دیجیتال مارکتینگ
۱۳ خرداد

دیجیتال مارکتینگ | چرا کسب و کار اینترنتی ؟ |یاراپلاس

دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی بر اساس رسانه های دیجیتال و جذب مشتری های زیاد برای کسب و کار .

آیا دیجیتال مارکتینگ در ایران امکان دارد ؟

در جزئیات دیجیتال مارکتینگ می توان عنوان کرد که هر کسب و کاری می تواند یک وب سایت برای کار خودشان راه اندازی کند و با مدیریت و بازاریابی صحیح بتواند مشتری جذب کند و کسب در آمد داشته باشد .

 به طور مثال ، کسی که  مغازه اسباب بازی فروشی دارد می تواند با راه اندازی  یک وب سایت و قرار دادن عکس محصولات خود در سایت شروع به بازاریابی و فروش محصولات خود داشته باشد .یا می شود فروشگاهی برای محصولات سایرین راه اندازی کرد . مثلا می توانید از لباس های یک مغازه عکس بگیرید و آن را در سایت خود به فروش بگذارید .

دیجتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

کلیه خدماتی که می توانید ارائه بدهید را در وب سایت خود قرار دهید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید. مثال :

میتوانید در وب سایت خود دانلود های رایگان را قرار دهید . و در کنار آن با گرفتن تبلیغات از افراد دیگر و قرار دادن آنها در سایت خود کسب درآمد کنید .

می توانید فایل های دانلودی با کیفیت و مهم را ،  در ازای دریافت پول در وب سایت خود قرار دهید .

می توانید کارت اشتراک به اعضای خود بدهید که در ازای پرداخت مبلغی به صورت ماهانه یا سالانه از امکانات وب سایت شما استفاده کنند .

چرا کسب و کار اینترنتی ؟

لزوم این که ما به سراغ دیجیتال مارکتینگ برویم این است که حتی بیل گیتس نیز به این نکته اشاره کرده است که اگر کسب و کارتان در اینترنت نباشد بزودی در بازار هم نخواهد بود .

بنابراین لزوم حضور در فضای اینترنت یک امر اجتناب ناپذیر است و ما خواه یا ناخواه باید وارد بحث اینترنت و دیجیتال مارکتنیگ شویم .

موضوع بعدی  این است که گردش مالی فناوری اطلاعات در جهان ۳۸۰۰ میلیارد دلار است .  در حالی در ایران این مبلغ ۷ میلیارد دلار است  و این نشان می دهد که در ایران بازار خوبی برای این امر وجود دارد .

 چرا باید در ایران سرمایه گذاری کنیم ؟ 

آیا دیجیتال مارکتنیگ در ایران امکان دارد و ایا سودی آوری هم  دارد ؟

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

 جالب است بدانید که کمپانی راکت اینترنت چند سالی است که با هزینه ای بالغ بر ۲۲ میلیون یورو آمده و در ایران در بازار دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری کرده است چرا که بازار ایران کشش لازم برا ی این گونه سرمایه گذاری ها را دارد . سایت های  بامیلو ، بدو فود و موزادو  از جمله شرکت هایی هستند که توسط راکت اینترنت در ایران شروع به کار کرده اند .

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس آماده  پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .

۰۹۳۰-۴۰۲-۶۱۸۰

۰۹۰۳-۲۷۲-۸۸۱۱

 

کلمات کلیدی : دیجیتال مارکتینگدیجیتال مارکتینگ و سرمایه گذاری راههای افزایش فروش اینترنتی

5/5 ( 1 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید