۲۲ تیر

آشنایی با مخاطرات خرید ممبر تلگرام

امروزه استفاده از کانال های تلگرام برای کسب درآمد روشی مرسوم است. به همین خاطر افراد بسیاری اقدام به خرید ممبر تلگرام می کنند تا شانس خودشان را در این بازار امتحان کنند. ولی خرید ممبر تلگرام نیز مانند دیگر بازارهای الکترونیکی موجود مخاطرات زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم درباره خرید ممبر تلگرام و چگونگی آن بیشتر توضیح دهیم.

خرید ممبر تلگرام

تلگرام یکی از رسانه های اجتماعی پر کاربرد در بین ایرانی ها به حساب می آید. نزدیک به چهل میلیون عضو فعال در تلگرام با آی پی های ایرانی به ثبت رسیده است. به همین خاطر است که صاحبان کسب و کار و تجارت برای تبلیغات و یا فروش رو به بازاریابی در تلگرام آورده اند. در این بین کانال های تلگرامی سهم ویژه ای برای تبلیغات در تلگرام دارند. این پیام رسان اجتماعی باعث شده تا افراد زیادی اقدام به زدن کانال های متنوع کنند و پس از جذب عضو و ممبر اقدام به گرفتن تبلیغات و در نتیجه کسب درآمد کنند. در این بین برخی از افراد برای این کار به دنبال راه های سریع و زود بازده هستند. به همین خاطر رو به خرید ممبر تلگرام می آورند. خرید ممبر تلگرام البته مخاطرات بسیاری دارد. و اگر چشم بسته انجام شود، تنها باعث هدر رفتن سرمایه شخص شما می شود.

خرید ممبر تلگرام
خرید ممبر تلگرام

پیشنهاد میکنیم حتما مقاله راه های اسان خرید ممبر تلگرام را مطالعه کنید.

خرید ممبر فیک تلگرام

یکی از مخاطرات خرید ممبر تلگرام افتادن به دام سودجویان این بازار است. به این خاطر که تلگرام اجازه عضویت با شماره های مجازی را به کاربرانش می دهد، بازار خوبی برای عده ای از این سودجویان شکل گرفته است. امروزه برنامه های بسیاری در سطح بازار وجود دارد که شما را به جذب ممبر تلگرام تشویق می کند و راه کارهایی به شما ارائه می دهد. این راه کارها البته یک راه کار فیک و دروغین بوده و تنها باعث افزایش تعداد ممبر تلگرام شما می شود. و پس از یک مدت متوجه می شوید که میزان بازدید شما خیلی پایین تر از حد معمول است. این به خاطر خرید ممبر تلگرام به صورت دروغین است. استفاده از شماره های مجازی و برنامه های واسطه راه خوبی برای افزایش ممبر تلگرام نیست. معمولاً افرادی که دست به این کار می زنند، پس از یک مدت مجبور می شوند به فکر افزایش بازدید فیک کانال شان هم بیفتند. و به همین خاطر مجدد مجبور هستند تا هزینه دیگری نیز داشته باشند. هدر رفتن هزینه تنها نتیجه ای است که با خرید ممبر فیک این پیام رسان نصیب شما می شود. پس اگر به دنبال خرید ممبر تلگرام هستید هواس تان را به خوبی جمع کنید. تا به دام سودجویان نیفتید.

این مقاله هم جالبه!
ابزار آنالیز اینستاگرام | یاراپلاس ۰۹۹۸۱۱۹۷۰۱۲
خرید ممبر تلگرام
خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر واقعی تلگرام

همان طور که گفتیم و اشاره شد خرید ممبر تلگرام به صورت دروغین در نهایت چیزی جز ضرر و زیان نصیب شما نمی کند. اما این طور نیست که خرید ممبر تلگرام همیشه هم به این شکل باشد. شما می توانید با کمی تحقیق و اعتماد به واسطه های واقعی، و با تجربه های فضای مجازی اقدام به خرید ممبر واقعی تلگرام بکنید. اگر در این زمینه به درستی تحقیق کرده باشید و راهی درست را برای خرید ممبر تلگرام انتخاب کرده باشید، در دراز مدت می توانید با افزایش تعداد بازدید پست های خود اقدام به گرفتن تبلیغات کنید. و پس از یک مدت به درآمدی مناسب و عالی برسید. همچنین اگر صاحب یک کسب و کار هستید می توانید با خرید ممبر تلگرام به کار و کاسبی خودتان رونق بدهید. و با جذب عضو در واقع اقدام به جذب مشتری بکنید.

خرید ممبر تلگرام
خرید ممبر تلگرام

از کجا متوجه واقعی بودن و یا نبودن ممبرها شویم؟

کاری که برای ساخت ممبر فیک تلگرام انجام می شود. استفاده از شماره های مجازی موجود در سطح اینترنت است. سایت های بسیاری وجود دارد که به شما شماره تلفن مجازی می دهد. بسیاری از شرکت های واسطه با استفاده از نرم افزارهای شبیه ساز اندروید و این شماره های مجازی اقدام به ثبت شماره و در نهایت تولید ممبر فیک می کنند. برنامه های بسیاری نیز وجود دارند که با اسم خریدن ممبر تلگرام و افزایش ممبر تلگرام، افراد را به خود جذب کرده و به شکل های مختلف ممبر فیک در اختیار مشتری قرار می دهد. اما چطور می شود متوجه فیک بودن و یا واقعی بودن خرید ممبر تلگرام شد؟ خب به طور متوسط اگر در نظر بگیریم انتظار می رود به عنوان مثال یک کانال با تعداد اعضای ده هزار نفر لااقل هر پستش در حدود سه هزار بازدید را داشته باشد. کافی است نگاهی به میزان بازدید آن کانال بیاندازید. اگر می بینید تعداد اعضای کانال با میزان بازدید کانال ها هم خوانی ندارد می توانید حدس بزنید که کاسه ای بر روی نیم کاسه است. البته این راه کار ممکن است همیشه هم جوابگو نباشد. ولی یکی از راه های متوجه شدن همین میزان بازدید برای هر پست است.

این مقاله هم جالبه!
بهترین روش های خرید ممبر های تلگرام را از ما بخواهید
خرید ممبر تلگرام
خرید ممبر تلگرام

چطور اعتماد کنیم؟

اینکه چطور به یک فروشنده ممبر تلگرام اعتماد کنید بستگی به خودتان دارد. پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه اقدام به خرید ممبر تلگرام کنید تحقیقات خودتان را انجام دهید. یا اینکه از واسطه ای کمک بگیرید که مشخص است تجربه بالایی در خرید و فروش ممبر تلگرام داشته و می داند که دارد چه کاری می کند. و مهم تر اینکه به راحتی بتواند برای شما نحوه عضوگیری اش را توضیح دهد.

1k ممبر تلگرام
1k ممبر تلگرام

شما می توانید برای سفارش ممبر واقعی و ارزان به صفحه خرید ممبر تلگرام در فروشگاه مراجعه کنید

مشاوره رایگان :

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

آژانس دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه (۲)
علی
اسفند ۱۶, ۱۳۹۷

آیا ممبر ها واقعی هستند؟

پاسخ
سید حسین موسوی
اسفند ۱۸, ۱۳۹۷

بله دوست عزیز
تمام ممبر ها واقعی و فعال می باشند.
که پیشنهاد ممبر پاپ اپ می باشد.

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید