در حال بارگیری...
چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟
۰۷ خرداد

چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟ |یاراپلاس

چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟

چطور یک متن تبلیغاتی تاثیر گذار بنویسیم ؟

گروه تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس در کنار شماست تا بتوانید تبلیغات موثر و موفقی را در کسب و کار خود داشته باشید .
اگر برای نوشتن یک متن تبلیغاتی خوب و تاثیر گذار دچار سردرگم هستید با ما همراه باشید تا در این مقاله به شما راه های نوشتن یک متن تبلیغاتی خوب را آموزش دهیم .
در ابتدای نوشتن شعار یا متن تبلیغاتی ،  خودتان را به جای کاربر و مخاطب خود قرار دهید . ببنید اگر جای او بودید چه چیزی از کسب و کار و برند شما می توانست او را جذب  کند . مخاطبان مهم ترین قسمت یک متن تبلیغاتی یا شعار تبلیغاتی هستند و  شما باید با توجه به رفتار و سلیقه آنها تبلیغات کنید .
تبلیغات باید ساده و کوتاه و قابل فهم برای عموم مردم باشند ، از پیچیدگی و بکار بردن لغات سنگین خودداری کنید . با این همه متن تبلیغاتی شما باید دارای یک ساختار منظم باشد یعنی دارای مقدمه ، متن اصلی و نتیجه گیری باشد ولی باز در عین حال باید بسیار شبیه به یک دیالوگ روزمره باشد .
چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟
چگونه یک متن تبلیغاتی خوب بنویسیم ؟
متن تبلیغاتی باید بتواند توجه مخاطب را به خود جلب کند علاوه بر عنوان جذاب از سر تیترها بخوبی استفاده کنید . و کاری کنید که مخاطب علاقه مند به خواندن متن شما شود .
متن تبلیغاتی شما باید به قدری ساده و آگاهانه باشد که مخاطب را خواهان خرید محصول و یا دریافت خدمات شما بکند . باید به او بگویید که محصول یا خدمات شما چه سودی برای او دارد .
بارزترین خصوصیت کالا یا خدمات خود را معرفی کنید ، برتری کالا و خدمات خود را نسبت به محصولات و خدمات دیگر عنوان کنید . این برتری می تواند قیمت ، کیفیت و … باشد .
لیستی از ویژگی های خدمات و محصولات خود تهیه کنید و آن را در اختیار کاربران قرار دهید و بگویید بابت هر کدام از این ویژگی ها چه چیزی نصیب آنها می شود .
رابطه و تعاملی دوستانه با مشتریان خود برقرار کنید چرا که یک مشتری فقط کالا و خدمات شما را دریافت نمی کند او نتیجه کار شما را می خرد و اگر از این نتیجه راضی باشد میتواند یک بازاریاب موفق برای کالا و خدمات شما باشد .
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
0930-402-6180
0903-272-8811
کلمات کلیدی : تولید محتوابازاریابی آنلاینتبلیغات
خوشحال می شویم پس از خواندن این مقاله ما را از نظرات خود آگاه کنید.
این مقاله هم جالبه!
سه سوال مهم، که باید قبل از انتخاب اینفلوئنسر ها از خودتان بپرسید
0/5 ( 0 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید