استراتژی ویدیو مارکتینگ
۰۷ تیر

استراتژی ویدیو مارکتینگ ( سه و چهار )

استراتژی ویدیو مارکتینگ ( سه و چهار )

در این مقاله تیم یارا پلاس قصد دارد شما را با دو استراتژی دیگر در ویدیو مارکتینگ آشنا کند. اگر مقاله دو استراتژی ویدیو مارکتینگ ( یک و دو ) را مطالعه نکرده اید حتما قبل از خواندن این مقاله دو استراتژی اول را مطالعه کنید.

استراتژی ویدیو مارکتینگ
استراتژی ویدیو مارکتینگ

استراتژی سوم ویدویو مارکتینگ:

کمپین های پرداخت به ازای هر کلیک

کمپین پرداخت به ازای هر کلیک را در جا هایی مانند گوگل یا فیس بوک را که افراد به وسیله پرداخت به ازای کلیک روی لینک به دنبال جذب ترافیک برای کسب و کار خود هستند در نظر بگیرید. این بهترین تمرینی است که می تواند به شما اطمینان دهد تبلیغ قابل کلیک کردن شما افراد را به صفحه ای موردهدف آن تبلیغ خاص است، هدایت می کند.

البته شما ممکن است قبلا چنین تبلیغی داشته اید، اما اکنون می توانید یک ویدیو به آن اضافه کنید که منحصرا برای مشتریان مورد نظرخدمات و محصولات خاص خود ساخته اید. هدف این است که به صورت هوشمندانه از دیدیو استفاده کنید تا بتوانتید توازنی میان دلایل کلیک مشتریان بالقوه روی تبلیغ و محتوا هاییکه بعد از کلیک مشاهده می شوند،یر قرار کنید. ویدیو میتواند باعبارتی مانند”خوش آمدید، ما خوش حالیم که بعد از جست و جوهای طولانی این ویدیو را مشاهده می کنید” یا” ممنون ازکلیک روی لینک ” شروع شود. ویدیو و محتواهای صفحهای که بازدید کنندگان که در آن قرار دارند باید در یک راستا باشند.

داشتن یک تبلیغ با استراتژی پرداخت به ازای کلیک برای بالا بردن جذب کاربران ورودی به تنهایی ایده فوق العاده ای است، اما اگر یک ویدیو نیز به آن اضافه کنید تاثیر بسیار بیشتری خواهد داشت. هنگامی که در حال طراحی برای یک وب سایت برای بازدید کنندگان هستید، بهتر استدر صفحهورودی سایت هم ویدیو قراردهید و به طور چشم گیری میزان کارایی کمپین  پرداخت به ازای هر کلیک را افزایش دهید. همچنین می توانید به جای قرار دادن متن یا عکس به عنوان لینک، تبلیغات ویدیوئی را که ترکیبی از ویدیو، متن و عکس است بسازید، چرا که این  نوع تبلیغات هر روز که به میزان محبوبیتشان اضافه می شود.

این مقاله هم جالبه!
 فرمول ساده تولید ویدیو مارکتینگ

 

استراتژی چهارم:

ایمیل های الکترونیکی مستقیم

بازار یابی ایمیلی می تواند به ویژه هنگامی که به صورت خودکار ارسال  می شود، بسیار کار آمد باشد. با قرار دادن ویدیو در یک ایمیل شما شاهد تاثیر بسیار بیشتر آن و در نتیجه خوانده شدن و کلیک روی آن ایمیل خواهید بود.  حال تصورکنید کمپین ایمیلی بعدی شما چقدر موثر تر خواهد بود اگر در هر ایمیلی یک ویدیو قرار دهید! اینکار را امتحان کنید تا از نتایج  مثبت آن شگفت زده شوید.

پیشنهاد ویژه ما برای شما مطاالعه مقاله ایمیل مارکتینگ می باشد.

چکیده نکات استراتژی ویدیو مارکتینگ:

استراتژی بازار یابی موجود خود را مورد بازبینی قرار دهید و ببینید که با کدام قسمت از کسب وکارتان می توانید ویدیو اضافه کید. شگفت زده می شوید وقتی می بینید چه انتخاب های زیادی پیش رو دارید. می توانید با اضافه کردن ویدیو به قسمت هایی که عملکرد بسیار بدی دارند شروع کنید.با بتوانید راهی برای قرار دادن ویدیو در قسمت های مختلف کسب و کارتان پیدا کنید.

به استراتژی های جدید که از ویدیو به منزله رسانه اصلی استفاده می کنند،فکر کنید.چه خلاقیتی می توانید از خود نشان دهید تا با استفاده از ویدیو پیام خود را به مخاطبان برساید؟

ویدیو می تواند مزایای زیادی به یک کمپین بازاریابی اضافه کند. هنگامی که کسب و کاری برای اولین با می خواهد از ویدیو استفاده کند، باید مشخص کند چطور می خواهد استراتژی های بازاریابی فعلی خود را به انجام برساند و چگونه می خواهد استراتژی های جدید را با استفاده از ویدیو با استراتژی های قبلی تطبیق دهد و به کار بگیرد.

این مقاله هم جالبه!
مقدمه ای بر ویدیو مارکتینگ

بازار یابی ایمیلی،کمپین های پرداخت به ازای هر کلیک (ppc ) وب سایت ها و محتوای ثانویه  نمونه هایی از استراتژی های ویدیویی هستند که استراتژی بازار یابی نا کار آمد را به یک کمپین موفق و هیجان انگیز تبدیل می کنند.

اگر امکانات کافی برای تولید ویدیو با کیفیت را ندارید می توانید تولید ویدیو کسب و کار خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس بسپارید و برای مشاوره رایگان برای استراتژی ویدیو مارکتینگ کسب و کار خود با کارشناس تیم یاراپلاس (۰۹۰۳۲۷۲۸۸۱۱)تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید