خرید ممبر واقعی تلگرام
۱۲ تیر

خرید ممبر واقعی کانال تلگرام

آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰

تلگرام یک پیام رسان بسیار همه گیر و عامه پسند است که به دلیل راحتی کار و استفاده محبوب بسیاری از افراد جامعه قرار گرفته است و روز به روز بر تعداد استفاده کنندگان آن بخصوص در بین ایرانی ها افزوده می شود، پیام رسان های داخلی مانند سروش، گپ، بله و … هیچ گاه نتوانستند جای این پیام رسان ساده و سریع را بگیرند و علیرغم فیلتر شدن آن هنوز هم از تعداد کاربران زیادی برخوردار است و هستند کسانی که تلگرام را به خیلی از پیام رسان های داخلی ترجیح می دهند.

خرید ممبر تلگرام یاراممبر
خرید ممبر تلگرام یاراممبر

ممبر واقعی تلگرام را چگونه به دست آوریم؟

برای هر کسی که در پیام رسان تلگرام کانالی راه اندازی کرده باشد، افزایش تعداد ممبر های کانال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که ممبر های زیاد به معنای درآمد زیاد و محبوبیت آن کانال خواهد بود. بر همین اساس افراد سعی در راه اندازی کانال های جذاب و جذب ممبر برای آن دارند تا از این طریق به درامدی برسند. اما کیفیت ممبر ها و فعال بودن آن به طور مستقیم در درآمد آن کانال تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال فرض کنید که کانالی ۲۰۰ هزار نفر ممبر داشته و هر پست آن فقط ۱۰ هزار بازدید یا همان سین دارد، پس می توان گفت که اکثر اعضای این کانال غیر واقعی و فیک می باشد و در نتیجه در درامد مدیر کانال نیز تاثیر گذار خواهد بود.

اما برای به دست اوردن ممبر واقعی تلگرام راه ها و روش هایی وجود دارد که هر کدام دارای معایب و مزایای مخصوص به خودشان می باشد که در ادامه توضیح داده شده است:

این مقاله هم جالبه!
منافع ممبرهای تلگرام در چنل ها و گروه های ان
افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام
ممبر واقعی تلگرام را چگونه به دست آوریم؟

روش اول – جذب ممبر به صورت دستی

این روش را کسانی انجام می دهند که تازه کارند و برای خرید ممبر هنوز آمادگی ندارند و از طرفی هم قصد فعالیت حرفه ای در این زمینه ندارند، به عنوان مثال فرض کنید که شخصی یک کانال سرگرمی و تفریحی دارد و قصد دارد به روش های گوناگون تبادل لینک با سایر کانال ها و گروه ها، اعضای کانال خود را افزایش دهد. این روش بسیار وقت گیر و زمان بر بوده و در طول یک ماه به سختی میتوان ۱۰۰۰ نفر را جذب کانال نمود.

 

روش دوم – خرید ممبر واقعی تلگرام

بیشتر مدیران حرفه ای کانال های تلگرامی این روش را در پیش می گیرند. چرا که در کمترین مدت می توان تعداد انبوهی ممبر جذب کانال خود نمود، روش انجام کار به دو صورت اد اجباری و اد اختیاری می باشد. برخی از مدیران ترجیح می دهند که کاربران را به اجبار عضو کانال خود کنند و برخی نیز اعتقادی به این کار ندارند و فقط افراد علاقه مند را در کانال خود عضو می کنند. به هر حال در هر دو صورت ممبر های واقعی و فعال وارد کانال شما خواهند شد.

تفاوت روش اد اجباری با اد اختیاری

همانطور که اشاره شد در روش اد اجباری اعضا به صورت ناخواسته وارد کانال می شوند و سرویس دهنده هایی مانند یاراپلاس با استفاده از تکنیک های خاصی این کار را کاملا مخفیانه انجام می دهد به طوری که خود فرد متوجه عضو شدن در کانال شما نخواهد شد. به صورتی که کانال شما از دید کاربر کاملا مخفی خواهد ماند و فرد مورد نظر قادر به ترک کانال نخواهد بود.

 

این مقاله هم جالبه!
خرید ممبر پاپ آپ ( ویو بالا ، ریزش بسیار کم ) | یاراپلاس

اما در روش اد اختیاری کاربر کاملا با میل و علاقه خود وارد کانال شما خواهد شد، بنابراین احتمال اینکه کانال شما را تر کند بسیار کم خواهد بود، از طرف دیگر با توجه به اینکه ممبر ها به خاطر علاقه به مطالب کانال شما عضو آن شده اند، بنابراین به راحتی مطالب کانال شما را با دوستان خود به اشتراک خواهند گذاشت، بدین ترتیب اعضای کانال شما خود به خود افزایش خواهد یافت. اما روش کار به این شکل است که پیام یا نوتیفیکیشنی به صورت پاپ آپ به آنها ارسال خواهد شد و از آنها دعوت می شود تا در کانال شما عضو شوند، این روش بهترین شیوه برای جذب ممبر واقعی تلگرام برا کانال است.

 

 

چطور به واقعی بودن ممبر ها اعتماد کنیم؟

شناسایی ممبرهای واقعی تلگرام
چطور به واقعی بودن ممبر ها اعتماد کنیم؟ | ممبر واقعی تلگرام

حالا که تصمیم تان برای خرید ممبر گرفته اید، پس موجی از عدم اعتماد نیز در وجود شما به وجود خواهد آمد، که آیا شخص یا شرکتی که قرار است ممبر واقعی تلگرام برای من جذب کند، آیا اعضای فیک و غیر واقعی نیز همراه آن به کانال من خواهد فرستاد یا خیر؟ در این حالت شما باید اعضای کانال خود را تست کنید که آیا واقعا پیام شما را می خوانند یا خیر.

برای این منظور می توانید لینک یک گروه جذاب را در کانال خود قرار دهید و از آنها بخواهید در آن گروه عضو شوند و یا اینکه لینک یک آهنگ جدید و معروف در کانال قرار داده و از آنها بخواهید که اهنگ مورد نظر را دانلود کنند، به احتمال زیاد ۹۰ درصد اعضا به سمت آن گروه خواهند رفت و یا اینکه اهنگ مورد نظر را دانلود خواهند کرد، اما اگر این تعداد کمتر از ۴۰ درصد باشد، به احتمال زیاد می توان گفت که اعضای فیک نیز وارد کانال شما شده اند.

این مقاله هم جالبه!
نکات مهم در مورد خرید ممبر تلگرام

اما برای اینکه ممبر های واقعی کانال خود را فقط از اشخاص و شرکت های معتبر خریداری کنید، توجه به موارد و نکات زیر بسیار مهم خواهد بود:

موارد و نکات بسیار مهم قبل از خرید ممبر تلگرام کدام اند ؟

۱ – قبل از اقدام به خرید در مورد سابقه و کیفیت کار شخص یا شرکت مورد نظر تحقیق کنید و ببینید که آیا دیگران از آنها راضی هستند یا خیر.

۲ – کسانی که در انجمن ها اقدام به تبلیغ سرویس خود می کنند، نظرات سایر کاربران را درمورد آنها بخوانید و حتما نام آنها را در گوگل جستجو کنید تا سایت های مختلفی که در مورد آنها به بحث و تبادل پرداخته اند، نمایش داده شوند.

۳ – اگر قصد خرید ممبر از سایتی را دارید، حتما قیمت های آنها را با رقبا مورد سنجش قرار دهید و در مورد کیفیت کار آنها از مشتریان قبلی پرس و جو کنید.

۴ – برخورداری از نماد اعتماد الکترونیک تا حد زیاد از کلاهبرداری شخص جلوگیر خواهد کرد و در اینده نیز قادر به شکایت از آنها خواهید بود، بنابراین حتما به نماد اعتماد سایت دقت کنید که واقعی باشد و به سایت اینماد متصل شده باشد. ادرس اصلی اینماد enamad.ir هست.

امروزه شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام علاوه بر این  که ابزار سرگرمی مردم هستند یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای تمام افراد هستند. وجود ممبر واقعی تلگرام از جمله اصول مهم برای کسب درآمد از این طریق است.

چرا کاربران کانال باید واقعی باشند؟

ممبر واقعی کانال تلگرام
چرا کاربران کانال باید واقعی باشند؟ | ممبر واقعی تلگرام

تلگرام به علت این که نسبت به سایر شبکه های اجتماعی مخاطبان بیش تری دارد مکان مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شما می باشد. دغدغه اصلی افرادی که می خواهند از طریق تلگرام کسب درآمد کنند، تعداد اعضای کانالشان می باشد. در ابتدای فراگیری تلگرام در کشور به دلیل این که رقبای زیادی برای جذب ممبر وجود نداشت، صاحبان کانال ها به راحتی می توانستند کاربران را به کانال خود جذب کنند. البته باید در نظر داشته باشید که مهم نیست تعداد اعضای کانالتان خیلی بالا باشد بلکه مهم این است اعضای کانال تلگرام شما دقیقاً به خاطر موضوع کانالتان شما را دنبال کنند.

این مقاله هم جالبه!
آشنایی با مخاطرات خرید ممبر تلگرام
3k ممبر تلگرام
3k ممبر تلگرام

تجربه نشان داده است کانال هایی با اعضای کم که به هیچ وجه معروف هم نیستند ممکن است خیلی بیش تر از کانال های چند هزار عضوی درآمد داشته باشند. اعضای واقعی کانال افرادی هستند که به موضوع کانال علاقه دارند و همیشه پیگیر مطالب شما هستند. با خرید ممبر واقعی تلگرام نمی توانید کسی را مجبور به ماندن در کانال کنید. شما می توانید پس از خرید ممبر واقعی تلگرام برای جلوگیری از خروج کابران کاری کنید که آن ها با میل و علاقه شخصی خود در کانال بمانند و مطالب را دنبال کنند. بسیاری از کانال ها اعضا یا ممبر فیک یا بدلی دارند که نه تنها کاری اشتباه و پرهزینه است بلکه تاثیری در موفقیت و فروش محصولات شما نخواهد داشت.با این حال اگر باز هم تمایل به خرید ممبر فیک برای کانال تان دارید یا میخواهید از تعرفه های آن باخبر شوید می توانید از دکمه زیر استفاده کنید :

کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از ممبر واقعی تلگرام
کسب درآمد از ممبر واقعی تلگرام

شما می توانید برای کسب درآمد از تلگرام بر اساس تخصص و علاقه خود کانالی را ایجاد نمایید و با خرید ممبر واقعی تلگرام اعضای کانال خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهید. خرید ممبر واقعی تلگرام برای کانال های تازه تاسیس شده با تعداد اعضای کمتر از ۱۰،۰۰۰ نفر امری اجتناب ناپذیر است.

خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام
کسب درآمد از تلگرام

یکی از راه های افزایش ممبر واقعی تلگرام این است که با صرف وقت و تلاش بسیار زیاد پست های جذابی در کانال خود قرار دهید تا مخاطبان بیش تری را به کانال جذب کنید. اما روش ساده تری که وجود دارد جذب کاربران از طریق خرید ممبر واقعی تلگرام می باشد. در روش اد اجباری کاربران بدون این که اطلاع داشته باشند به کانال شما اضافه می شوند این روش می تواند ریزش بسیار زیاد کاربران را به همراه داشته باشد که البته می توانید برای ریزش کمتر کاربران، به طور سایلنت این کار را انجام دهید. در روش اد اجباری همچنین می توانید این کار را به صورت پنهانی(هیدن) انجام دهید که در این صورت کاربران اگر چه در کانال شما عضو هستند اما کانال شما را در تلگرام خود نمی بینند. البته این روش ویوی بالایی نخواهد داشت.تا اینجای کار ممکن است برایتان سوالاتی مثل : چرا خرید ممبر تلگرام اهمیت دارد ، انواع مختلف افزایش ممبر تلگرام چیست ، اصلا ممبر تلگرام بخریم یا نخریم و …برایتان پیش آمده باشد که برای رسیدن به پاسخ تمامی این سوالات به مقاله جامع نکات مهم در خرید ممبر تلگرام مراجعه کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

این مقاله هم جالبه!
چطور ممبر ها ی تلگرام خود را افزایش دهیم ؟

اگر به دنبال مشاهده تمامی تعرفه ها و محصولات ما هستید بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا ببریم تون به ویترین فروشگاه مون.

خرید ممبر تلگرام

آژانس دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه (۸)
آشنایی با روش های افزایش ممبر تلگرام - آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۱۶, ۱۳۹۷

[…] در نرم افزار تلگرام کانال ایجاد کردند و در جذب مخاطب و افزایش ممبر تلگرام موفق نبودند. این مقاله را بخوانید شاید شما نیز بتوانید […]

پاسخ
m.aminian68
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

خیلی خوب بود. ممنون

پاسخ
حامد
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

سلام ممنون از مطلب خوب تون
ایا ارسال پاپ اپ روی تلگرام اصلی امکان پذیره؟

پاسخ
Md.re
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

عالی بود..تشکر

پاسخ
احسان طیبی
فروردین ۲۱, ۱۳۹۸

سلام.
تشکز از وقتی که گذاشتین.
تجربه تون از خرید ممبر واقعی کانال تلگرام رو برای کاربرامون بیان کنین.
موفق باشید.

پاسخ
m.mehraban
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

سلام مقاله خیلی خوبی بود واقعا…ممنون و خسته نباشید

پاسخ
سید حسین موسوی
فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

سلام و درود
خوشحالیم که رضایت مشتریانمون رو تونستیم کسب کنیم.
همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه خرید ممبر تلگرام از بسته های دیگه ماهم استفاده کنید.

پاسخ
احسان طیبی
فروردین ۲۰, ۱۳۹۸

سلام
قطعا نظرات شما انگیزه ما برای کارکردن رو چندین برابر خواهد کرد.چشم از بلاگ یاراپلاس برندارید.
سپاس از همراهی تون.

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید