سرمایه های دیجیتال
۱۹ تیر

قسمت های پنهان املاک شما در دنیای دیجیتال

سرمایه های دیجیتال: قسمت های پنهان املاک شما

اگر قرار باشد شما فردا فوت کنید آیا خانواده شما رمز های کامپیوتر و گوشی همراه شما را می دانند؟ یا می دانند که چگونه به رمز ایمیل شما دسترسی داشته باشند؟ آیا می توانند حساب فیس بوک شما را ببندند یا بعد از مرگتان بخواهند آنرا روشن نگه دارند؟(دیجیتال)

این سوالات از دسته بندی جدیدی به نام برنامه ریزی املاک هستند تا بتوانند به وصیان شما در مورد آرزو ها و املاک شما راهنمایی هایی را ارائه دهند.این ها شامل رمز ایمیل و صفحه های اجتماعی و مجازی شما و وبسایت ها و و بلاگ هایی که مدیریت آنها بر عهده شماست و هر چیزی که روی گوشیتان است می شود. معمولا دست یابی به سرمایه های دیجیتالی یک نفر بعد از مرگ او سخت تر از دیگر املاک و پول و سرمایه های اوست. یک سری قوانین هستن که برای همیشه پیش بینی آینده برای فعالیت های اینترنتی شما را سخت می کنند.

سرمایه های دیجیتال
سرمایه های دیجیتال

امروز ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله بازاریابی دیجیتال را بخوانید تا با این دنیای بزرگ اشنا بشید.

برنامه ریزی املاک در عصر دیجیتال

با این که ما پیشنهاد می کنیم که مردم املاک خود را لیست کرده و مستند آنرا داشته باشند به آنها این را هم پیشنهاد می کنیم که یک نامه محرمانه از این اطلاعات دیجیتالی برای وارثان خود داشته باشند.اما به دلایل امنیتی این کار برای رسیدن به سرمایه های دیجیتالی یک نفر راه حل کافی نخواهد بود.نیاز وارثان با وابستگی ما به اینترنت بیشتر خواهد شد و برنامه ریزی  برای آن می تواند برای همه خوب و مفید باشد.

این مقاله هم جالبه!
دو استراتژی ویدیو مارکتینگ (استراتژی یک و دو)

برای کمک کردن به بازماندگان شما در حل این مشکل می توانید از مکان های آنلاین کمک گرفته و همه رمز عبور های خود را با یک وارث دیجیتالی در میان بگذارید.این ابزار به وارثان شما کمک می کند تا به آسانی بتوانند به برنامه های دیجیتالی شما برای سرمایه هایتان دسترسی داشته باشند.

اگر حساب شما دارای چیز های با ارزش مثل خدمات هواپیمایی یا رزرو هتل ها و غیره باشد باید آنها را به اعضای ویژه در خانواده خود بدهید و در وصیت نامه خود نیز آنها را قید کنید. دیگر سرمایه های شما احتمالا باید متوقف یا خاموش شوند که بهتر است آنها را به کسانی بسپارید که با جزییات کار آشنا هستند.

سرمایه های دیجیتال
سرمایه های دیجیتال

این سایت راهنمایی برای خاموش کردن حساب های شما را نیز دارد.برای مثال وارث شما با حق قانونی در دسترسی به حساب های شما باید حساب های شما را متوقف کند یا با خواسته شما به فعالیت های آن در آینده ادامه دهد.در غیر این صورت فرد باید با مدرک تولد و فوت شما ثابت کند که حق قانونی برای دسترسی به حساب های شما را دارد و مجری قانونی شماست.

نکته این جاست که حتی اگر بگویید که بعد از مرگ شما خانه و دیگر سرمایه های شما به چه کسانی خواهد رسید همچنان می توانید خانواده خود را با سرمایه های دیجیتالی خود سر در گم کنید مگر این که یک توضیح واضح در مورد آنها هم بدهید.

خوشحال می شویم بعد از خواندن این مقاله ما را از نظرات خودتان آگاه کنید.

 

این مقاله هم جالبه!
چگونه شرکت بازاریابی دیجیتال مشتریان هدفمند جذب می کند ؟

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

دیدگاه خود را بنویسید