چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟
۰۷ خرداد

چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟ |یاراپلاس

چطور یک متن تبلیغاتی تاثیر گذار بنویسیم ؟

گروه تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس در کنار شماست تا بتوانید تبلیغات موثر و موفقی را در کسب و کار خود داشته باشید .

اگر برای نوشتن یک متن تبلیغاتی خوب و تاثیر گذار دچار سردرگم هستید با ما همراه باشید تا در این مقاله به شما راه های نوشتن یک متن تبلیغاتی خوب را آموزش دهیم .

در ابتدای نوشتن شعار یا متن تبلیغاتی ،  خودتان را به جای کاربر و مخاطب خود قرار دهید . ببنید اگر جای او بودید چه چیزی از کسب و کار و برند شما می توانست او را جذب  کند . مخاطبان مهم ترین قسمت یک متن تبلیغاتی یا شعار تبلیغاتی هستند و  شما باید با توجه به رفتار و سلیقه آنها تبلیغات کنید .

در دیجیتال مارکتینگ تبلیغات باید ساده و کوتاه و قابل فهم برای عموم مردم باشند ، از پیچیدگی و بکار بردن لغات سنگین خودداری کنید . با این همه متن تبلیغاتی شما باید دارای یک ساختار منظم باشد یعنی دارای مقدمه ، متن اصلی و نتیجه گیری باشد ولی باز در عین حال باید بسیار شبیه به یک دیالوگ روزمره باشد .

چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟
چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟

متن تبلیغاتی باید بتواند توجه مخاطب را به خود جلب کند علاوه بر عنوان جذاب از سر تیترها بخوبی استفاده کنید . و کاری کنید که مخاطب علاقه مند به خواندن متن شما شود .

متن تبلیغاتی شما باید به قدری ساده و آگاهانه باشد که مخاطب را خواهان خرید محصول و یا دریافت خدمات شما بکند . باید به او بگویید که محصول یا خدمات شما چه سودی برای او دارد .

بارزترین خصوصیت کالا یا خدمات خود را معرفی کنید ، برتری کالا و خدمات خود را نسبت به محصولات و خدمات دیگر عنوان کنید . این برتری می تواند قیمت ، کیفیت و … باشد .

لیستی از ویژگی های خدمات و محصولات خود تهیه کنید و آن را در اختیار کاربران قرار دهید و بگویید بابت هر کدام از این ویژگی ها چه چیزی نصیب آنها می شود .

رابطه و تعاملی دوستانه با مشتریان خود برقرار کنید چرا که یک مشتری فقط کالا و خدمات شما را دریافت نمی کند او نتیجه کار شما را می خرد و اگر از این نتیجه راضی باشد میتواند یک بازاریاب موفق برای کالا و خدمات شما باشد .

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .

۰۹۳۰-۴۰۲-۶۱۸۰
۰۹۰۳-۲۷۲-۸۸۱۱

کلمات کلیدی : تولید محتوابازاریابی آنلاینتبلیغات

خوشحال می شویم پس از خواندن این مقاله ما را از نظرات خود آگاه کنید.

0/5 ( 0 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید