لینکدین ابزاری برای رشد
۲۳ مرداد

مشاوران چگونه می توانند از لینکدین به عنوان ابزاری جهت رشد و پیشرفت استفاده کنند؟

لینکدین ابزاری جهت رشد و پیشرفت

به اختیار گرفتن بخشی از فضای مجازی برای خدمات مشاوره ای برای مشاوران کمی کند پیش می رود. اما با پیشنهاد و راهنمایی های فینرا و اس ای سی تکنولوژی ها دارند استاندارد تر می شوند و برای استفاده ساده تر می شوند.لینکدین تبدیل به محبوب ترین ابزار فضای مجازی برای مشاوران اقتصادی شده است. بیش از ۷۳ درصد مشاوران آمریکایی در لینکدین حساب دارند. لینکدین امکان برقراری ارتباط بی نظیری را با مشتریان فراهم میکند.بیایید نگاهی به روش هایی بیاندازیم که مشاوران می توانن با استفاده از آنها بهتر از لینکدین استفاده کنند.

۱.امکانتای برای آشنایی

شاید فیس بوک برای داشتن ارتباط با خانواده و دوستان مناسب باشد اما لینکدین فقط برای مسائل کاری مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین مردم از آن به عنوان ابزاری استفاده می کنند تا بتوانند با افراد حرفه ای و مشاوران و شانس های کاری در ازتباط باشند.

اولین گام برای استفاده بهتر از لینکدین این است: رد کردن مردم از صافی. با استفاده از امکانات پیشرفته لینکدین می توانید مردم را در مکان های خاص و یا گزینه های دیگر پیدا کنید. اگر بخواهید بیشتر وارد جرئیات شوید می توانید درباره علاقه مندی های آنها در لینکدین سرچ کنید.

قدم بعدی: شاید مشاور بخواهد آنها را با استفاده از رابطه درجه یک یا رابطه درجه دو از صافی رد کند. اگر ارتباطی بین شما باشد می تواند باعث یک برخورد گرم و آشنایی خوب شود. این نوع رابطه ها برای ساخت یک مشتری خوب خیلی عالی است.

لینکدین ابزاری برای رشد
لینکدین ابزاری برای رشد

پیشنهاد ما برای شما ۶ نکته مهم برای تقویت پست هایتان در فیسبوک است که با مطالعه آن پیشرفت می کنید.

۲.خوب پیام دادن نیازمند تمرین است

مشاورانی که به تازگی وارد این شبکه اجتماعی شده اند اصرار به فرستان پیام دارند. از آنجایی که مشتریان روزانه با سیلی از این پیام ها رویرو اند این روش نمی تواند نتایج خیلی خوبی را در بر داشته باشد.

در یان شرایط وقتی به صورت پیشرفته جستجو کردید بهترین کار این است که به آنها زنگ بزنید. این یعنی شما از طرف مقابل خواسته اید که با شما ارتباط داشته باشد.همچنین می توانید از اطلاعات پروفایل او نیز استفاده کنید. یک تماس به موقع باعث می شود تا رابطه ای محکم برقرار شود.

بهترین مشتری ها آن هایی هستند که با شما ارتباط نزدیکی دارند. شما می توانید برای رسیدن به یک رابطه نزدیک از ایمیل یا تماس گرفتن با آنها استفاده کنید تا بتوانید با آنها آشنا شوید.

ارتباط موثر بامشتری
ارتباط موثر بامشتری

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

این مقاله هم جالبه!
اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

دیدگاه خود را بنویسید