ویدیو مارکتینگ
۲۶ بهمن

اطلاعات کامل در مورد ضرورت ویدیو مارکتینگ در مشهد

در مقاله اهمیت سئو در مشهد متوجه شدیم که ویدیو مارکتینگ می‌تواند تاثیر بسیاری در رنک و سئو سایت شما داشته باشد. همچنین در چک لیست سئو ۲۰۱۹ نیز صراحتا به اهمیت این موضوع اشاره شده است. به همین دلیل در این مقاله از +yara تصمیم گرفتیم تا اطلاعات جامع و کاملی در زمینه‌ی ویدیو مارکتینگ در مشهد برای شما عزیزان جمع آوری کنیم.

ویدیو مارکتینگ

مشاهده ی تصویرهای ویدیویی همواره از خواندن مطالب و نوشته ها در مورد یک موضوع خاص بسیار جالب تر است و بینندگان به راحتی و به آسانی می توانند با این گونه ویدیوها ارتباط برقرار کنند و به راحتی موضوع توضیح داده شده در یک ویدیوی خاص را درک کنند؛ زیرا در این صورت نیاز نیست ذهن خود را به تجسم مطلب های خوانده شده درگیر کنند. فیلم ساخته شده از یک کتاب رمان همواره بیشتر از خوانندگان کتاب می تواند بیننده را به خود جلب کند. تنوع رنگ ها و افراد به کار رفته در یک ویدیو همواره بر تاثیر گذاری آن افزوده است.

به همین دلیل در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیز ویدیوهای مارکتینگ همواره اهمیت بسیاری را به خود اختصاص داده اند. امروز بسیاری از شرکت ها و تولید کننده ها برای تبلیغ محصول و کالای تولید شده و همچنین خدمات ارائه شده از طریق یک موسسه ی خاص استفاده از ویدیو مارکتینگ را در اولویت خود قرار می دهند. در ادامه به مزایا و معایب این روش به طور کلی اشاره خواهد شد. همچنین می توانید در مورد تاثیر آن بر سئو سایت و رنک سایت نیز مطلع گردید.

این مقاله هم جالبه!
ویدیو مارکتینگ و بازاریابی ویدیویی

مزایا و معایب ویدیو مارکتینگ در مشهد  

مزایا و معایب ویدئو مارکتینگ در مشهد
مزایا و معایب ویدئو مارکتینگ در مشهد

 ویدیو مارکتینگ در مشهد در کنار مزایا، معایبی نیز دارد ولی اگر بتوانید اثر معایب آن را با روش های موثر کاهش دهید. مطمئنا این روش یکی از بهترین روش ها برای بازاریابی و مارکتینگ در دنیای مجازی خواهد بود.

مزایای ویدیو مارکتینگ
 1. ویدیوی ساخته شده برند شما را با بقیه محصولات متمایز می کند.
 2. کاربران به وضوح می توانند با محصول مربوطه آشنا شوند و همین امر سبب افزایش محبوبیت اینگونه ویدیوها گردیده است که در نتیجه ی آن تاثیر به سزایی در سئو و رنک سایت مربوطه خواهد داشت.
 3. تاثیرگذاری چندین برابر و افزایش فروش و همچنین اعتمادسازی از مهمترین مزایای ویدیو مارکتینگ می باشد.
 4. ویدیوهای ساخته شده می تواند مخاطبان را ترغیب کند که از سایت مربوطه بیشتر بازدید کنند و در نتیجه‌ی افزایش تعامل بین مشتریان و برند، فروش محصول یاد شده نیز افزایش می یابد.
 5. آموزش های استفاده از محصول خاص با استفاده از ویدیو ها می تواند بیشتر تاثیر گذار باشد.

*در کنار این مزایای یاد شده، هزینه ی بالای تهیه و ساخت ویدیو مارکتینگ می تواند جزو معایب اصلی آن باشد ولی می توان با در نظر گرفتن ترفندهای خاص این هزینه ها را کاهش داد. البته در مواقعی که حجم ویدیو یاد شده بسیار باشد احتمال این وجود دارد کاربران از تماشای آن به دلیل مصرف حجم بالای نت منصرف شوند.

نحوه ی تولید ویدیو مارکتینگ در مشهد  

در تولید ویدیو مارکتینگ در مشهد نکات اساسی بسیاری باید در نظر گرفته شود تا به کاهش هزینه ها و افزایش تاثیرگذاری آن کمک کند.

این مقاله هم جالبه!
 فرمول ساده تولید ویدیو مارکتینگ

مهمترین نکات در این مورد:

 •  ویدیو مارکتینگ تهیه شده برای یک موضوع خاص فقط یک بار تهیه و ساخته می شود. به همین دلیل هنگام ساخت آن باید همه ی نکات جزیی در نظر گرفته شود؛ زیرا در صورت وجود نقص در بخشی از آن باید ویدیو مربوطه از اول تهیه و ساخته شود.
 • از ارائه ی هر گونه مطالب حشو و غیر ضروری در ساخت ویدیو مارکتینگ باید اجتناب شود زیرا محتوای آن باید تا حدی مختصر و کوتاه باشد که مخاطب در کوتاهترین مدت زمان اطلاعات کامل را بتواند بدست آورد.
 •  اگرچه هزینه ی ساخت ویدیو مارکتینگ برای تبلیغ در دنیای مجازی در مقایسه با تبلیغ های نوشتاری بسیار است ولی تاثیر گذاری آن نیز به مراتب بسیار می باشد.
 •  ویدیو مارکتینگ تهیه شده باید در دنیای مجازی به طور گسترده به ویژه سایت های خبری معتبر منتشر گردد. قرار دادن آن تنها در وب سایت مربوطه به یک شرکت یا موسسه کافی نیست. همچنین بیشتر سایت های خبری به صورت آرشیو ویدیو مارکتینگ مربوطه را حفظ می کنند که همواره در دسترس است.
 • انتخاب نام مناسب برای ویدیو مارکتینگ ساخته شده بسیار موثر است زیرا نام ذکر شده می تواند مخاطب و بیننده را در تماشای ویدیو ترغیب کند.
 • حتما برای بدست آوردن اطلاعات کامل در مورد ویدیو مارکتینگ با یک شرکت تبلیغاتی متخصص در این زمینه مشورت کنید.

تاثیر ویدیو مارکتینگ در مشهد در رنک و سئو سایت

تاثیر ویدیو مارکتینگ در مشهد در رنک و سئو سایت
تاثیر ویدیو مارکتینگ در مشهد در رنک و سئو سایت

 ویدیو مارکتینگ در مشهد نقش بسیار مهمی در افزایش رنک سایت مربوطه دارد به دلیل اینکه این نوع ویدیو ها طرفداران بسیاری دارد و به مراتب بیشتر مورد بازدید قرار می گیرند. به همین دلیل موتورهای جستجو به این گونه ویدیو ها اهمیت بسیاری می دهند و همین امر سبب افزایش رتبه در گوگل می گردد؛ و همچنین چون حجم بالایی دارند موتورهای جستجو به راحتی متقاعد می شوند که این نوع ویدیو ها مطالب بیشتری را در سایت مربوطه بارگذاری خواهند کرد.

این مقاله هم جالبه!
مزایا و هدف آموزش بازیابی انلاین

شما به راحتی می توانید لوگوی سایت خود را بر روی آن ها پیوست دهید ولی در تبلیغات نوشتاری لوگوی مربوطه به راحتی پس از کپی شدن مطالب قابل حذف است، ولی در یک ویدیو مارکتینگ امکان حذف نشانه ی تجاری یک برند وجود ندارد. همین امر می تواند تاثیر قابل توجهی در سئو سایت داشته باشد کافی است آدرس سایت یا نشانه ی تجاری مربوطه را در گوشه ای از این ویدیو قرار دهید.

در نظر داشته باشید زمانی که یک شرکت خاص یا موسسه از این روش برای تبلیغ محصول تولید شده استفاده می کند به راحتی می تواند اعتماد مشتریان خود را به دست آورد زیرا با این روش می توان نشان داد که برند مربوطه دارای اقتدار بالایی است که شما حاضر هستید برای آن سرمایه گذاری کنید.

 ویدیو مارکتینگ در مشهد  

ویدیو مارکتینگ در مشهد نیز توسط بسیاری از موسسات و شرکت ها امروزه به طور گسترده برای تبلیغ برند مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد انجام  ویدیو مارکتینگ در مشهد را دارید حتما با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید زیرا افراد با تجربه شناخت کاملی نسبت به سایت های خبری پربازدید دارند و همچنین به همه نکات اصلی در این زمینه تسلط دارند و به راحتی می توانند ایده های مطلوبی را به شما ارائه دهند. با هر بودجه ای می توان ویدیو مارکتینگ در مشهد را راه اندازی کرد، آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس تا انتهای مسیر در دنیای دیجیتال همراه شما خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید