پنالتی گوگل
۲۴ اردیبهشت

پنالتی گوگل و راه های تشخیص و خروج از آن با یاراپلاس

آموزش سئو و پنالتی گوگل

پنالتی گوگل یعنی چی  ؟

پنالتی در این جا یعنی خارج شدن سایت شما از گوگل یا از دست دادن رتبه سایت تان در گوگل

اگر به تازگی ترافیک و بازدید سایت خود را از دست داده اید با ما در خواندن این مقاله همراه شوید تا علت را با هم بررسی کنیم .

چه زمانی سایت پنالتی می شود ؟

پنالتی گوگل چیست؟
 پنالتی گوگل چیست؟
معمولا زمانی سایتی پنالتی می شود که قوانین گوگل را زیر پا گذاتشته باشد . به طور مثال سرقت اطلاعات شخصی کاربران ، بک لینک سازی های غلط ، پاپ آپ هایی که در سایت ارسال می کنید و کاربر را به یک صفحه دیگر ارجاع می دهید و باعث اذیت شدن کاربر می شوید ، تولید اسپم ، تولید اشتباه محتوا یعنی این که شما عنوان را یک چیز انتخاب کرده باشید و محتوا یک چیز دیگری باشد که هیچ ربطی به هم نداشته باشد یا محتواهای تکراری در صفحات وب  سایت تان قرا ر دهید  و مواردی از این قبیل  که این ها را جستجوگر گوگل شناسایی می کند و بخاطر نقض قوانین گوگل شما را به اصطلاح پنالتی می کند .

انواع پنالتی گوگل

پنالتی گوگل به دو صورت انجام می گیرد :
*در این جا تمام صفحات شما حذف می شود یعنی دیگر در جستجوگر گوگل دیده نمی شوید که به این Manual Penalty می گویند .
*سایت شما از صفحات ۱۰ به بعد گوگل منتقل می شود . که به این Algorithmic Penalty می گویند و معمولا به دو دلیل این اتفاق می افتد .
یا شما در الگوریتم سایت خود تغییراتی داده اید که باعث شده کلمات کلیدی شما در جستجوگر گوگل دیده نشود . یا اینکه در الگوریتم گوگل تغییراتی ایجاد شده و کلمات کلیدی شما دیده نمی شوند که در هر صورت باید علت را بررسی کنید و مشکل را حل کنید. در این روش می شود موارد را بررسی  و اصلاح کرد و از حالت پنالتی خارج شد .
پنالتی گوگل
 پنالتی گوگل
اما در صورتی که  Manual Penalty شده باشید ابتدا باید سایت خود را اصلاح کنید و تمامی مشکلات را پیدا و رفع کنید سپس درخواست بازبینی برای گوگل ارسال کنید .
گاهی اوقات هم ممکن است که حتی اثری از نام سایت شما هم نباشد که در این صورت penalty ban شده اید و معمولا پیامی در وب مستر تولز دریافت می کنید که به شما می گوید که به خاطر نقض قوانین گوگل شما  از نتایج جستجوگر گوگل حذف شده اید .

چطور می توان از  پنالتی خارج شد ؟

خارج شدن از پنالتی گوگل هم کار بسیار سخت و دشواری است و شاید گاهی اوقات به خاطر هزینه های سنگینی که دارد غیر ممکن باشد و بهتر باشد که دوباره سایتی را از صفر آماده کنید و شروع به کار داشته باشید .
گاهی اوقات هم با بررسی و اصلاح سایت و ارسال درخواست به گوگل و یا به کمک برخی از افراد با تجربه در این زمینه شاید بتوانید سایت خود را از پنالتی خارج کنید .
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس  آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
۰۹۳۰-۴۰۲-۶۱۸۰
۰۹۰۳-۲۷۲-۸۸۱۱
کلمات کلیدی : آموزش سئوبک لینک سازیتولید محتوا
این مقاله هم جالبه!
مزیت های ایجاد تولید محتوای عالی
5/5 ( 1 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید