در حال بارگیری...
۰۸ فروردین

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با هزینه کم

باسلام خدمت همراهان گرامی یاراپلاس
اگر شما به دنبال ایده هایی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با هزینه کم هستید یا کارآفرینی هستید که می خواهید با سرمایه کم یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید باید خود را برای رویارویی با تجربه ای جدید آماده سازید.

الزامات کسب و کار اینترنتی چیست؟

۱- طرح توجیهی و تعیین هدف:

صدالبته که برای شروع هر کسب و کاری یک طرح توجیهی و تعیین هدف لازم است. تعیین هدف مانند نقشه ای است که شما را تا انتهای مسیر راهنمایی می کند. برای کسب و کار های نوپا تعیین هدف مانند چراغی است که با مشاهده آن انگیزه کار دو چندان می شود.

۲- نام دامنه و هاست:

بعد از اینکه شما اهدافتان را مشخص کردید به انتخاب دامنه مناسب بپردازید. دامنه نام و آدرس وبسایت شما خواهد بود. دامنه می تواند متشکل از نام تجاری یا برند محصول یا مخفف نام تجاری محصولتان باشد.در انتخاب دامنه دقت کنید چون دامنه ها قابل ویرایش تا تغییر نیستند و فقط یک بار انتخاب می شوند.اگر بخواهید تغییر دهید باید دامنه ای دیگر خریداری کنید.
در تعریف هاست باید گفته شود که یک فضای میزبانی برای وبسایت شما است . ومحتویات وبسایت شما باید در هاست (فضای میزبانی ) آپلود بشود.

۳-وبسایت

برای طراحی سایت می توانید از یک وبسایت تک صفحه ای با قابلیت پرداخت آنلاین شروع کنید و به تدریج با گسترش کار صفحات آن را اضافه کنید.

۴-بازاریابی

برای اینکه بتوانید از طریق وبسایتتان به دریافت سفارش بپردازید و یا بتوانید محصولات را به فروش برسانید به یک بازاریاب نیاز دارید.

این مقاله هم جالبه!
چگونه از لایو چت اینستاگرام در کسب و کار استفاده کنیم؟

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با هزینه کم

۵- ایده ای کسب و کار در تلگرام

اگر شما امکان راه اندازی وبسایت را ندارید می توانید از طریق تلگرام کسب و کارتان را راه اندازی کنید.با ایجاد یک کانال یا گروه و اضافه کردن ممبر ها می توانید به راحتی به معرفی کسب و کارتان بپردازید.

خیلی متشکرم که در این مقاله همراه ما بودید .چنانچه پیشنهاد – سوال – انتقادی دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

0/5 ( 0 نظر )

سید حسین موسوی

علاقه زیاد به حوزه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس رو راه اندازی کنم. تیم یاراپلاس همواره تلاش میکنه تا برای همه علاقه مندان این حوزه یک منبع آموزشی کامل رو جمع آوری کنه.

دیدگاه خود را بنویسید