بهینه سازی سئو
۲۴ اردیبهشت

آموزش سئو و بک لینک سازی با گروه تبلیغاتی یاراپلاس

جهت آموزش سئو و بک لینک سازی با گروه تبلیغاتی یاراپلاس همراه باشید.

آموزش سئو و بک لینک سازی

در این مقاله قصد داریم بر سئو و بک لینک سازی مروری داشته باشیم . اگر شما مدیر و ادمین سایت هستید حتما بر اهمیت سئو و ارزش آن آگاه هستید . پس خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنم .
توضیحات را با یک مثال دنبال می کنیم .
شما می خواهید کالایی مانند یک تلویزیون را خریداری کنید ، در قسمت جستجوگر گوگل سرج می کنید تلویزیون سامسونگ  سری ۷ . و به طور معمول روی نخستین نتیجه ها کلیک می کنید و به ما بقی توجهی ندارید و البته این کار را بیشتر از ۹۰ درصد کاربران انجام می دهند و فقط نتایج ابتدایی جستجوگر را مطالعه می کنند .
پس اگر بتوانید در جستجوگر گوگل رتبه های اول را به خود اختصاص دهید این را می توان گفتن که به شدت افزایش ورودی گوگل و کلیک سایت شما بالا خواهد رفت .
به این مفهوم سئو می گویند یعنی بتوانید در جستجوگر گوگل رتبه بهتر و بالاتری بدست آورید .

سئو به دو بخش تقسیم می شود : ۱. تولید محتوا     ۲. بک لینک سازی

اما در این آموزش قصد داریم بیشتر درباره بک لینک سازی و بک لینک های قوی بحث کنیم .
آموزش سئو و بک لینک سازی
آموزش سئو و بک لینک سازی
جهت آموزش تولید محتوا به مقالات ما در همین سایت مراجعه کنید . ( آموزش تولید محتوا )
یکی از مواردی که در سئو سایت خیلی به شما کمک می کند بحث بک لینک ها هستند که هر چه  قوی تر و با کیفیت تر باشند شما را در سرچ گوگل بالاتر می آورد .
برای این کار ،  شما باید لیستی از سایت های امن و با کیفیت بالا از نظر گوگل و پربازدید را تهیه کنید و بعد لینک سایت خودتان در این سایت ها قرار دهید . چرا که احتمال دیده شدن شما در این سایت ها بیشتر است و سعی کنید حتما این کار را به صورت اصولی انجام دهید همان قدر که بک لینک سازی در سایت های معتبر و با کیفیت به شما کمک می کند تا در جستجو گر گوگل بیشتر دیده شوید همان قدر بک لینک سازی در سایت های نامعتبر باعث صدمات جبران ناپذیری می شود .
اگر امکان دارد در وب سایت ها ، وبلاگ ها یا تالارهای گفتگو مرتبط با کار خود بک لینک سازی کنید و سعی کنید هر روزه و به طور مرتب و تعداد مشخصی لینک در آنها قرار دهید و سعی کنید از کلمات کلیدی متعددی استفاده کنید و یک کلمه را در همه جا به کار نبرید .
در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما  در گروه تبلیغاتی یاراپلاس آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
۰۹۳۰-۴۰۲-۶۱۸۰
۰۹۰۳-۲۷۲-۸۸۱۱
کلمات کلیدی : آموزش سئو آموزش بهینه سازی سایت  – تولید محتوا
این مقاله هم جالبه!
آموزش سئو - قسمت اول
۱ دیدگاه
دیجتیال مارکتینگ و ترفندهای آن در جذب مشتری | یاراپلاس - آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۱۴, ۱۳۹۷

[…] SEO : ورود از طریق جستجوگر های گوگل ، که در اینجا شما باید بسیار رتبه بالایی داشته باشید تا بتوانید ورودی خوبی از گوگل دریافت کنید . […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید