افزایش ممبر نوتیفکیشن

افزایش ممبر نوتیفکیشن

تبلیغات موبایلی نوتیفکیشن که به صورت بنری و متنی می باشد در حال حاضر یکی از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغاتی که بدون ایجاد مزاحمت برای کاربران تلفن همراه می باشد.

افزایش ممبر پاپ آپ

افزایش ممبر پاپ آپ

افزایش ممبر از طریق پاپ آپ کاملا اختیاری می باشد و به این صورت است که کاربر زمان کار با تلفن همراه خود درخواستی مبنی بر جوین شدن در کانال می بیند و با کلیک بر روی جوین به اعضای کانال اضافه می شود.

افزایش ممبر ادد اجباری

افزایش ممبر ادد اجباری

افزایش ممبر ادد اجباری یا ادد خودکار تلگرام که از طریق تلگرام های غیررسمی ادد می شود بدون اجازه کاربر می باشد. در این روش ریزش متناسب با نوع کانال بیشتر از بقیه روش ها می باشد.

تحویل سریع

تحویل سریع

مجموعه ما با تحویل سریع سفارشات تجربه دلنشینی از خرید را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد ، تمامی سفارشات کمتر از ۱۲ ساعت انجام خواهد شد

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی ۲۴ ساعته

یاراپلاس با پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمامی روز های هفته از طریق تلگرام و پاسخگویی تلفنی از ۱۷ الی ۲۲ هر روز ، خواهان رضایت همیشگی مشتریان خود خواهد بود

اعضای کاملا واقعی

اعضای کاملا واقعی

تمامی خدمات و طرح های موجود در سایت ما واقعی و کاملا ایرانی بوده و هیچگونه عضو فیک یا غیر واقعی به کاربران عزیز ارائه نخواهد شد

کمترین تعرفه

کمترین تعرفه

تیم ما در حال حاضر کمترین تعرفه افزایش عضو واقعی کانال های تلگرامی را در انحصار دارد ، این مورد کاملا واضح است

برندینگ کسب و کار در تلگرام چگونه انجام می شود ؟

برندینگ کسب و کار در تلگرام چگونه انجام می شود ؟

مدت تقریبا طولانی است که نرم افزار تلگرام جای خود را میان مخاطبان باز کرده است. تقریبا ارتباطات میان استفاده کنندگان از شبکه های مجازی به جهت وجود امکانات مطلوب و از آن مهم تر امنیت ، در انحصار این اپلیکیشن است. در همین راستا گروه هایی نیز در این شبکه ارتباطی ایجاد شده است که به طیف وسیعی از سلایق مخاطبان پاسخ می دهد.از گروه هایی خانوادگی تا تخصصی و علمی. اما عمده مشکل این گروه ها ، محدودیت تعداد اعضا و همچنین ارائه مطالب غیرمرتبط توسط برخی کاربران بود. با نیاز سنجی های انجام شده ، سازندگان تلگرام ، ایجاد یک سازو کار دیگر را در دستور کار قرار دادند. ایجاد کانال تلگرام که محدودیتی در افزایش تعداد اعضا ندارد و محتوا توسط مدیر یا مدیران گروه کنترل می شود، از ویژگی های مهم این سازو کار است که به فعالین در این نرم افزار کمک می کند تا با خاطری آسود به فعالیت های خود بپردازند.

در همین راستا آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس با استفاده از تجربیات دو ساله و تخصص هایی که در زمینه های مدیریت و پیاده سازی روش‌های بازاریابی اینترنتی دارد ،  به کسب و کارها کمک می کند تا با تولید محتوای تخصصی و افزایش اعضای کانال تلگرام با توجه به بازار هدف تعیین شده،  به معرفی محصولات و یا خدمات خود در این فضا بپردازند و به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنند.

اد ممبر