بازاریابی ویدیو
۳۱ خرداد

ویدیو مارکتینگ یا بازاریابی ویدیو

بازاریابی ویدیو یا همان ویدیو مارکتینگ

آنچه بازاریابی ویدیو برای شما و کسب و کارتان انجام میدهد چیست؟

۱. بازاریابی ویدیو شما را معرفی می کند.

بازاریابی ویدیو ابزاری قدرتمند است که به شما اجازه می دهد خودتان را به بهترین نحو معرفی کنید.شما بوسیله ویدیو میتوانید ارایه جذاب و پر زرق و برق از کسب و کار خود داشته باشید.
مسلماً در ذهن مخاطبان بسیار تاثیر گذار است.و همین معرفی درست و ارایه تاثیر گذار، رابطه ای بدون نقص و روشن بین شما و مشتریان در مقایسهبا سایر رقبایتان ایجاد میکند.

۲. اثبات اینکه شما درکار خود کارشناس برجسته ای هستید.

زمانی که شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد کمپین بازاریابی و فروش هستید حتما به این نکته توجه کنیدکه مخاطبان کسب و کارتان باید قدرت و تخصص شما را با تمام وجود درک کنند.تحقق این امر از طریق ویدیویی که در مسیر درست تولید شده باشد بسیار آسان تر خواهد بودتا اینکه بخواهید با تولید یک محتوای متنی بی روح چشم انتظار کسب اعتبار در میان رقبا و مشتریانتان باشید.
اضافه کردن ویدیویی که شما را به منزله یک کارشناس و زبده حوزه ی تخصصی تان معرفی می کنددر وب سایت، وبلاگ، ایمیل یا شبکه های اجتماعی کسب و کارتان در راستای جذب مشتری تاثیر به سزایی خواهد داشت.

۳. بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتور های جست و جو

در گذشته ویدیو برای سئو سایت به منزله مانع بزرگی تلقی می شد که نه تنها در ارتقای رتبه سایت تاثیر مثبتی نداشتبلکه گاهی به دلیل متن محور بودن الگوریتم های موتور  جست و جو را نیز در پی داشت.
اما امروزه ویدیو به قدری مهم و تاثیرگذار  شده است که ارجحیت قرارگرفتن وب سایت در  رتبه  های اول از صفحاتنتایج موتور جست و جو راحتی تا ۵۰ برابر بیشتر میکند.برای درک بهتر مورد آخر به طور خلاصه به سه مزیت اصلی کمپین ویدیو مارکتینگ که در جهت ارتقای سطح سعو وب سایت ها موثر است اشاره میکنم.

این مقاله هم جالبه!
بازاریابی و شناخت آگاهانه | با یاراپلاس همراهتان هستیم
بازاریابی ویدیو
بازاریابی ویدیو

 

۱. محتوای متنی به هیچ عنوان قدرت برد در رقابت با محتوای ویدیویی را ندارد.

میلیون ها صفحه ی متنی برای قرارگرفتن در رتبه های اول و حتی صفحات اول نتایج جست و جو درحال رقابتند.درحالی که فقط هزاران صفحه دارای محتوای ویدیویی برای قرارگرفتن در همان جایگاه به رقابت می پردازند.

۲. بازاریابی ویدیو به مراتب سریع تر از محتوای متنی رَنک می پذیرد.

برای رنک گرفتنن ویدیو تنها چند ساعت نیاز است اما در نقطه مقابل برای محتوای متنی چندین هفته رمان لازم است که همین مؤید این نکته است که ویدیو از محتوای متنی به روزتر و با ارزش تر است.

 

بازاریابی ویدیو
بازاریابی ویدیو

 

۳.خاصیت ویروسی بودن ویدیو در اغلب موارد

برای هر فردی به اشتراک گذاشتن یک ویدیو بسیار جذاب تر از به اشتراک گذاشتن محتوای متنی ساده و بی روح استو این نکته زمانی که به شما واقعا ویدیوی جذابی در اختیار مخاطبان قرار می دهید به وضوح قابل رویت است.

در کنار موارد گفته شده در نظر داشته باشید که تولید ویدیو و حتی راه اندازی کمپین ویدیو مارکتینگبه هیج عنوان پیچیده و سخت نیست و با همراهی یک کارشناس ویدیو مارکتینگ با تجربه در مسیر پیاده سازی
بدون شک نتیجه مورد انتظار برای رونق کسب و کارتان حاصل خواهد شد.
در دنیای کسب و کارهای امروزی، تولید ویدیو یا راه اندازی کمپین های ویدیو مارکتینگ یکی ازبه روزترین، پرثمرترین و جذاب ترین ابزارهایی است که برای رسیدن به موفقیت در امر فروش و سواد آموزی را تضمین و تسریع میکند.

فراموش نکنید در محیط گسترده کسب و کار های آنلاین امروزی حتی فقط یک ویدیوی معمولیبرای هدایت مشتریبه سمت خرید محصول شما یا استفاده از خدماتی که ارایه می دهید،قدرت غیرقابل مقایسه ای نسبت به محتواهای متداول دیگر دارد.

این مقاله هم جالبه!
استراتژی ویدیو مارکتینگ ( سه و چهار )

با در نظرگرفتن همین نکات مم از اهمیت ویدیو در بهبود کسب و کار که میتواند ایجادگر جهشی شگرفدر تعامل های تجاریتان می شود.

حتما این مقاله فوق العاده ویدیو مارکتینگ را مطالعه کنید.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

۱ دیدگاه
بازاریابی ویدیو یا همان ویدیو مارکتینگ | آژانس دیجتال مارکتینگ یاراپلاس
تیر ۱۴, ۱۳۹۷

[…] ویدیو یا همان ویدیو مارکتینگ به طور کلی به معنی بازاریابی برای معرفی محصول یا خدمات […]

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید