مزایای خرید پاپ اپ تلگرام و فعال سازی آن
۲۱ مهر

مزایای خرید پاپ اپ تلگرام و فعال سازی آن

آخرین ویرایش ۲۱مهر۱۳۹۷

ممبر تلگرام
تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی متداول در میان دارندگان تلفن همراه است که طی سال های گذشته به محبوبیت فراوانی رسیده است. خرید پاپ اپ تلگرام برای بالا بردن تعداد اعضای کانال ها در تلگرام کاربرد فراوان دارد. افرادی که به تبلیغ کسب و کار یا محصول خود در تلگرام می پردازند با خرید پاپ اپ تلگرام می توانند تعداد اعضای کانال خود را به طور واقعی افزایش دهند و از این طریق، افراد بیشتری با محصول یا خدمات آنها آشنا می شوند که نتیجه همه اینها بالا بردن میزان فروش یا درآمد صاحبان کسب و کار است

خرید پاپ اپ تلگرام
خرید پاپ اپ تلگرام

تلگرام مکانی مطمئن برای تبلیغات کار شما

همان گونه که می دانید تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران است که افراد مختلف با اهداف گوناگون کانالی را ساخته و در آن به تبلیغ خدمات یا محصولات خود می پردازند. مدیران کانال ها می توانند اعضای بسیاری را در کانال خود داشته باشند و از این طریق محصول خود را تبلیغ کنند. صاحبان سایت ها نیز مطالب وب سایت خود را در کانال تلگرامشان قرار می دهند که از این طریق به آمار بالای بازدید از سایت خود دست یابند. در این فضای رقابتی شدید که کانال های تلگرامی بسیاری با موضوعات مختلف ایجاد شده است کانال های گوناگون با خرید پاپ اپ تلگرام روش مطمئنی را برای بالا بردن تعداد اعضا در پیش می گیرند. بسیاری از افراد نیز در این میان به کسب درآمد پرداخته و تعدادی عضو تلگرام را به کانال ها معرفی می کنند و در قبال آن هزینه ای را دریافت می کنند. تجربه مدیران کانال ها نشان داده است که روش های گوناگون افزایش اعضا ممکن است بازدهی کافی را نداشته باشد در حالی که به کارگیری پاپ آپ تلگرام می تواند به بالا بردن تعداد اعضای واقعی و وفادار کانال منجر شود.

خرید پاپ اپ تلگرام
خرید پاپ اپ تلگرام

نکات مهم درباره خرید پاپ اپ تلگرام

نکات مهم درباره خرید پاپ اپ تلگرام
خرید پاپ اپ تلگرام کار آسانی است و به راحتی می توانید پاپ آپ مورد نظر خود را نصب کنید اما به هنگام نصب پاپ آپ تلگرام باید نکاتی را رعایت کنید تا به موفقیت دست یابید: بهتر است این امکان را قرار دهید که کاربران وب سایت بتوانند در مواقع دلخواه پنجره پاپ آپ را ببندند در غیر این صورت اشتیاق کاربر برای بازدید از سایت از بین می رود و در عین حال وارد کانال نیز نخواهد شد. رابط کاربری و ظاهر زیبای گرافیک پاپ آپ تلگرام در جذب اعضا تأثیر فراوانی دارد. محتواهایی که برای کانال تلگرام در نظر می گیرید باید به گونه ای باشد که کاربر رغبت کند وارد آن شود.

بنابراین باید محتوای کانال و طراحی پاپ آپ تلگرام خود را به گونه ای انجام دهید که کاربر به میل خود وارد کانال شما شود و تحت تأثیر مطالب و خدمات شما قرار گرفته و از آن خارج نشود. پس از خرید پاپ اپ تلگرام این نکات را به خاطر داشته باشید.

خرید پاپ اپ تلگرام
خرید پاپ اپ تلگرام

برا اشنا شدن با دیگر روش ها مقاله روش های  افزایش ممبر تلگرام را مطالعه کنید.

مزایای خرید پاپ اپ تلگرام

برای بالا بردن تعداد اعضای کانال تلگرام روش های بسیاری وجود دارد که در این میان خرید پاپ آپ تلگرام نسبت به روش های دیگر مزیت بیشتری دارد. مزیت اصلی خرید پاپ آپ تلگرام این است که کاربر با میل و اراده خود وارد کانال می شود و اجباری در ورود او وجود ندارد که به سرعت از کانال خارج شود. وضعیت دیگر خرید پاپ اپ تلگرام نصب آسان و بهره وری بالای آن است که برای انجام تبلیغات به سادگی می توانید از آن استفاده کنید. شیوه کار به این گونه است که پس از نمایش پاپ آپ تلگرام از کاربر درخواست می شود که در کانال شما عضو شود که در صورت تایید، کاربر یکی از اعضای کانال شما خواهد بود. با این کار تبلیغات شما هدفمند شده و جامعه بزرگی از کاربران با خدمات شما یا محصولات آن آشنا خواهند شد. در صورتی که هزاران کاربر تبلیغ شما را ببینند به تعداد اعضای واقعی کانال شما به میزان چشمگیری افزوده خواهد شد.

چرا خرید پاپ اپ تلگرام؟

در قسمت قبل توضیح دادیم که مزیت اصلی خرید پاپ اپ تلگرام ورود کاربران با اختیار و تمایل خود آنها به کانال می باشد. در این صورت ماندگاری و وفاداری کاربران به میزان زیادی  بالا خواهد رفت. به همین دلیل ادمین های کانال ها به خرید پاپ اپ تلگرام می پردازند.

با بالا رفتن تعداد کاربران اعتماد کاربران جدید نیز جذب می شود و میل به ماندگاری آنان بالا می رود. در این صورت بالاترین میزان فروش و کسب درآمد را در کانال خود شاهد خواهید بود. در پاپ آپ تلگرام با کسب اجازه و دریافت تأییدیه، کاربر مستقیم به سوی کانال هدایت خواهد شد و می تواند به راحتی عضو کانال شود.

خرید پاپ اپ تلگرام
خرید پاپ اپ تلگرام

خرید پاپ اپ تلگرام و فعال کردن آن

قبل از خرید پاپ اپ تلگرام باید نحوه فعال کردن آن را بدانید. البته کارشناسانی هستند که در صورت بروز مشکل این کار را برای شما انجام دهند. روش فعال کردن پاپ آپ تلگرام بسیار ساده است. برای فعال کردن پاپ آپ باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • خرید پاپ اپ تلگرام و فعال کردن آن
    پس از وارد شدن به تلگرام قسمت چت مورد نظر بروید. از بخش اطلاعات مخاطب گزینه Notifications  را انتخاب کنید و سپس  در پنجره موجود گزینه Customize را بزنید. گزینه Enable Custom Notifications را تیک بزنید. از پنجره موجود Popup notifications را فعال کنید.  با انجام این تنظیمات پیام هایی که از طرف آن کاربر ارسال شود شما به صورت پاپ آپ دریافت می کنید.
10k ممبر تلگرام
۱۰k ممبر تلگرام

مشاوره رایگان:

این مقاله هم جالبه!
بازاریابی شبکه های اجتماعی
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

 

 آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

دیدگاه خود را بنویسید