صفر تا صد تولید محتوا شبکه های اجتماعی
۲۸ مرداد

صفر تا صد تولید محتوا شبکه های اجتماعی

باید عاشق شبکه های اجتماعی خودتون باشید تا نتیجه بگیرید!!

امروزه با پیشرفت روز افزون اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی، اهمیت تولید محتوا شبکه های اجتماعی به شدت افزایش یافته است. این موضوع آنقدر مهم است که باید هر کدام از ما، متخصص تولید محتوا شبکه های اجتماعی شویم تا کسب و کار و زندگی خود را به سادگی مدیریت کنیم. علی رغم تصور عموم، تولید محتوا شبکه های اجتماعی آنقدر هم آسان نیست و نیازمند پیروی از اصولی مهم است. درواقع اگر از اصول ارائه شده در این مقاله استفاده کنید، بهترین محتوا را برای شبکه های اجتماعی خود خلق کرده اید.

تولید محتوا شبکه های اجتماعی
تولید محتوا شبکه های اجتماعی

مهمترین اصول تولید محتوا شبکه های اجتماعی

همانطور که گفته شد، برای افزایش تخصص در محتوا گذاری شبکه های اجتماعی باید از یک سری اصول کلی و مهم پیروی کنید. مهمترین اصول تولید محتوا شبکه های اجتماعی عبارتند از:

محتوا شبکه های اجتماعی
محتوا شبکه های اجتماعی

درصد اشتراک گذاری را بالا ببرید!

همیشه در تولید محتوا شبکه های اجتماعی به این موضوع فکر کنید که آیا کاربران صفحه من، مطالبی که در صفحه قرار می دهم را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک می گذارند؟ پرسیدن این سوال در موقع تولید محتوا شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا ارزش محتوای خود را بشناسید و همواره آنرا از تمام جهات بهبود ببخشید.

به سر تیتر ها توجه کنید!

طبق تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان محتوا و بازاریابی محتوا مشخص شد، مطالبی که سر تیتر هایی جذاب و حساب شده دارند، بسیار پر مخاطب تر و معروف تر از مقالات و مطالبی هستند که بدون توجه به اینگونه مسائل تولید شده اند.

این مقاله هم جالبه!
چگونه عنوان مناسب برای پست هایمان بنویسیم ؟ |یاراپلاس

یکی از بهترین ایده ها برای افزایش گیرایی و جذابیت سرتیترها، استفاده از اعداد در سر تیتر هاست. برای مثال: ۱۰ راهکاری که باید هنگام تولید محتوا رعایت کنید. وجود عدد در سرتیتر ها ناخودآگاه مخاطب را فعال می سازد و او را به سمت مطالعه مطلب سوق می دهد.

تولید محتوا شبکه های اجتماعی
تولید محتوا شبکه های اجتماعی

پیشنهاد ویژه ما مقاله مزیت های تولید محتوا خوب را مطالعه کنید.

استفاده از تصاویر

یکی دیگر از شگرد های برتر تولید محتوا شبکه های اجتماعی، استفاده از تصویر است. در دنیای امروز بی حوصلگی حرف اول را می زد و حتی اگر بهترین مقاله دنیا را هم برای کابران خود بگذارید، فقط در صورتی تا پایان خوانده می شود که آنان را خسته نکند. استفاده از تصویر در مطالب کمک شایانی به ایجاد تنوع در مطالب و کاهش خستگی خواننده می کند.

محتوا شبکه های اجتماعی
محتوا شبکه های اجتماعی

مطالب را در فرمت های مختلف تولید کنید.

افراد در دنیای بازاریابی محتوا به ۴ دسته تقسیم بندی می شوند. اولین دسته از افراد، خواننده هستند و تمایل دارند تا متن های شما را بخوانند و از این کار لذت می برند. دومین دسته افرادی شنونده هستند و به مطالب صوتی شما علاقه مند هستند.

دسته سوم بیننده هستند و فقط کلیپ هایی که در صفحه شما قرار دارد را باز میکنند. اما دسته چهارم افراد عمل کننده هستند و فقط مطالبی که آنان را به سمت انجام عملی سوق می دهد را مطالعه می کنند. در بر گرفتن این ۴ دسته از افراد می تواند شما را موفق کند.

برای تکمیل شدن دانسته های شما حتما مقاله روش های تولید محتوا خوب را مطالعه کنید.

 

این مقاله هم جالبه!
۱۴ نکته ی مهم برای اشتغال زایی با استفاده از تکنیک های اینستاگرام مارکتینگ

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

5/5 ( 1 نظر )
۱ دیدگاه
چطور از شبکه های اجتماعی برای ارتقای بازاریابی رویداد ها استفاده کنیم ؟ - آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۱۷, ۱۳۹۷

[…] مقاله” صفر تا صد تولید محتوا شبکه های اجتماعی ” را نخوانید از زندگی آنلاین عقب […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید