در حال بارگیری...
اهمیت لوگو در کسب و کار
۲۳ مرداد

اهمیت لوگو در کسب و کار

چرا به یک لوگو نیاز دارید؟

حتی اگر نام برند در طرح آن ها ادغام نشده باشد،من حدس می زنم که حداقل ۹۹/۹۹% از مردم روی کره زمین می توانند نام ببرند را تشخیص دهند.
اما،اگر به رسمیت شناختن جهانی و سلطه جهانی در صنعتتان برای شما خوب نیست.
چند دلیل دیگر هم وجود دارد که اهمیت لوگو را می رسانند.
به شما پیشنهاد می کنم برای آگاهی بیشتر در مورد لوگو مقاله تعریف و مفهوم لوگو را مطلالعه فرمایید.

۵ دلیل که اهمیت لوگو را به شما می گوید:

۱-هویت شما را نشان می دهد

آن Westerns قدیمی را به یاد بیاورید که در آن گاوچران همراه با گاو برند شده بود.آن ها این کار را برای نشان دادن مالکیت انجام دادند.لوگوی شما باید همان کار را انجام دهد.بر روی محصولات خود،کارت تجاریتان و وب سایت خود تمرکز کنید،نشانتان با مالکیت ارتباط برقرار می کند.این می تواند به مشتریان شما بگوید که چه نوع محصول یا سرویسی را ارائه می دهید و یا چه چیزی به مشتریان پیشنهاد می دهید.که این خود یکی از مهم ترین دلایل  اهمیت لوگو است.

۲-کمک دعوت مشتریان جدید برای شناختن شما

دعوت مشتریان
دعوت مشتریان

ما در دنیای تک رنگ زندگی نمی کنیم.مردم به سوی رنگ ها و طراحی های جالب کشیده می شوند.لوگویی که بسته شما را نشان می دهد و یا آن را زینت می دهد باید برای جلب توجه و تحریک حس کنجکاوی مشتریان احتمالی شما طراحی شود و باعث شود آن ها حداقل نگاه کنند و امیدوارانه محصول شما را بخرند.

۳.شما را از رقابت معاف می کند

نماد های ویژه ای وجود دارند که برای نشان دادن صنایع یا محصولات خاص هستند.برای مثال،تاکنون چند لوگوی پیتزا را که یک آشپز ایتالیایی با سیبیل و یک کلاه سفید بلند به همراه لبخند در آن حضور دارد دیده اید؟یا شاید یک پیتزای بسیار بزرگ را در دست داشته باشد؟یک لوگوی خوب نشان می دهد که شما چه کسی هستید،اما باید شما را از بقیه متمایز کند.یک لوگوی خوب باید متفاوت باشد.

این مقاله هم جالبه!
اهمیت دیجیتال مارکتینگ | در یاراپلاس همراهتان هستیم

۴-وفاداری به برند را افزایش می دهد

از یک زمانی به بعدیک شرکت لوگوی خود را مجددا طراحی می کند،شاید برای بروزرسانی ظاهر و یا بازتاب برخی تغییرات شرکتی دیگر.به عنوان یک بازاریاب،من این کار را می کنم.به عنوان یک مصرف کننده از آن متنفرم.وقتی به لوگوی مورد علاقه ام عادت کردم و آن را عوض می کنند،به گونه ای به من خیانت کرده اند.حالا من باید دوباره تلاش کنم تا چیز جدیدی پیدا کنم.وفاداری به برند بسیار مهم است و هر کسب و کار در این زمینه نیاز به رشد دارد.یک لوگوی قابل تشخیص و آشنا راهی طولانی در جهت وفاداری به برند می باشد.

۵-می تواند در همه جا قرار داشته باشد

قرار دادن لوگو در همه جا بازاریابی،بسته بندی،محصولات،رسانه های اجتماعی،وب سایت و غیره یک راه برای تبلیغ برند و رساندن پیغام شما به طور پیوسته،چه در فروشگاه،چه در خانه مشتریان شما و به عنوان مثال،هرجایی که می خواهید باشید.اگر شما پیام تجاری خود را توسعه داده اید و با موفقیت آن را به لوگو خود متصل کرده اید،هر کاری که انجام می دهید و هر چیزی که ایجاد می کنید با لوگو و برند شما در ارتباط است. یک لوگو در صورتی که قرار است در انواع مواد و یا رسانه های مختلف به نمایش گذاشته شود،ساده باشد بهتر است.

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره نیاز دارید، واحد گرافیکی آژانس دیجیتال مارکتنیگ یارا پلاس آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

 ۰۹۳۹-۱۰۳-۱۳۱۵ 

۰۹۳۹-۰۲۰-۵۹۷۶

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

 

0/5 ( 0 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید