشن کاربردی و مفید جلوه کند بعد از اینکه چند بار از نصب تضمینی اپلیکیشن استفاده نمودید دیگر به قدر کافی استفاده کننده پیدا کرده اید و می توانید با شهرتی که به دست آورده اید روز به روز بر تعداد کاربران خود بیفزایید.

اگر نیز یک اپلیکیشن متوسط دارید که می خواهید از طریق آن کسب درآمد کنید نیز باز هم نگران نباشید. می توانید با استفاده از نصب تضمینی اپلیکیشن تعداد نصب کنندگان آپ خود را افزایش دهید و سپس با قبول سفارش تبلیغات در اپلیکیشن تان در آمد خوبی را نصیب خود نمایید.

این مقاله هم جالبه!
موثرترین روش تبلیغات در فضای مجازی

تنها نکته این است که بتوانید از یک سایت حرفه ای در زمینه نصب تضمینی اپلیکیشن کمک بگیرید و یک اپلیکیشن قابل قبول نیز داشته باشید.

به خاطر نیز داشته باشید باید بتوانید از تمام ابزار های وب به درستی در اپلیکیشن خود استفاده نمایید. برای نمونه در بازار های معروف ارائه اپلیکیشن فعال باشید و یک توضیح خوب به همراه یک تصویر خوب برای اپلیکیشن خود در این سایت ها و مارکت ها داشته باشید با این روش می توانید به مراتب نصب کننده بیشتری جذب نمایید.

نصب تضمینی 3
نصب تضمینی ۳

انواع نصب تضمینی اپلیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن بر پنج نوع می باشید. یعنی شما می توانید با پرداخت هزینه ای معقول یک جا به طور جداگانه نصب تضمینی اپلیکیشن را انجام دهید.

  • اپلیکیشن ارزش افزوده
  • اپلیکیشن شرکتی
  • اپلیکیشن سرگرمی
  • اپلیکیشن عمومی
  • اپلیکیشن علمی
نصب تضمینی 4
نصب تضمینی ۴

همچنین از این مقاله هم دیدن فرماییدنصب تضمینی

چگونه نصب تضمینی اپلیکیشن را انجام دهید؟

 این کاری نیست که بتوانید خودتان به تنهایی انجام دهید بلکه نیاز به ابزار ها روش های مختلفی دارد که می توانید با کمک گرفتن از یک سایت خبره در این زمینه نصب تضمینی اپلیکیشن را به انجام برسانید. مهم است که کار خود را به چه سایتی واگذار می کنید. سایت ما این افتخار داشته است که طی چند سال اخیر که گسترش استفاده از اپلیکیشن های موبایلی افزایش یافته است با بررسی دقیق نیاز های بازار این گونه محصولات بهترین روش ها را همراه با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد. نصب تضمینی اپلیکیشن در سایت همان طور که از اسمش نیز مشخص است به صورت کاملا تضمینی می باشد به این صورت که هزینه ای که پرداخت می کنید بعد از زمانی است که به اهداف مشخص شده در سایت ما برای اپلیکیشن شما رسیده باشید.

این مقاله هم جالبه!
صفر تا صد تبلیغات بنری چیست ؟

این کار می تواند اعتماد و اطمینان بیشتری را به کار ما جلب نماید. به شما این اطمینان را می دهیم که با بیشترین توان و سعی خود برای پیشرفت هر چه بیشتر اپلیکیشن شما تلاش نماییم و بدون چشم داشتی یک قیمت منطقی را نیز از شما درخواست خواهیم کرد.

نصب تضمینی اپلیکیشن یکی از راه هایی است که این روز ها مورد توجه همه قرار گرفته است و اگر شما نیز بخواهید می توانید یکی از کسانی باشید که با هزینه ای اندک توانسته است برای خود درآمدی خوب در ماه کسب نماید. پس اگر ایده ای برای طراحی اپلیکیشن دارید و یا خود یک طراح حرفه ای هستید کار نصب تضمینی اپلیکیشن را به ما بسپارید تا نتایج فوق العاده آن را نیز در کمترین زمان به شما گزارش نماییم.

مشاوره رایگان
برای مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ با ما در ارتباط باشید:ــــــــ t.me/yaraplus_admin 051-37571626 | 09365262077

دیدگاه خود را بنویسید