در حال بارگیری...
افزایش ممبر تلگرام به روش پاپ اپ
۱۰ تیر

آشنایی با ممبرگیری به روش پاپ آپ(ممبر پاپ اپ تلگرام)

افراد مختلف برای افزایش بازدید از کانال تلگرامی راه های مختلفی را پیشنهاد می کنند. یکی از راههای افزایش ممبر، استفاده از ممبر پاپ اپ تلگرام است. برای اینک درباره ممبر پاپ اپ تلگرام بدانید لازم است ابتدا درباره روش پاپ آپ  و تهیه ممبر پاپ اپ تلگرام بیشتر بدانید.

روش پاپ آپ چیست؟

در این روش شما کسی را به زور وارد کانال خود نمی کنید. در حقیقت در زمانی که افراد مشغول کار با گوشی خود هستند، تلگرام کانال شما را برای آنها نمایش می دهد. این روش در کامپیوتر و با نرم افزار  تلگرام دسکتاپ نیز به همین ترتیب اجرا می شود. شما از میان بسته های مختلف فروش، تعداد ممبر مورد علاقه خود را با توجه به میزان هزینه ها خریداری می کنید و بعد از آن فروشنده وارد عمل خواهد شد.

روش پاپ آپ چیست؟
روش پاپ آپ چیست؟

 این روش در نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام و تلگرام طلایی قابل اجرا است و در نسخه اصلی تلگرام امکان اضافه کردن ممبر از طریق ممبر پاپ اپ تلگرام وجود ندارد. این به این معناست که ممبرها به کانال شما اضافه می شوند؛ اما از میان افرادی که به کمک نرم افزارهای غیر رسمی در تلگرام هستند. این نوع تبلیغات با ارسال تبلیغات، کاربران مورد نظر را جذب می کنند. در زمان جذب ممبر، لازم است که پست گذاری کانال متوقف شده باشد و بازدید پستهای انتهایی کانال به سرعت بالا خواهد رفت.

10k ممبر تلگرام
10k ممبر تلگرام

لازم است بدانید که بعد از اینکه تعداد ممبر مورد نظر شما جذب شد، بازدید از صفحات کانال شما حدود چهل درصد خواهد بود. این روش دارای ریزش نیز هست یعنی بیننده ممکن است از مطالب کانال شما خسته شود یا پست گذاری مکرر موجب آزار بازدیدکننده شود و از آن خارج شود. به طور کلی تا شصت درصد اعضای جذب شده در این روش، ممکن است که ریزش داشته باشد؛ اما اگر مطالب مفید و منظم در صفحه شما قرار گیرد، استقبال از آن بالا خواهد بود. همچنین باید بدانید که روش پاپ آپ، به کمک لینک خصوصی کانال انجام می شود و شما باید لینک خصوصی گروه خود را در اختیار ما قرار دهید. از طرف دیگر شما می توانید از تبلیغات به روش پاپ آپ نیز استفاده کنید.

این مقاله هم جالبه!
آشنایی با روش های افزایش ممبر تلگرام

توصیه می شود مقاله ممبر اختیاری تلگرام را مطالعه کنید.

مزایا و معایب افزایش ممبر پاپ اپ تلگرام

مزایای افزایش ممبر به روش پاپ اپ

  1. بازدیدکنندگانی که به این روش وارد کانال شما می شوند، افراد واقعی هستند و با انتخاب خود وارد کانال شما شده اند.
  2. در این روش در زمان افزایش کاربران کانال و حتی بعد از آن، بازدید کانال شما بین چهل تا هفتاد درصد افزایش خواهد یافت.
  3. بعد از اینکه لینک پیوستن به کانال در اختیار کاربر قرار گرفت، کاربر می تواند در آن بماند یا از کانال خارج شود. این یک مسئله اختیاری است.
  4. میزان کاهش کاربران و به اصطلاح ریزش در این روش بسته به خط فعالیت کانال و نحوه پست گذاری شما متفاوت خواهد بود.
ممبر پاپ اپ تلگرام
ممبر پاپ اپ تلگرام

نکات مهم قبل از خرید ممبر پاپ اپ تلگرام

ممبرهایی که با روش ممبر پاپ اپ تلگرام به کانال شما اضافه می شوند کاملا واقعی هستند. ریزش کانال بسته به انتخاب کاربران و مطالب آن کانال دارد. بعد از تکمیل سفارش خرید بسته ممبر پاپ اپ تلگرام و بررسی سفارش، بین دو ساعت تا دو روز برای عضو گیری کانال زمان لازم است. در طی این مدت لازم است که گردانندگان کانال از اضافه کردن پست های جدید بپرهیزند. امیدواریم با آزمایش روش افزودن بازدید از طریق خرید ممبر پاپ اپ تلگرام از افزایش میزان بازدیدکنندگان و افزایش ممبر خود لذت ببرید.

برای اشنایی با سایر روش های افزایش ممبر تلگرام مقاله روش های کاربردی افزایش ممبر تلگرام را مطالعه کنید.

شما می توانید برای مشاوره رایگان و سفارش ممبر با کارشناس ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس تماس بگیرید.

این مقاله هم جالبه!
چطور ممبر ها ی تلگرام خود را افزایش دهیم ؟
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
0/5 ( 0 نظر )

امیر مجرد

من همیشه نگران آینده بودم و برای آینده ای که هر روز هر روز نزدیک تر می شد نگران بودم و نمی دونسم این آینده چطور داره برای من رقم می خوره تا اینکه بلاخره تصمیم گرفتم خودم شروع کنم و آینده رو بسازم نه اینکه صبر کنم تا آینده هر جوری که خواست ساخته بشه، به همین دلیل در حال حاضر در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم.

دیدگاه (۲)
کانال های تلگرام و خرید ممبر پاپ اپ تلگرام - یاراپلاس
تیر ۱۱, ۱۳۹۷

[…] آشنایی با ممبرگیری به روش پاپ آپ(ممبر پاپ اپ تلگرام) […]

پاسخ
خرید ممبر تلگرام ارزان و کاملا واقعی را با آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس تجربه کنید
تیر ۱۲, ۱۳۹۷

[…] آشنایی با ممبرگیری به روش پاپ آپ(ممبر پاپ اپ تلگرام) […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید