چطور ممبر تلگرام را افزایش دهیم
۱۶ تیر

آشنایی با روش های افزایش ممبر تلگرام

در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد افزایش ممبر تلگرام بپردازیم. اگر شما هم کانال تلگرامی دارید و می خواهید نحوه افزایش ممبر تلگرام را یاد بگیرید در این مقاله همراه ما باشید. در سال های اخیر و خصوصاً در ایران، تلگرام به یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطی تبدیل شده است و از زمانی که ویژگی ای بنام کانال به آن اضافه شده است موجب گشته که نسبت به نرم افزارهای مشابه دیگر برتری داشته باشد، خیلی از کسانی هستند که در نرم افزار تلگرام کانال ایجاد کردند و در جذب مخاطب و افزایش ممبر تلگرام موفق نبودند. این مقاله را بخوانید شاید شما نیز بتوانید یک کانال خوب با تعداد ممبر زیاد راه اندازی کنید.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام
افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

چرا باید افزایش ممبر تلگرام را جدی گرفت؟

در حال حاضر تلگرام به عنوان پرکاربردترین نرم افزار ارتباطی در داخل ایران تبدیل شده است و تنها یک ابزار برای چت، گپ و گفت و گو نیست بلکه ویژگی های بسیار فراتر از کاربرد معمولی به آن اضافه شده است، یکی از این ویژگی ها قطعاً “کانال تلگرام” است. افزودن ویژگی کانال از چند سال پیش به تلگرام موجب شده است که بسیاری از علاقه مندان از این روش برای گسترش کسب و کار و شکوفایی استعدادهای خود استفاده کنند، از آنجا که تلگرام امروزه نقش بسیار مهمی را در اشتغال و گسترش کسب و کار ایفا می کند، ضروری است که مقوله افزایش ممبر تلگرام جدی گرفته شود. این کار سبب می شود که شما در زمینه کسب و کار خود به بازدهی بالا دست پیدا کنید یا این که بتوانید با استفاده از ظرفیت خود تلگرام کسب درآمد کنید. در حقیقت هر چقدر افزایش ممبر تلگرام شما بیشتر باشد رونق کسب و کار شما هم بیشتر خواهد شد.

این مقاله هم جالبه!
چطور ممبر ها ی تلگرام خود را افزایش دهیم ؟
افزایش ممبر تلگرام
افزایش ممبر تلگرام

روش های افزایش ممبر تلگرام

بسیاری از کسانی که به دنبال ایجاد کانال تلگرام هستند، معمولاً به دنبال پاسخ این سوال هستند که چگونه می شود افزایش ممبر تلگرام داشت؟ از کدام روش ها می توان برای افزایش ممبر کانال تلگرام بهره برد؟

به طور معمول روش های مختلفی برای افزایش ممبر تلگرام وجود دارد و بهترین نتیجه را شما زمانی می توانید کسب کنید که از این روش ها به صورت ترکیبی استفاده کنید. در ابتدا که کانال تلگرام را با توجه به موضوع مورد علاقه خود ایجاد کردید سعی کنید که به دنبال روش های سریع افزایش ممبر تلگرام نروید. هر چقدر تعداد ممبرهای شما یک دفعه زیاد شود در یک لحظه هم شاهد ترک کانال توسط اعضای جدید خواهیم بود، افزایش ممبر تلگرام به صورت بهینه و به تدریج امکان پذیر است، در ابتدا که کانال را ایجاد کردید سعی کنید از مخاطبین خود به کانال اضافه کنید و یا دوستان خود را جهت عضویت در کانال دعوت کنید سپس از سایر روش ها که اشاره خواهیم کرد، می توانید استفاده کنید.

اقزایش ممبر کانال تلگرام
اقزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر تلگرام با تبادل با کانال های دیگر

یکی از روش های آسان برای افزایش ممبر تلگرام که از دسترس ترین روش ها نیز محسوب می شود و هیچگونه هزینه ای هم ندارد، تبادل با کانال های دیگر است، اما تبادل چگونه انجام می گیرد؟ تبادل بدین گونه است که شما بنری را برای معرفی کانال خود درست می کنید و متن و لینک کانال را نیز آماده می کنید و متقابلاً کانال دیگر هم متن و بنر آماده می کند و برای مدت زمان معین یا تعداد بازدیدهای معین بنرها در کانال مورد نظر قرار می گیرد و این باعث می شود که بین کانال ها تبادل اعضا صورت گیرد. ادامه منطقی این روش می تواند به رشد تدریجی کانال کمک کند، در مورد این روش دقت داشته باشید که از روش های تبلیغ اغوا کننده و کاذب استفاده نکنید چون موجب نارضایتی مخاطبان کانال خواهد شد.

این مقاله هم جالبه!
راه های آسان و راحت خرید ممبر تلگرام
خرید ممبر تلگرام
خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات در کانال های دیگر

یکی دیگر از روش های افزایش ممبر تلگرام برای کانال استفاده از تبلیغات در کانال های دیگر است، کانال هایی که اعضای بیشتری دارند به طور معمول از راه تبلیغات کسب درآمد می کنند. شما می توانید با مراجعه به راه های ارتباطی کانال های دیگر از قیمت تبلیغات آن ها آگاه شوید و با توجه به میزان هزینه خود درخواست تبلیغ کانال خود را بدهید. به طور معمول هزینه تبلیغات بر اساس ساعت ماندگاری تبلیغات در کانال یا تعداد بازدیدهایی که پست تبلیغی شما می خورد، محاسبه خواهد شد. در روش افزایش ممبر تلگرام به وسیله استفاده از تبلیغات در کانال های دیگر دقت داشته باشید که اولاً اعضای کانال مورد نظر شما واقعی باشند که معمولاً از میزان بازدید پست ها مشخص می شوند و این که کانال تبلیغ کننده متناسب با کانال شما باشد. مثلاً تبلیغات یک کانال خبری را به یک کانال آشپزی نسپارید.

افزایش ممبر ارزان تلگرام
افزایش ممبر ارزان تلگرام

افزایش ممبر تلگرام با استفاده از تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

از دیگر روش های افزایش ممبر تلگرام استفاده از روش پوش نوتیفیکیشن است، در حال حاضر بسیاری از سایت ها هستند که در زمینه پوش نوتیفیکیشن خدمات ارائه می دهند و کافی است شما به آن ها مراجعه کنید و با توجه به میزان هزینهٔ خود تعداد پوش نوتیفیکیشن را درخواست کنید، روش افزایش ممبر تلگرام با پوش نوتیفیکیشن این گونه است که از طریق بستر وب به نرم افزارهای موجود در تلفن همراه، پیام تبلیغی کانال شما فرستاده می شود و در گوشی کاربران نشان داده می شود و کاربران با کلیک بر روی آن می توانند در کانال شما عضو شوند.

این مقاله هم جالبه!
افزایش ممبر اختیاری پاپ آپ

پیشهاد می کنیم اگر اطلاعات خوب و با کیفیت در این زمینه می خواهید مقاله “پوش نوتیفیکیشن” را مطالعه کنید.

4k ممبر تلگرام
4k ممبر تلگرام

چگونه اعضای کانال را حفظ کنیم؟

 در کنار افزایش ممبر تلگرام برای کانال، باید توجه ویژه ای هم به حفظ ممبر تلگرام شود، اگر شما با روش های مختلف، اعضای کانال خود را افزایش دهید ولی نتوانید اعضای قبلی کانال را حفظ کنید، تمام هزینه های شما از دست خواهند رفت. برای حفظ اعضای کانال لازم است که اقداماتی را انجام دهید. اول این که کیفیت مطالب را به کمیت مطالب ترجیح دهید، دوم این که کم تر از مطالب کانال های دیگر کپی کنید، سعی کنید مطالب اختصاصی تولید کنید، در کانال خود مطالب مفید ارائه دهید و برای مخاطبان خود جوایزی در نظر بگیرید.

چگونه اعضای کانال را حفظ کنیم؟
چگونه اعضای کانال را حفظ کنیم؟

ممبر واقعی یا فیک کدام خوب است؟

ممبر فیک تلگرام
ممبر فیک تلگرام

برخی از روش های افزایش ممبر تلگرام هستند که در آن از اعضای فیک استفاده می شود. اعضای فیک، اعضایی هستند که غیرفعال بوده و حضور آن ها در کانال تلگرام فقط موجب زیاد دیده شدن اعضای کانال می شود و در حقیقت تلگرام شما از نظر بازدید بازدهی نخواهد داشت، پیشنهاد ما این است که از روش های افزایش اعضای فیک استفاده نکنید، چون کانال شما فاقد ارزش بوده و برای کسب و کار شما نیز نتیجه مساعدی در پی نخواهد داشت.

مشاوره رایگان هدیه ما به شما:

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

پیشنهاد می کنیم مقاله “خرید ممبر واقعی و کسب درآمد” را از دست ندهید.

جهت مشاهده تمامی محصولات ممبر تلگرام، میتوانید خرید ممبر تلگرام را کلیک کنید.

سید حسین موسوی

علاقه زیاد به حوزه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس رو راه اندازی کنم. تیم یاراپلاس همواره تلاش میکنه تا برای همه علاقه مندان این حوزه یک منبع آموزشی کامل رو جمع آوری کنه.

دیدگاه خود را بنویسید