در حال بارگیری...
معیار های مهم در بازاریابی شبکه های اجتماعی
۱۷ آبان

با توجه به این نکات ارزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی را درک نمایید

با توجه به این نکات ارزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی را درک نماییدReviewed by محسن کفاش on Nov 8Rating: 5.0با توجه به این نکات ارزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی را درک نمایید

4 نمونه از استاندارد های ساده که ارزش استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی شما را اثبات می نماید

خیلی از بازاریاب های شبکه های اجتماعی که امروزه مشغول به کار هستند و در شبکه های اجتماعی همانند فیس بوک و یا اینستاگرام بازاریابی می نمایند به ارزش کار هایی انجام می دهند ‍پی نمی برند و در این اندیشه هستند که این اعمال تاثیر خاصی بر برند و کسب و کار این افراد ندارند اما این را بدانید که بازاریابی شبکه های اجتماعی به کسب و کار همه ی ما بسیار کمک خواهد کرد.

و در این مقاله شما به ۴ استاندارد و معیار ساده پی خواهید برد که باعث می شود تا شما نیز بتوانید ارزش بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را درک نمایید.

۱.اشتغال زایی

اشتغال زایی در بازاریابی شبکه شبکه های اجتماعی شامل لایک ها ‌کامنت ها سیو ها و هر گونه فعالیت دیگری که توسط فالوور های شما در صفحه ی شما انجامی می گردد تا ارزش صفحه ی شما را افزایش دهند.

به طور کلی بازاریابی شبکه های اجتماعی به منظور این انجام می گردد که شما بتوانید تعداد مخاطبین خود را افزایش دهید و یا قادر به این باشید که بیشتر از قبل با مخاطبین در ارتباط باشید.

پس اگر شما نیز اشتغال زایی خود را در شبکه های اجتماعی آنالیز نمایید به این پی خواهید برد که که تلاش های شما در راستای بازاریابی شبکه های اجتماعی مقدار فعالیت مخاطبین شما را در صفحه ی شما افزایش داده است.

و این مسءله بسیار اهمیت دارد که این دلیل که اگر پست های شما هیچ تاثیر خاصی بر کسب و کار شما ندارند پس به چه علتی شما محتویات خود را اشتراک می گذارید؟

با این امرر شما می توانید خود را اجبار به این نمایید تمامی اشتغال پست های خود را بررسی نمایید و در نظر بگیرید که چه نمونه از محتویات برای شما موثر هستند و به شما کمک می کنند تا کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی تقویت نمایید و چه نمونه از محتویات شما برای کسب و کار تاثیری نخواهند داشت.

هنگامی که شما پست های خود را آنالیز نمودید می توانید با توجه به اطلاعاتی که کسب نمودید در نظر بگیرید که چه مدل محتوایی برای کسب و کار بیشترین استفاده را خواهد داشت و با توجه به آن محتویات خود را تولید نمایید.

با توجه به این نکات شما می توانید تمامی سعی و تلاش خود در راستایی قرار دهید که کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی تقویت نمایید.

و این را در نظر داشته باشید که شما باید سعی کنید با استفاده از بازاریابی شبکه های اجتماعی ارتباط خود را مخاطبین خود افزایش دهید تا بتوانید درصد فروش خود را افزایش دهید پس حتما پس از اشتراک گذاری هر نمونه از محتویات خود در شبکه های اجتماعی سعی کنید اشتغال زایی آن را برای تاثیر بیشتر بررسی نمایید.

۲.میزان اشتراک ها (Amplification rate)

میزان اشتراک ها
میزان اشتراک ها (Amplification rate) در بازاریابی شبکه های اجتماعی به تعداد اشتراک گذاری محتوای شما توسط مخاطبین شما گفته می شود.

میزان اشتراک ها شما در شبکه های اجتماعی به شما در بازاریابی هدفمند خود بسیار کمک خواهد کرد. به این دلیل که این امر بیانگر این می باشد که مخاطبین شما به چه مقداری از برند شما حمایت می کنند.

هنگامی که شما بتوانید مخاطبین خود را وادار نمایید تا محتویات شما را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند این به این معناست که شما نیز از تکنیک موثری در راستای بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده می نمایید.

و با استفاده از این تکنیک شما می توانید به راحتی میزان توجه جلب شده را در صفحات خود را بیشتر از قبل افزایش دهید که امری بسیار مثبت در راستای بازاریابی شبکه های اجتماعی می باشد.

۳.میزان وابستگی (Affinity Rate)

میزان وابستگی
میزان وابستگی و یا Affinity Rate اصطلاحی در بازاریابی شبکه های اجتماعی می باشد که به تمامی کلیک های مثبت انجام شده توسط محتوا و یا پست شما گفته می شود.

خیلی از بازاریاب های امروزی حساب کاربری در شبکه های اجتماعی به وجود می آورند و در وب سایت های مختلف خود در معرض دید قرار می هند و می گویند این است محتوای ما این است کسب و کار ما و… که امری شاید مناسب برای افزایش مخاطب در شبکه های اجتماعی می باشد اما سوال اصلی اینجاست که آیا شما قادر علاقه مند نمودن بازدید کنندگان خود به کسب و کار خود بوده اید؟ شاید نه.

اما برای این امر بتوانید مخاطبین بیشتری را به سمت کسب و کار با استفاده از تبلیغات در وب سایت ها نمایید بهتر محتوایی جذاب تولید نمایید که به صورت کنایه ای مخاطبین شما را به کسب و کار شما دعوت می نماید.

در بازاریابی شبکه های اجتماعی اولین مورد نیاز ها برای ایجاد یک کسب و کار موفق می باشند و شما می توانید با استفاده محتوایی جذاب و سرگرم کننده مخاطبین بیشتر به سمت کسب و کار خود جذب نمایید.

۴.ارزش اقتصادی

ارزش اقتصادی بازاریابی شبکه های اجتماعی این می باشد که شما می توانید بیشتر از قبل فروش محصولات خود را افزایش دهید.

شبکه های اجتماعی مکان هایی بسیار مناسب در راستای فروش محصولات می باشد و علت این امر این می باشد که در این مکان ها شما می توانید به راحتی مشتری هدفمند خود را بیابید و محصولات خود را به آنها بفروشید.

برای این امر نیز شما می توانید به راحتی به اشتراک گذاری پست هایی در رابطه با محصولات خود مخاطبین خود را جذب این نمایید تا از محصولات شما خریداری نمایند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با بازاریابی شبکه های اجتماعی بیشتر حتما مقاله کمپین احساسی اجتماعی ما را مطالعه نمایید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

اینستا گرام مارکتینگ

موارد مورد نیاز که حتما باید در ایموجی مارکتینگ خود در نظر بگیرید.

موارد مورد نیاز که حتما باید در ایموجی مارکتینگ خود در نظر بگیرید.Reviewed by محسن کفاش on Nov 15Rating: 5.0موارد مورد نیاز که حتما باید در ایموجی مارکتینگ خود در نظر بگیرید.آخرین ویرایش ۱۸مهر۱۳۹۷ این روزها ایموجی مارکتینگ تبدیل به یک عنصر رایج در روند تعاملی و ارتباطی ما شده اند. پژوهش های صورت گرفته […]

۰ comments
از ابتدا تا به امروز ویدیو مارکتینگ

از ابتدا تا به امروز ویدیو مارکتینگ را بدانید

از ابتدا تا به امروز ویدیو مارکتینگ را بدانیدReviewed by محسن کفاش on Nov 15Rating: 5.0از ابتدا تا به امروز ویدیو مارکتینگ را بدانید در بازاریابی دیجتال از مهم ترین روش های ممکن که به شما بسیار کمک می نماید ویدیو مارکتینگ می باشد. و این دلیل این می باشد که چرا بازاریابی آنلاین از […]

۰ comments
بازاریابی در شبکه های اجتماعی را به طور کامل بیاموزید

تمامی اطلاعات موجود در رابطه با شبکه های اجتماعی را در این مقاله مطالعه نمایید.

تمامی اطلاعات موجود در رابطه با شبکه های اجتماعی را در این مقاله مطالعه نمایید.Reviewed by محسن کفاش on Nov 15Rating: 5.0تمامی اطلاعات موجود در رابطه با شبکه های اجتماعی را در این مقاله مطالعه نمایید. بخش بزرگی از بازاریابی امروزی در بازاریابی شبکه های اجتماعی صورت می گیرد. کسب و کار امروزه توسط تقاضای مشتریان تفوق […]

۰ comments
5 نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرام

۵ نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرام

۵ نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرامReviewed by محسن کفاش on Nov 15Rating: 5.0۵ نکته ی مهم برای فروش محصولات خود در اینستاگرام ایا برایتان سوال شده است که چطور می توانید در اینستاگرام محصولات خود را به فروش برسانید ؟ ایا نکاتی برای شروع نیاز دارید ؟ برای جلب بیشترین توجه […]

۰ comments
5 نمونه از تغییرات اینستاگرامی که بازاریاب ها باید بدانند (اینستاگرام مارکتینگ)

۵ نمونه از تغییرات اینستاگرامی که بازاریاب ها باید بدانند

۵ نمونه از تغییرات اینستاگرامی که بازاریاب ها باید بدانندReviewed by محسن کفاش on Nov 15Rating: 5.0۵ نمونه از تغییرات اینستاگرامی که بازاریاب ها باید بدانند آیا اگاه به تمامی تغییرات اخیر اینستاگرام هستید و آیا آن را برای اینستاگرام مارکتینگ خود بروز رسانی کرده اید؟ آیا مایل به این هستید که بدانید که چه تغییراتی […]

۰ comments

دیدگاه خود را بنویسید