تبلیغات گوگل
۲۱ تیر

تبلیغات گوگل |مزایای تبلیغات گوگل | یاراپلاس

تبلیغات گوگل

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس مجری و مشاور تبلیغات در فضای مجازی

حتما تا به حال به این مورد برخورد کرده اید که وقتی موضوعی را سرچ می کنید ، کنار آدرس بعضی از سایت ها کلمه Ad درج شده است . به این نتایج ، تبلیغات گوگل می گویند که با استفاده از آن و به مدت ۱۵ دقیقه می توانید در رتبه اول گوگل قرار بگیرید .

این روش تقریبا جدید یکی از استراتژی های بازاریابی دیجیتال است که به کمک آن و تبلیغ در گوگل می توانید به اهداف خود دست پیدا کنید .

چه کسانی می توانند در گوگل تبلیغ کنند ؟

کسانی که کالا و خدماتی دارند که می توانند از طریق اینترنت آن ها را به مشتریانشان ارائه کنند . و یا جهت ارائه خدمات به مشتری های سایت دارند ، می توانند با تبلیغاتی ارزان و هدفمند از این ابزار استفاده کنند ، این گونه تبلیغات پتانسیل بالایی در سود دهی دارد .

آیا تبلیغات گوگل سود دهی دارد ؟

تبلیغات گوگل و سوددهی
تبلیغات گوگل و سوددهی

تقریبا می شود گفت که شرکت هایی که به تبلیغات گوگل روی آورده اند و از آن استفاده می کنند شاهد رشد خوبی بوده اند . گوگل ادوردز ، روش  بسیار مناسبی برای تبلیغات است .

تبلیغات گوگل چه مزایایی دارد ؟

مزایای تبلیغات گوگل
مزایای تبلیغات گوگل

یکی از مزایای این تبلیغات ارزان بودن آن است . تبلیغات در گوگل نسبت به روش های سنتی بسیار ارزان قیمت تر است و شما بابت هر کلیکی که روی سایت تان صورت می گیرد هزینه پرداخت می کنید .

تبلیغ در گوگل رایگان است و فقط وقتی هزینه پر داخت می کنید که سایت توسط کاربر باز شود .

این مقاله هم جالبه!
شرکت تبلیغاتی در مشهد | آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس ۵۱۳۸۴۲۸۲۶۳☎️

آیا رتبه بالا در گوگل ، در سود دهی سایت ، تاثیری دارد ؟

سایت هایی که رتبه بالایی در گوگل دارند عملا فروش و سود دهی بالایی نسبت به دیگران دارند . زمانی که کلمه ای را در گوگل سرچ می کنیم کمتر اتفاق می افتد که به سراغ سایت های پایینی برویم و معمولان همان چند سایت اول را انتخاب می کنیم . چرا که کاربران می توانند تمام نیازهای خود را از همان سایت های اولی و بالایی بر طرف کنند .

پس استفاده از گوگل ادوردز ، با تبلیغات ارزان و مناسب و هدفمند می تواند در جهت گسترش کسب و کارتان برای شما مفید واقع شود .

از آن جایی که گوگل یکی از پربازدیدترین سایت های جهان به شمار می رود و اکثر مردم هر آن چه را که نیاز دارند ، در آن جستجو می کنند صفحه نخست گوگل با افزایش ترافیک چشمگیری روبرو است . پس شما هم با تبلغات در گوگل می توانید سایت خود را در همین صفحه اول قرار دهید و از این افزایش ورودی حداکثر استفاده را داشته باشید .

و خوشبختانه که در ایران هم استفاده از اینترنت و خرید های آنلاین روز به روز در حال افزایش است . شما می توانید حسابی کسب و کار خودتان را رونق ببخشید .

چرا تبلیغات گوگل ؟؟؟

چرا تبلیغات گوگل
چرا تبلیغات گوگل

گوگل ادوردز ، یکی از بهترین ابزارهایی است که گوگل به مدیران وب سایت ها ارائه کرده است تا علاوه بر پرداخت هزینه ای بسیار کم بتواند تبلیغات خود را در صفحه اول گوگل نمایش دهند .

این مقاله هم جالبه!
دیجتیال مارکتینگ و ترفندهای آن در جذب مشتری | یاراپلاس

از مزیت های تبلیغات در Google Adwords می توان به افزایش ورودی و ترافیک سایت ، فروش و سود دهی بیشتر و دیده شدن بیشتر در بین دیگر سایت ها اشاره کرد . در این روش نیازی نیست که هزینه های سنگینی را پرداخت کنید و با هزینه های بسیار کم می توانید در کوتاه مدت به موفقیتی بزرگ برسید .

اگر هنوز تبلیغات نکرده  اید یا سایتی طراحی نکرده اید باید به شما بگوییم که  :

اهمیت طراحی سایت
تبلیغات گوگل و اهمیت طراحی سایت

با توجه به نیاز جامعه امروزی ، به اینترنت و متکی شدن تقریبا تمامی کسب و کار ها و مشاغل به اینترنت ، داشتن یک سایت معتبر با رتبه عالی کمک بزرگی به شما برای پیشرفت کاری تان می کند . چرا که جامعه دارد از حالت سنتی به سوی جامعه ای دیجیتالی پیش می رود .

در جامعه دیجیتالی امروز ، نه تنها می توان مشتریان قدیمی خود را حفظ کرد بلکه می توانید مشتریان جدیدی نیز به دست بیاورید و با کمی تجربه آن ها را حفظ کنید .

در دنیای دیجیتال محدودیتی برای زمان و مکان وجود ندارد .

پس با گروه تبلیغاتی آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس همراه باشید . چرا که تخصص ما در طراحی و اجرای سایت های حرفه ای ، پشتیابی سایت ، بازاریابی آنلاین و… می باشد .  ما با راهکارهای دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما را گسترش می دهیم .

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

دیدگاه خود را بنویسید