چگونه بیشتر از رقبایتان بفروشید
۲۰ اردیبهشت

فروش در شبکه های اجتماعی | ما در کنار شما هستیم.

چگونه بیشتر از رقبایتان بفروشید ،  در شبکه های اجتماعی بیشتر از رقبا فروش داشته باشید ؟

چگونه بیشتر از رقبایتان بفروشید ، فروش در شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد ،  فروش در شبکه های اجتماعی است چرا که قشر وسیعی از کاربران در سنین مختلف ، با علاقه مندی های مختلف در آن ها فعالیت می کنند .

راهکارهایی اصولی برای داشتن فروش در شبکه های اجتماعی

سعی کنید ابتدا مشتری و مخاطب هدف خود را شناسایی کنید یعنی بدانید که  محصول یا خدمات شما مخصوص چه قشری از جامعه است و بر اساس آن برنامه ریزی داشته باشید. باید بدانید که در کدام شبکه های اجتماعی بیشتر فعالیت دارد و شما هم در همان شبکه های آغاز به کار، تولید محتوا و تبلیغات کنید .
بعد از پیدا کردن شبکه اجتماعی باید نحوه کار درست و اصولی در آن شبکه اجتماعی  را پیدا کنید و بدانید که چگونه در آن شبکه اجتماعی می توانید به صورت صحیح تولیدمحتوای مختلف انجام دهید و در آخر چگونه مخاطب خود را جذب کنید و در اصطلاح برای خود دنبال کننده یا فالوور یا ممبر جمع کنید .
در گروه هایی که مرتبط با فعالیت شما هستند عضو شوید خودتان و مجموعتان را معرفی کنید و به آن ها این حس خوب را بدهید که دوست دارید با تک تک آن ها آشنا شوید. محتوایی که تولید می کنید برایشان به اشتراک بگذارید تا متوجه بشوند که شما دارید به افزایش دانش گروه کمک می کنید، بی شک این میتواند در افزایش فروش شما کمک کند.
تولید محتوا داشته باشید البته به روز و آگاهانه ، مرتبط با فعالیت خود  و با توجه به تولید محتوای سالم و جذاب برای خود تبلیغات انجام دهید . و سعی کنید با مشتری و مخاطب خود در ارتباط باشید و با او تعامل داشته باشید . محتوای خوب باید پس از تولید و نشر ایجاد تعامل بین مجموعه و مخاطبان هدف ایجاد کند. پس سعی در ایجاد گفت و گو با مخاطبین خود داشته باشید.
راهکار هایی اساسی برای فروش در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام
فروش در شبکه های اجتماعی
یک نکته خیلی مهم برای فروش در شبکه های اجتماعی ، ایجاد زنجیره محتوایی است که خیلی از فعالان این امر را نادیده می گیرند . زنجیره محصولات همیشه به ما می گوید که محصولات ارزان تر باید محصولات گران تر  را بازاریابی کنند .
همیشه و در هر حوزه ای باید محصول رایگان داشته باشیم و  همیشه محصولات رایگان محصولات ارزان تر و محصولات ارزان تر محصولات گران تر و محصولات گران تر محصولات و خدمات ویژه ما را بازاریابی می کنند .
با یک مثال این زنجیره را توضیح می دهیم .
یک تیم متخصص زبان انگلیسی در حال تولید کلیپ های آموزشی هستند . این مجموعه همیشه در حال تهیه کلیپ های رایگان برای اینستا، آپارات و  دیگر شبکه ها مانند فیسبوک و توییتر و .. خود هستند .
آنها همیشه در انتهای کلیپ های خود بینندگان خودشان را دعوت به خرید مجموعه خیلی ارزان خود می کنند .به طوری که کاربران رغبت به خرید آن بکنند .
یک اصطلاح زبان انگلیسی به صورت رایگان تهیه و پخش شده است در آخر آن گفته شده شما کاربران عزیز می توانید با پرداخت تنها ۱۰ هزار تومان مجموعه آموزش زبان انگلیسی در هتل را از ما خریداری کنید و دیگر هیچ وقت موقع سفرهای خارجی در هتل ها مشکل صحبت کردن نداشته باشید .
همین طور در محصولات هتلش عنوان می کند که شما می توانید تنها با پرداخت تنها ۱۰۰ هزار تومان دوره ویژه مکالمه ما را خردیداری کنید و دیگر هیچ وقت مشکلی در مکالمه عمومی خود نداشته باشید.

پس به یاد داشته باشید که زنجیره محتوایی یکی از مهمترین کارهایی است که شما در زمان تولید محتوا در شبکه های اجتماعی باید انجام دهید .

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید ، کارشناسان ما  در گروه تبلیغاتی یاراپلاس آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند .
۰۹۳۰-۴۰۲-۶۱۸۰
۰۹۰۳-۲۷۲-۸۸۱۱

کلمات کلیدی : تولید محتواتولید محتوای ویدیوییافزایش فروش

این مقاله هم جالبه!
اهمیت دیجیتال مارکتینگ | در یاراپلاس همراهتان هستیم
دیدگاه (۷)
محمدعلی
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

مطلب خوبی بود.
فقط یک سوال داشتم..
اگه محتوای ما در شبکه های اجتماعی پخش شود باید چیکار کنیم؟

پاسخ
hossein
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷

درود برشما محمدعلی جان،
زمانی که زنجیره داخل محتوای شما رعایت شود دیگر نباید نگران باشید زیرا شما داخل هر محصول دارید محصول قوی تر خود را که در آخر به خدمات اختصاصی مثل سخنرانی و همایش ختم می شود دعوت می کنید.

پاسخ
محمد کیش بافان
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

سلام
مقاله خیلی خوبی بود.

پاسخ
سید حسین موسوی
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

سلام
خوشحالیم که ما رو با نظرات خودتتون دلگرم می کنید.

پاسخ
مرتضایی
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

ببخشین
زنجیره محتوایی بسیار دانش خوبی هست اما تو عمل یکم سخت هست

پاسخ
سید حسین موسوی
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

درود برشما
قطعا همین طوره.
اگر میخواید به صورت عملی یاد بگیرید که زنجیره محتوایی رو چگونه می توانید رعایت کنید پیشنهاد میکنم به شبکه های مجازی ما در اینستاگرام و تلگرام “ آژانس دیجیتال مارکتینگ ” بپیوندید.

پاسخ
بازاریابی و فروش ( قانون سوم ) + یک راهکار موثر - آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۳, ۱۳۹۷

[…] کنندگان در بازاریابی و فروش چه نوع افرادی […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید