در حال بارگیری...
دیجیتال مارکتینگ
۱۳ خرداد

دیجیتال مارکتینگ | چرا کسب و کار اینترنتی ؟ |یاراپلاس

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

آیا دیجیتال مارکتینگ در ایران امکان دارد ؟

دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی بر اساس رسانه های دیجیتال و جذب مشتری های زیاد برای کسب و کار .
در جزئیات دیجیتال مارکتینگ می توان عنوان کرد که هر کسب و کاری می تواند یک وب سایت برای کار خودشان راه اندازی کند و با مدیریت و بازاریابی صحیح بتواند مشتری جذب کند و کسب در آمد داشته باشد .
 به طور مثال ، کسی که  مغازه اسباب بازی فروشی دارد می تواند با راه اندازی  یک وب سایت و قرار دادن عکس محصولات خود در سایت شروع به بازاریابی و فروش محصولات خود داشته باشد .یا می شود فروشگاهی برای محصولات سایرین راه اندازی کرد . مثلا می توانید از لباس های یک مغازه عکس بگیرید و آن را در سایت خود به فروش بگذارید .
دیجتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ
کلیه خدماتی که می توانید ارائه بدهید را در وب سایت خود قرار دهید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید. مثال :
میتوانید در وب سایت خود دانلود های رایگان را قرار دهید . و در کنار آن با گرفتن تبلیغات از افراد دیگر و قرار دادن آنها در سایت خود کسب درآمد کنید .
می توانید فایل های دانلودی با کیفیت و مهم را ،  در ازای دریافت پول در وب سایت خود قرار دهید .
می توانید کارت اشتراک به اعضای خود بدهید که در ازای پرداخت مبلغی به صورت ماهانه یا سالانه از امکانات وب سایت شما استفاده کنند .

چرا کسب و کار اینترنتی ؟

لزوم این که ما به سراغ دیجیتال مارکتینگ برویم این است که حتی بیل گیتس نیز به این نکته اشاره کرده است که اگر کسب و کارتان در اینترنت نباشد بزودی در بازار هم نخواهد بود .
بنابراین لزوم حضور در فضای اینترنت یک امر اجتناب ناپذیر است و ما خواه یا ناخواه باید وارد بحث اینترنت و دیجیتال مارکتنیگ شویم .
موضوع بعدی  این است که گردش مالی فناوری اطلاعات در جهان 3800 میلیارد دلار است .  در حالی در ایران این مبلغ 7 میلیارد دلار است  و این نشان می دهد که در ایران بازار خوبی برای این امر وجود دارد .

 چرا باید در ایران سرمایه گذاری کنیم ؟ و آیا دیجیتال مارکتنیگ در ایران امکان دارد و ایا سودی آوری هم  دارد ؟

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ
 جالب است بدانید که کمپانی راکت اینترنت چند سالی است که با هزینه ای بالغ بر 22 میلیون یورو آمده و در ایران در بازار دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری کرده است چرا که بازار ایران کشش لازم برا ی این گونه سرمایه گذاری ها را دارد . سایت های  بامیلو ، بدو فود و موزادو  از جمله شرکت هایی هستند که توسط راکت اینترنت در ایران شروع به کار کرده اند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس آماده  پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
0930-402-6180
0903-272-8811

 

این مقاله هم جالبه!
بازاریابی بازگشتی چیست و چگونه انجام می شود؟
کلمات کلیدی : دیجیتال مارکتینگدیجیتال مارکتینگ و سرمایه گذاری راههای افزایش فروش اینترنتی
5/5 ( 1 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید