ارتباط با محتوای سایت
۱۰ تیر

ارتباطی موثر و کامل با تولید محتوای سایت

پیشرفت تکنولوژی و راه های ارتباطی گسترده در شبکه ها و سایت فرصت مناسبی جهت نشر محتوا و ارائه مطالب گوناگون است. برای ارتباطی موثر و کامل با مخاطبان خود تولید محتوا سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آشنایی با محتوا سایت

محتوا سایت به معنای نشر مطالب متنوع و گوناگون همانند عکس، فیلم و ویدئو، فایل های صدا، اسلاید ها و مطالب نوشتاری در حوزه های مختلف کاری، تجاری، شخصی و … می باشد. نشر محتوای مناسب و مطلوب نشان دهنده هویت و معرفی وب سایت مورد نظر شما می باشد. لذا وجود مطالب بروز شده و مورد استفاده نیاز مخاطبین شما از جمله مواردی می باشد که نیازمند توجه بالا می باشد. تولید محتوا سایت باید در عین تفاوت و گوناگون بودن مکمل سایر مطالب باشد و در مخاطبین شما ایجاد جذابیت و کنجکاوی نموده و آنها را برای بازدید از سایت شما کنجکاو سازد. تولید محتوا مناسب و متناسب با نیاز های مخاطبین شما موجب توسعه کسب و کار، برند شدن و امتیاز گرفتن در فضای مجازی گوگل می گردد. از این رو آشنایی با تولید محتوا سایت و روش های تولید محتوا از اهمیت ویژه ای در دنیای ارتباطات برخوردار است.

تولید محتوا در سایت
ارتباط با تولید محتوا در سایت

برای دیده شدن در دنیای گسترده ارتباطات و درخشیدن در میان سایر رقیبانتان باید به تولید محتوای متفاوت و منحصر به فرد بپردازید. به طور کلی تولید محتوا سایت در ۴ فضای متفاوت و مکمل با هم شکل می گیرد که عبارتند از:

*محتوای صوتی-تصویری: به منظور ارائه و گسترش بازی های اینترنتی و آنلاین، ویدئو های گوناگون، فایل های صوتی و … با ذکر نام منبع معتبر و به منظور رساندن یک مطلب خاص به مخاطب صورت گرفته تا مخاطب از خواندن نوشتار طولانی خسته نشود

این مقاله هم جالبه!
صفر تا صد تولید محتوا شبکه های اجتماعی

*محتوای صوتی: انتشار فایل های صوتی خاص و منحصر به فرد که اغلب به صورت mp3 مستقل روی وب سایت های رادیویی و خبری منتشر گشته و طرفداران بسیاری نیز دارد.

برای تولید محتوا با این روش مقاله ساخت پادکسیت صوتی را مطالعه کنید.

*محتوای نوشتاری: درج مطالب گوناگون و مکمل با هم که برطرف کننده نیاز های مخاطبین شما باشد از دیگر محتوای سایت و تولید محتوای سایت محسوب می شود. این نوع محتوا از محبوب ترین و اصلی ترین آنها محسوب شده و به منظور آگاهی بخشیدن، ارتباط موثر با مشتری یا مخاطب و آموزش صورت می پذیرد.

*محتوای تصویری: برخی از تصاویر بدون گفتن هیچ توضیح دیگری موجب درک و تامل عمیق بیننده از هدف سایت و محتوای آن گشته و دیگر لازم نیست به شاخ و برگ دادن بی مورد و قصه سازی بپردازید. یکی دیگر از فواید عکس در تولید محتوا در سایت خسته نشدن مخاطب از خواندن مطالب نوشتاری و ایجاد گشتن تنوع می باشد.

برای تولید محتوا با این روش مقاله ساخت تصاویر اختصاصی را مطالعه کنید.

روش های تولید محتوا سایت
روش های تولید محتوا سایت

روش های تولید محتوا سایت

آشنایی با روش های تولید محتوا سایت و بکار بستن آنها موجب جلب همیشگی مخاطبین شما و دنبال نمودن مطالب سایتتان از سوی آنها می گردد. روش های تولید محتوای سایت روش ها و متد های متفاوتی را از ساختن یک سبک خاص گرفته تا ویرایش مطالب کپی شده و حتی تعامل با یک تیم گروهی در بر می گیرد که برخی از آنها به شرح زیر می باشند:

-ترجمه منابع انگلیسی

این مقاله هم جالبه!
تولید محتوا در مشهد | ما تیم شما هستیم.

-خواندن مطالب جدید و کتاب های روز مرتبط با موضوع سایت

-تشکیل تیم فکر و ایجاد کار گروهی در تولید محتوا سایت

-بها دادن به نظرات مخالف با شما

-شرح مطالب به صورت داستان و ایجاد کردن کشش و جاذبه در آن

-مصاحبه و نظر سنجی

-توجه به شبکه های اجتماعی معروف

-ویرایش اطلاعات قدیمی

-کپی و ویرایش نمودن مطالب سایت

-جمع آوری مطالب جدید از منابعی همچون کتاب، مشاهده، تبلیغات و..

-پژوهش و به دست آوردن مطالب جدید و منحصر به فرد

برای تکمیل شدن دانسته های شما حتما مقاله روش های تولید محتوا خوب را مطالعه کنید.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

دیدگاه (۳)
پشتیبانی سایت ، تولید محتوا خود را همراه با یک فنجان قهوه کنار ما تجربه کنید.
تیر ۱۳, ۱۳۹۷

[…] ارتباطی موثر و کامل با تولید محتوای سایت […]

پاسخ
چرا باید محتوای عالی تولید کنیم-با یاراپلاس همراه شوید تا تولید محتوا با کیفیت را یاد بگیرید
تیر ۱۴, ۱۳۹۷

[…] ارتباطی موثر و کامل با تولید محتوای سایت […]

پاسخ
تولید محتوا پیام رسان ها را در کنار آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس به طور ویژه یاد بگیرید
تیر ۱۶, ۱۳۹۷

[…] ویژه برای شما، حتما مقاله ارتباطی موثر و کامل با تولید محتوای سایت را مطالعه […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید