خرید ممبر واقعی تلگرام
۱۲ تیر

خرید ممبر واقعی تلگرام و افزایش کسب درآمد

امروزه شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام علاوه بر این که ابزار سرگرمی مردم هستند یکی از بهترین روش های کسب درآمد برای تمام افراد هستند. وجود ممبر واقعی تلگرام از جمله اصول مهم برای کسب درآمد از این طریق است.

چرا کاربران کانال باید واقعی باشند؟

تلگرام به علت این که نسبت به سایر شبکه های اجتماعی مخاطبان بیش تری دارد مکان مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شما می باشد. دغدغه اصلی افرادی که می خواهند از طریق تلگرام کسب درآمد کنند، تعداد اعضای کانالشان می باشد. در ابتدای فراگیری تلگرام در کشور به دلیل این که رقبای زیادی برای جذب ممبر وجود نداشت، صاحبان کانال ها به راحتی می توانستند کاربران را به کانال خود جذب کنند. البته باید در نظر داشته باشید که مهم نیست تعداد اعضای کانالتان خیلی بالا باشد بلکه مهم این است اعضای کانال تلگرام شما دقیقاً به خاطر موضوع کانالتان شما را دنبال کنند.

3k ممبر تلگرام
3k ممبر تلگرام

تجربه نشان داده است کانال هایی با اعضای کم که به هیچ وجه معروف هم نیستند ممکن است خیلی بیش تر از کانال های چند هزار عضوی درآمد داشته باشند. اعضای واقعی کانال افرادی هستند که به موضوع کانال علاقه دارند و همیشه پیگیر مطالب شما هستند. با خرید ممبر واقعی تلگرام نمی توانید کسی را مجبور به ماندن در کانال کنید. شما می توانید پس از خرید ممبر واقعی تلگرام برای جلوگیری از خروج کابران کاری کنید که آن ها با میل و علاقه شخصی خود در کانال بمانند و مطالب را دنبال کنند. بسیاری از کانال ها اعضا یا ممبر فیک یا بدلی دارند که نه تنها کاری اشتباه و پرهزینه است بلکه تاثیری در موفقیت و فروش محصولات شما نخواهد داشت.

این مقاله هم جالبه!
منافع ممبرهای تلگرام در چنل ها و گروه های ان
کسب درآمد از تلگرام
کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از تلگرام

شما می توانید برای کسب درآمد از تلگرام بر اساس تخصص و علاقه خود کانالی را ایجاد نمایید و با خرید ممبر واقعی تلگرام اعضای کانال خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهید. خرید ممبر واقعی تلگرام برای کانال های تازه تاسیس شده با تعداد اعضای کمتر از ۱۰،۰۰۰ نفر امری اجتناب ناپذیر است.

کسب درآمد از تلگرام
کسب درآمد از تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام

کسب درآمد از تلگرام
کسب درآمد از تلگرام

یکی از راه های افزایش ممبر واقعی تلگرام این است که با صرف وقت و تلاش بسیار زیاد پست های جذابی در کانال خود قرار دهید تا مخاطبان بیش تری را به کانال جذب کنید. اما روش ساده تری که وجود دارد جذب کاربران از طریق خرید ممبر واقعی تلگرام می باشد. در روش اد اجباری کاربران بدون این که اطلاع داشته باشند به کانال شما اضافه می شوند این روش می تواند ریزش بسیار زیاد کاربران را به همراه داشته باشد که البته می توانید برای ریزش کمتر کاربران، به طور سایلنت این کار را انجام دهید. در روش اد اجباری همچنین می توانید این کار را به صورت پنهانی(هیدن) انجام دهید که در این صورت کاربران اگر چه در کانال شما عضو هستند اما کانال شما را در تلگرام خود نمی بینند. البته این روش ویوی بالایی نخواهد داشت.

برای تکمیل شدن کامل اطلاعاتتان در این موضوع مقاله خرید ممبر تلگرام را بخوانید.

جهت مشاهده تمامی محصولات، میتوانید فروشگاه یاراپلاس را مشاهده کنید

مشاوره رایگان

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

4.3/5 ( 6 نظر )
۱ دیدگاه
آشنایی با روش های افزایش ممبر تلگرام - آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۱۶, ۱۳۹۷

[…] در نرم افزار تلگرام کانال ایجاد کردند و در جذب مخاطب و افزایش ممبر تلگرام موفق نبودند. این مقاله را بخوانید شاید شما نیز بتوانید […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید