در حال بارگیری...
5 نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرام
۲۴ آبان

۵ نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرام

۵ نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستا گرام

ایا برایتان سوال شده است که چطور می توانید در اینستاگرام محصولات خود را به فروش برسانید ؟

ایا نکاتی برای شروع نیاز دارید ؟

برای جلب بیشترین توجه مشتریان، عکس ها، ویدیو و متون شما با ید خاص و جذاب باشد وراه خرید برای انها نیز می بایست بسیار اسان و اسوده باشد.

در این مقاله، به ۵ روش موثر برا ی فروش محصولات خود در اینستاگرام پی خواهی برد.

ظاهر خاص
ظاهر خاص

۱.ظاهری خاص، و برندی برای خود ایجاد نمایید.

قبل از اینکه پست خود را انتشار نمایید، به حالت و موقعیتی که مایل هستید آن را انتشار نمایید بسیار توجه نمایید. قرار گذاری مناسب محصول خود در پست خود کلید فورش محصول و ایجاد اشتغال می باشد. ابزار زیبایی سازی خود را قبل انتشار پست انتخاب نمایید.

بعد از اتمام تنظیم پست خود، از فیلتر های زیبایی سازی مختلف در اینستاگرام و قبل از انتشار پست خود استفاده نمایید تا بتوانید عکس های خود را بسیار واضح تر و زیبا تر از قبل بسازید و سپس ان را به انتشار بگذارید.

اما به خاطر داشته باشید که باید حقیقت را درباره ی محصول خود افشاء نماید پس اگر در هر صورتی به این اطمینان داشتید که پست شما حتی به این فیلتر های زیبایی سازی نیازی ندارد ان را به اسودگی به انتشار بگذارید.

محصولات
محصولات

۲.برای محصولات خود توصیفحی اضافه در نظر بگیرید.

همانطور که مهم است که چطور باید واضح و ساده درباره ی محصولات خود توضیح دهید و با مخاطبین خود صادق باشید، این نیز مهم است که با توضیحات خود بتوانید جذابیت کافی برای مشتریان خود ایجاد کنید تا انها را وادار به ماندن در پست شما برای چند ثانیه و حتی چند دقیقه بیشتر نمایید.

یکی از راه های مناسب برای این کار، استفاده از ایموجی ها میباشد که جلوه ایی بسیار خاص و جذاب به پست شما می دهد.

برای مثال، پیج Birchbox از ایموجی ها برای ایجاد جذابیت بیشتر و جلب توجه برای توضیحات خو استفاده می کند تا نه تنها مشتریان را جذب به خوندن توضیحات کند بلمه منظور خود را بهتر بیان کند.

هشتک
هشتک

۳.محصولات خود را با استفاده از هشتگ های مختلف بیشتر در معرض دید قرار دهید.

اهمیت هشتگ ها
هشتگ ها خیلی به شما کمک می کنند تا بتوانید محصولات خود را به راحتی در معرض دید قرار دهید. شما می توانید با استفاده از قابلیت سرچ اینستاگرام به دنبال بهترین هشتگ های خود برای استفاده در پست هایتان بگردید و از انها در پست های خود برای در معرض دید قرار گرفتن استفاده نماید.

این را به خاطر داشته باشید که اگر امکان استفاده از هشتگ خاص و برند شده ی خود را دارید، از ان استفاده نمایید و ان را به شهرت برسانید؛ سعی کنید روزانه هشتگ خود را سرچ نمایید تا ببینید چه کسانی در حال حاظر در حال استفاده از ان هستند؛ بهتر است برای جلب توجه بیشتر، تصاویر و ویدیو هایی که طرفداران شما در اینستاگرام با استفاده از هشتگ شما به انتشار می گذارند را در پیج خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید محبوبیت بیشتر برای محصولات خود استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله ی راه و روش ایجاد تبلیغات در بخش استوری های اینستاگرام (داستان ها) مطالعه نمایید

خرید
خرید

۴.خرید را برای مشتریان خود اسان نمایید

و حالا زمان این رسیده است که مخاطبین و فالوور های خود را تبدیل به مشتریان خود نمایید. از نرم افزار هایی مانند Have2Have.It  استفاده نمایید تا بتوانید لینک های فروش محصولات خود را پست های خود اضافه نمایید تا مشتریان شما بتوانند به مستقیما به لینک فروش وب نوشته ی شما دسترسی نمایند. با این امر شما خرید از وب نوشته ی خود را ساده می سازید که این باعث جذب مشتریان دیگر برای این قابلیت ساده سازی می شود و تعداد فروش شما افزایش خواهد یافت.

سعی کنید لینک وب نوشته ی محصولات خود را در بیو نیز استفاده نمایید تا مخاطبین شما هنگامی که وارد پیج شما می شوند فوری این لینک را مشاهده نمایند و اگر علاقه مند بودند بر روی ان کلیک کنند.

اینفلوئنسر
اینفلوئنسر

۵.استفاده از ایفلوئنسر های اینستاگرام

اینفلوئنسر ها چه کسانی هستند؟
ایفلوئنسرها افرادی هستند که فالوور ها و مخاطبین زیادی اینستاگرام دارند و قادر به ایجاد تبلیغات برای شما هستند.

برای ارتقا ی پیج خود میتوانید با استفاده از ایفلوئنسر های مختلف مشتریان و یا مخاطبین مورد نظر وهدفمند خود را بسیار سریع تر بیابید. با این امر شما مشتریان نیازمند به پیج خود را بسیار اسان تر می یابید و قادر به این هستید که سرعت فروش محصولغات خود را بسیار افزایش دهید.

برقراری ارتباط را برای ایفلوئنسر های خود ساده سازی فرمایید. نسبت به معیار هایی مانند فالوور های ایفلوئنسرها، نوع پیج  ایفلوئنسر ها، مدیرت انها بر فالوور ها و پیج انها و… باید ایفلوئنسرهای خو را انتخاب نمایید.

سعی کنید بهتر قرارا گذاری محصولات خود را در پیج اینستاگرام ایفلوئنسر های خود در نظر بگیرید و با انها این موضوع را در میان بگذارید.

(ایفلوئنسر مارکتینگ امروزه یکی از موثر ترین راه ها و روش های استفاده از اینستاگرام برای محصولات شما می باشد)

    برای کسب اطلاعات از اینفلوئنسر ها پیشنهاد میکنیم مقاله ی تغییرات اینستاگرامی  مطالعه فرمایید.

 

این مقاله هم جالبه!
۵ روش موثر در راستای جلب رضایت مخاطبین خود با استفاده از تکنیک های  اینستاگرام مارکتینگ

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

 

پست های اخیر ما

اینستاگرام مارکتینگ در سال ۲۰۱۹

۴ مورد از ترند های اینستاگرام مارکتینگ در سال ۲۰۱۹

آیا شما نیز از اینستاگرام مارکتینگ در راستای تقویت کسب و کار خود استفاده می نمایید؟ آیا کسب و کاری را استارت نموده اید و به دنبال تقویت کسب و کار خود از طریق اینستاگرام مارکتینگ هستید؟ شاید هم به دنبال این هستید که در سال ۲۰۱۹ فعالیت خود را در راستای اینستاگرام مارکتینگ افزایش […]

۰ comments
فیلترینگ اینستاگرام

فیلترینگ اینستاگرام موضوع داغ دنیای دیجیتال قرار گرفت

امروزه اینستاگرام به عنوان یکی از ابزارهای مهم دیجیتال مارکتینگ در تبلیغات بسیار استفاده می شود. فیلترینگ اینستاگرام فکر تمامی کاربران را به خود مشغول کرده است و یکی از دغدغه‌های مهم کاربران به شمار می‌رود. اینستاگرام یکی از شبکه‌های پرمخاطب مجازی می‌باشد که امروزه تاثیر زیادی در زندگی کاربران دارد؛ طوری که به یکی از الزامات […]

۰ comments
اهمیت زیاد ایموجی مارکتینگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی

اهمیت زیاد ایموجی مارکتینگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی

در سال های اخیر بسیاری از شرکت ها و کسب و کار های موجود با افکار اینکه آیا  باید از ایموجی در بازاریابی خود استفاده کنند یا نه. اما در سال ۲۰۱۸، این موضوع کاملا تغییر کرده است و ایموجی ها از مهم ترین ابزار در راستای بازاریابی می باشند و اصلا نباید از این […]

۲ comments
اینستا گرام مارکتینگ

موارد مورد نیاز که حتما باید در ایموجی مارکتینگ خود در نظر بگیرید.

آخرین ویرایش ۱۸مهر۱۳۹۷ این روزها ایموجی مارکتینگ تبدیل به یک عنصر رایج در روند تعاملی و ارتباطی ما شده اند. پژوهش های صورت گرفته از سال ۲۰۱۵ نشان می دهند که ۹۲ در صد از مصرف کنندگان آنلاین در حال حاضر از ایموجی ها  بهره می برند و شما فقط می توانید این طور تصور […]

این مقاله هم جالبه!
4 قدم که شما را به اهداف بازاریابی شبکه های اجتماعی شما می رساند
۰ comments
5 نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرام

۵ نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرام

ایا برایتان سوال شده است که چطور می توانید در اینستاگرام محصولات خود را به فروش برسانید ؟ ایا نکاتی برای شروع نیاز دارید ؟ برای جلب بیشترین توجه مشتریان، عکس ها، ویدیو و متون شما با ید خاص و جذاب باشد وراه خرید برای انها نیز می بایست بسیار اسان و اسوده باشد. در […]

۰ comments

 

0/5 ( 0 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید