چگونه کسب و کار اینترنتی داشته باشیم
۱۴ تیر

چگونه از طریق اینترنت کسب درآمد کنم ؟ | یاراپلاس

        چگونه از طریق اینترنت کسب درآمد کنم ؟

کسب در آمد اینترنتی

تقریبا می شود  گفت که کمتر کسی دیگر پیدا می شود که با بازاریابی اینترنتی و راه های کسب در آمد از طریق اینترنت آشنایی نداشته باشد . می شود عنوان داشت  که دیگر تمامی کسب و کار ها چه سنتی و چه مدرن با اینترنت گره خورده اند و اگر کسب و کار تان را به سوی استفاده از  اینترنت و بازاریابی اینترنتی سوق ندهید راهی برای ادامه کار در سال های آتی پیش رو نخواهید داشت .
پس اگر به فکر بسط و گسترش کسب و کارتان و به دست آوردن درآمد و سود هستید باید به بازاریابی اینترنتی پیوند بخورید و ترفند ها و روش های افزایش درامد و فروش کالا و خدمات خود را شناسایی کنید .
بدانید که بازاریابی اینترنتی بسیار مقرون به صرفه تر و راحت تر و پر بازده تر از بازاریابی سنتی است در اینجا قصد بر آن داریم که چند روش را برای بدست آوردن یک درآمد مناسب از طریق اینترنت با هم مرور کنیم .

شناخت مشتری مخاطب

یکی از اصلی ترین و مهم ترین اصول در فروش ،  شناخت مشتری و مخاطب است . شما باید رفتار هدف مشتری یان خود را شناسایی کنید تا بتوانید با توجه به علایق و نظر مخاطبان کسب و کار خودتان را گسترش دهید و با توجه به نظرات آن ها خدمات و محصولات خود  را بهتر ارائه کنید .

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت
بهینه سازی سایت
اگر مدیر یک وب سایت هستید حتما این کار را انجام داده اید  که کلید واژه ای را سرچ  کرده اید تا ببینید که رتبه شما در گوگل با توجه به آن کلمه کلیدی چگونه است . اگر جزء ده سایت برتر گوگل نیستید ، سایت شما نیاز به بهینه سازی دارد . اگر در این کار تبحر و تجربه ای ندارید ، می توانید این کار را به آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس محول کنید .
حتما متوجه شده اید که این روزها اکثر مردم کارهای خرید و فروش کالا و خدمات را از طریق اینترنت و سرچ در گوگل انجام می دهند ، پس داشتن یک رتبه عالی در گوگل کمک بزرگی به شما می کند . گروه یاراپلاس با خدمات سئو  و گروه مجرب آماده همکاری با شما می باشد .

 

این مقاله هم جالبه!
ارتباطی موثر و کامل با تولید محتوای سایت

تبلیغات متناسب با کالا و خدمات

با این موارد حتما حتما مواجه شده اید که مطلبی را سرچ می کنید و روی لینکی که پیدا کرده اید کلیک می کنید وقتی وارد صفحه مورد نظر می شوید  اصلا هیچ ارتباطی بین موضوع و آن چیزی که سرچ کرده اید وجود ندارد . این کار باعث عصبانت شما می شود ؟ درست است ؟ حتما همینطور است . پس نباید همچنین کاری را با کاربران و مشتریان خود انجام دهید ، چرا که این کار باعث می شود بسیاری از مشتری های خود را از دست بدهید . تبلیغات و لینک های شما باید مرتبط با همان کلمه کلیدی سرچ شده باشند . البته که به تازگی گوگل با الگوریتم های خود این صفحات را شناسایی کرده و آن ها را جریمه می کند .
تبلیغات متناسب با کالا و خدمات
تبلیغات متناسب با کالا و خدمات

محتوا تولید کنید

تولید محتوا برای سایت و بالا بردن سئو سایت بسیار مهم است . شما باید به طور منظم محتوا را در سایت خود بارگذاری کنید ، محتوا ها باید متناسب با فعالیت شما باشد . باید تازه و به روز باشد به طور معمول محتوا ها در سایت در بخشی بنام وبلاگ قرار می گیرند .
تولید محتوا منظم  و مستمر نشان دهنده آن است که سایت شما فعال است و این یک نمره مثبت از نظر جستجوگر گوگل است .
در زمان تولید محتوا حتما درباره برند و سایت خود هم محتواهایی قرار دهید تا کاربران و مشتریان بیشتر با شما آشنا شوند و آسان تر بتوانند به شما اعتماد کنند .

ساخت بک لینک های داخلی

حتما وقتی محتوایی تولید می کنید موضوع یا کلمه کلیدی در نوشته تان آورده می شود که نیاز به توضیح بیشتری دارد و ممکن است که در محتواها و مقالات قبلی آن را توضیح داده باشید . شما می توانید یک لینک به آن نوشته بدهید . این کار هم به افزایش کیفیت سایت شما کمک می کند هم کاربر راحت تر در سایت شما گردش می کند و می تواند آن چه را که مورد نظرش بوده است را پیدا کند و به همین خاطر مدت زمان بیشتری در سایت شما می ماند که این موضوع هم در رتبه بندی سایت از نظر گوگل بسیار با اهمیت است .

فعالیت در شبکه اجتماعی

سعی بر آن داشته باشید که در شبکه های مختلف اجتماعی فعالیت پر رنگ و مستمری داشته باشید چرا که روزانه میلیون ها نفر در این شبکه ها فعالیت دارند و البته که بسیاری از کارهای خود ، خرید و فروش کالا و خدمات را هم در این شبکه ها انجام می دهند شما هم می توانید  با فعالیت در این شبکه ها ، دامنه کار خود را گسترش دهید و کالا و خدمات خود را به دیگران از این طریق معرفی کنید .
در این راه اگر مشتری و هدف خود را به خوبی شناخته باشید می توانید بفهمید که آن ها بیشتر در چه شبکه هایی فعالیت دارند ، علایق و سلایق آن ها را به خوبی درک کنید و بر اساس آن تبلیغات کنید و جذب مشتری داشته باشید.

آشنایی و استفاده از Google Analytics

یکی از مهمترین و شاید کارآمد ترین ابزارهایی که گوگل در اختیار ادمین های وب سایت ها قرار داده است همین Google Analytics است . چرا که از این طریق می توانید متوجه شوید که کاربر چه موقع به سایت وارد شده و چه موقع خارج شده است  ( مدت زمان حضور در وب سایت ) ، چه صفحاتی و چه تعداد را مطالعه کرده و طی چه مدت زمانی بوده است .
این کار به شما کمک می کند که بتوانید رفتار و هدف مشتری خود را بهتر بشناسید چرا که از این طریق براحتی می توانید متوجه شوید که چه عناوین و مطالبی برای کاربران حائز اهمیت هستند .

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ آماده  پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .

این مقاله هم جالبه!
چگونه کسب و کار خود را گسترش دهید؟

                                                                ۰۹۳۰-۴۰۲-۶۱۸۰

                                                               ۰۹۰۳-۲۷۲-۸۸۱۱

خوشحال می شویم بعد از خواندن این مقاله ما را از نظرات خودتان آگاه کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

دیدگاه خود را بنویسید