۳ تکنیک مهم برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر در اینستاگرام
۰۲ مرداد

۳ تکنیک مهم برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر در اینستاگرام

۳ تکنیک مهم برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر در اینستاگرام

در این مقاله، به سه راه و روش موثر پی خواهید برد که هر فردی می تواند هر فردی را تبدیل به یک اینفلوئنسر اینستاگرام فرماید.

ارتباط تقلبی و دروغ ایجاد نمایید
ارتباط تقلبی و دروغ ایجاد نمایید

۱٫ارتباط تقلبی و دروغ ایجاد نمایید.

اینکه پست شما اولین پستی باشد که در فید مخاطبین شما ظاهر می شود بسیار مهم است. الگوریتم اینستاگرام به صورت خودکار با توجه به روابط شما با اکانت هایی که فالو می نمایید (دنبال کردن) فید ها و پست های شما را برای مخاطبین شما را در میان افراد دیگر نمایان می نماید.

برای کسب اطلاعات درباره ی سبک کار الگوریتم بهتر است وب سایت  Buffer’s blogرا چک کنید و مطالب ان را مطالعه نمایید.

اگر اخیرا با اکانتی در اشتغال بودید، این امکان به وجود می آید که پست های شما اولین پست هایی است که در پیج انها نمایان خواهد شد به جای افرادی که در اشتغال با این افراد قرار نداشتند.

رنک هایی که روابط شما را توسط الگوریتم در اینستاگرام مشخص می کند بستگی به این دارد که شما به چخ مقدار در این پیج ها فعالیت نمودید برای مثال به چه مقدار پست های این افراد لایک کردید و یا به چه مقدار کامنت (نظر)

در زیر پست های آنها درج نمودید. این امر باعث می شود که پست های این فرد در پیج شما بیشتر نمایان شود و شما اول این پست ها تماشا نمایید.

این تکنیک به صورت کلی برای ساخت هر گونه روابطی  و ایجاد دوستی بین شما و پیج های دیگر استفاده می شود که باعث می شود پست شما در صفحه ی

این مقاله هم جالبه!
با خرید ممبر تلگرام کسب و کار مجازی خود را توسعه دهید.

خانه  ی شما می شود که باعث می شود در پیج های دیگر بیشار در معرض دید قرار بگیرید. و حتی اگر هم این پیج، شما را دنبال نکند نیز با این امر شما آنها را نیز مشتاق به فالو و دنبال کردن خود می نمایید.

اینجاست که فالوور های شما با ایجاد روابطی مثبت افزایش دهید.

مورد برسی قرار دادن اشتغال زایی ها
مورد برسی قرار دادن اشتغال زایی ها

۲٫مورد بررسی قرار دادن اشتغال زایی ها

برای اینکه پستی را در اینستاگرام انتشار دهید بهتر به کیفیت آن خوب فکر کنید و این قضیه را حتما در نظر داشته باشید. این امر باعث می شود که شما بتوانید

با استفاده از محتوای با کیفیت اشتغل زایی بهتری را ایجاد نمایید.

امار اشتغال زایی به نسبت تعداد است؛ برای مثال چه تعداد افرادی پست شما را نگاه، لایک، کامنت و حتی به اشتغال گذاشته اند. هر چه این تعداد بیشتر باشد، این پست از نظر کیفیتی ارزش بیشتر خواهد داشت؛ این توصیف، توصیفی است که الگوریتم اینستاگرام برای سنجش کیفیت شما در نظر گرفته است.

هنگامی که کیفیت پست شما افزایش می یابد، پست شما نیز زود تر در صفحه ی جستجو پدیدار شود و مورد دید قرار بگیرد. این راز نمایان شدن سریع تر پست شما است که این راه نیز تعداد فالوور های شما افزایش می هد.

پاد های اشتغال یابی بهترین راه ها و روش های جذب فالوور هستند؛ برای مثال اگر شما پیجی هستید که قصد دارید تبدیل به اینفلوئنسر محتوایی خنداره دار شوید بهتر است با پیج های انتشار جک ها همکاری کنید، اگر قصد دارید اینفلوئسری برای پیج سینمایی و پخش اطلاعات و اخبار فیلم ها شوید بهتر است با مدیر کار بازیگران و پیج های مراسم جوایز هنری همکاری نمایید تا محتوایی موتبر به اشتراک بگذارید و…؛ به هر حال اگر قصد به وجود آوردن هر گونه پیج اینفلوئنسری در اینستاگرام بهتر است با پیج مربوطه به هدف خود را انتخاب نمایید و با آنها برای جذب فالوور هایی بیشتر همکاری نمایید تا با سرعتی بیشتر به هدف خود برسید.

این مقاله هم جالبه!
افزایش ممبر فیک - افزایش ممبر غیر واقعی و فیک - خرید ممبر فیک - افزایش ممبر فیک تلگرام
اشتغال زایی دوباره
اشتغال زایی دوباره

۳٫اشتغال زایی دوباره

اما این نکات تنها درباره رشد شما به کار نمی رود بلکه این نیز مهم است که باید مجازی شوید و در معرض دید قرار بگیرید و قادر به اشتغال زایی سنگین و قوی در میان فالوور های (دنبال کننده های) خود ایجاد نمایید.

بعد از اینکه به اندازه ی کافی و مطلوب فالوور جذب نمودید و تعداد انها را به تعدادی مناسبی خواهید رساند این مهم است که فالوور های خود را نگه دارید

و آنها را مشتاق به ماندن در پیج خود فرمایید. با این امر شما فالوور خود را تبدیل به “سوپر فالوور” خواهی کرد؛ این به این معناست که شما فالوور های خود را به فالوور هایی ماندگار تبدیل کرده اید.

برای ایجاد اشتغال بیشتر و ثابت نگه داشتن آنان بهتر است که فالوور هایی الکی و روح مانند برای خود ایجاد نمایید که باعث کنترل اشتغال شما می شود.

برای دریافت اطلاعات درباره ی اینستاگرام مارکتینگ مقاله ی اینستاگرام و کسب و کارها 

 رامطالعه فرمایید

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

دیدگاه خود را بنویسید