نصب تضمینی اپلیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟
۱۳ مرداد

نصب تضمینی اپلیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه اپلیکیشن های موبایلی به دلیل گسترش روز افزون گوشی های هوشمند، اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده اند. توسعه دهندگان اپلیکیشن ها مجبورند با افزایش نصب اپلیکیشن ، محصولات خود را به استفاده کنندگان گوشی های هوشمند و تبلت ها معرفی کنند. در حال حاضر برای سهولت این کار تیم ها و شرکت های تبلیغاتی با دریافت هزینه ای مناسب اقدام به تبلیغات اپلیکیشن سازنده کرده و تعداد دقیق افزایش نصب اپلیکیشن را تضمین می کنند.

اپلیکیشن موبایل چیست؟

امروزه گوشی های هوشمند نفوذ بسیار زیادی در میان زندگی مردم داشته اند. تبلت ها و گوشی های هوشمند همانند کامپیوتر ها دارای نرم افزار های کاربردی و سرگرمی متنوعی هستند که به آن ها اپلیکیشن و یا به طور خلاصه App گفته می شود. با توجه به اینکه بیشتر افراد در جامعه از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، لازم است تا برنامه نویسان اقدام به ساخت و تولید نرم افزار های مختلف بر حسب نیاز کاربران کرده و آن ها را توسعه دهند. این برنامه ها ممکن است برای کاربرد های خاصی همچون کنترل حساب بانکی و یا برای سرگرمی باشند. دو سیستم عامل محبوب و پرطرفدار در گوشی های هوشمند، سیستم عامل های اندروید و IOS است و اکثر اپلیکیشن ها برای این دو سیستم عامل طراحی و ساخته می شوند. با افزایش نصب اپلیکیشن، به پیشرفت و مطرح شدن توسعه دهنده کمک بسزایی می شود.

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل
نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

اطلاعات کامل نکات مهم برای نصب تضمینی اپلیکیشن را در این مقاله مطالعه کنید.

اهمیت تعداد نصب اپلیکیشن

برنامه نویسانی که اقدام به تولید برنامه های کاربردی برای گوشی های هوشمند و تبلت ها می کنند، نیاز دارند تا با افزایش نصب اپلیکیشن تولید شده، محصول خود را بهتر به جامعه ی مصرف کنندگان معرفی کنند. افزایش نصب اپلیکیشن به طور واضح نشان دهنده ی موفقیت در تولید آن است. شاید به نظر شما مهم ترین بخش تولید یک اپلیکیشن ساخت آن باشد، اما بی تردید بدون افزایش نصب اپلیکیشن، محصول ناشناخته مانده و به ارزش واقعی خود دست نمی یابد. با افزایش نصب اپلیکیشن دیگر کاربران اعتماد بیشتری به اپلیکیشن و کیفیت آن می کنند و برای نصب آن بر روی گوشی های هوشمند خود، علاقه ی بیشتری نشان می دهند. از سوی دیگر افزایش نصب اپلیکیشن بر روی گوشی ها نشان دهنده ی محبوبیت و رضایت کاربران از اپلیکیشن شما بوده و باعث شناخته شدن هرچه بیشتر برند شما خواهد شد. اگر هدف سازنده از تولید برنامه کسب درآمد باشد، تنها راه رسیدن به آن هدف افزایش نصب اپلیکیشن در گوشی های هوشمند خواهد بود.

این مقاله هم جالبه!
افزایش بازدید از کانال و وب سایت از طریق ارسال نوتیفیکیشن
افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن
افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن

پیشنهاد می کنیم مقاله آشنایی با اپلیکیشن و نصب تضمینی اپلیکیشن را از دست ندهید.

نصب تضمینی اپلیکیشن

با توجه به اهمیت افزایش نصب اپلیکیشن در گوشی های اندرویدی و IOS، وب سایت ها و گروه هایی به وجود آمدند که در ازای دریافت هزینه، با انواع روش های تبلیغات باعث افزایش نصب اپلیکیشن شما در گوشی های هوشمند می شوند. در حالت کلی برای افزایش نصب اپلیکیشن دو روش مختلف وجود دارد. در یکی از روش های تبلیغاتی هزینه ی تبلیغات گرفته می شود و میزان افزایش نصب اپلیکیشن تضمین نمی شود. در این نوع تبلیغات میزان افزایش نصب اپلیکیشن بر روی گوشی ها به کیفیت و موضوع اپلیکیشن دارد. در روش دوم تبلیغات هزینه ی خاصی از کاربر گرفته می شود و تعداد افزایش نصب اپلیکیشن به طور دقیق تضمین می شود. در این روش تیم تبلیغاتی موظف است تا رسیدن تعداد نصب اپلیکیشن به عدد مشخص شده به تبلیغات خود ادامه دهد. این نوع افزایش نصب اپلیکیشن را نصب تضمینی اپلیکیشن می نامند.

نصب تضمینی اپلیکیشن
نصب تضمینی اپلیکیشن

انواع روش های تبلیغات برای اپلیکیشن ها

شرکت ها و تیم های تبلیغاتی برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن می توانند از تبلیغات گوناگونی استفاده کنند. در نصب تضمینی اپلیکیشن‌، تبلیغ استفاده شده باید نشان دهنده ی دقیق تعداد افزایش نصب اپلیکیشن باشد. در حالت کلی از انواع روش های تبلیغات برای افزایش نصب اپلیکیشن می توان به، تبلیغات از طریق وب سایت ها، تبلیغ در شبکه های اجتماعی، تبلیغ در روزنامه ها و مجلات، استفاده از افراد سرشناس و محبوب در شبکه های اجتماعی، تبلیغات پوش نوتیفیکیشن و تبلیغات از طریق ایمیل ها و پیامک ها اشاره کرد. در میان روش های گفته شده برای افزایش نصب اپلیکیشن، روش پوش نوتیفیکیشن به دلیل مورد مشاهده قرار گرفتن زیاد و تأثیرش در افزایش نصب از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

این مقاله هم جالبه!
تبلیغ نویسی حرفه ای
نصب تضمینی موبایل
افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

لیست مقالات و اطلاعات کامل درباره نصب تضمینی اپلیکیشن را مطالعه کنید.

عوامل مؤثر در قیمت نصب تضمینی اپلیکیشن

با توجه به این که در نصب تضمینی اپلیکیشن، هزینه ی پرداخت شده برای افزایش نصب اپلیکیشن کاملاً به صرفه و سودمند است، بیشتر توسعه دهندگان از روش تبلیغ تضمینی اپلیکیشن استفاده می کنند. اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال اپلیکیشن ها می توانند در مورد آب و هوا، آشپزی، بازی، موسیقی، فیلم و عکس، اخبار و… باشند. هزینه ی نصب تضمینی برای افزایش نصب اپلیکیشن بر اساس نوع آن متفاوت خواهد بود. از دیگر عوامل مهمی که در هزینه ی تبلیغات تضمینی اپلیکیشن مؤثر است می توان به، حجم فایل ها، کیفیت اپلیکیشن ها، موضوع اپلیکیشن ها و دسترسی های مورد نیاز اپلیکیشن ها اشاره کرد.

عوامل مؤثر در قیمت نصب تضمینی اپلیکیشن
عوامل مؤثر در قیمت نصب تضمینی اپلیکیشن

معیار های شمارش در نصب تضمینی اپلیکیشن

در نصب تضمینی اپلیکیشن ها شمارش ها ممکن است بر اساس یکی از موارد زیر باشد:

  • استفاده از پنل پوشه
  • استفاده از تپ استریم
  • استفاده از گوگل آنالیتیکس
  • استفاده از شمارنده های طراحی شده ی شخصی
معیار های شمارش در نصب تضمینی اپلیکیشن
معیار های شمارش در نصب تضمینی اپلیکیشن

نکاتی در خصوص افزایش نصب اپلیکیشن

توجه داشته باشید که اگر برنامه ی شما، برنامه ای برای کسب درآمد و فروش خدمات خاصی است، در صورت سفارش افزایش نصب اپلیکیشن، هیچ تضمینی برای فروش صد در صدی وجود نخواهد داشت. تیم تبلیغاتی مورد نظر اقدام به معرفی و تبلیغ اپلیکیشن شما کرده و تلاش می کند باعث افزایش نصب اپلیکیشن در گوشی های هوشمند شود. بدون شک تمام کاربرانی که اپلیکیشن شما را نصب می کنند افراد واقعی هستند اما پس از افزایش نصب اپلیکیشن میزان خرید از طریق آن بستگی به موضوع برنامه ی شما و محصول مورد نظرتان خواهد داشت. برنامه هایی که تیم تبلیغاتی، مسئولیت افزایش نصب آن را به عهده می گیرد باید در مارکت های معتبر همچون کافه بازار تائید شده و یا تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند. اپلیکیشن ها باید دارای پنل نصب دقیقی بوده و از گرافیک و کارکرد قابل قبولی برخوردار باشند. برنامه ها نباید برنامه های پولی باشند، اما می توانند از خدمات درون پرداختی بهره ببرند. همچنین برنامه هایی که تنها برای یک منطقه ی خاصی کاربرد دارند از طرف تیم قبول نمی شوند.

این مقاله هم جالبه!
توضیحاتی درباره ی تبلیغات و نصب تضمینی اپلیکیشن
نکاتی در خصوص افزایش نصب اپلیکیشن
نکاتی در خصوص افزایش نصب اپلیکیشن

کلمات کلیدی:
نصب تضمینی اپلیکیشن,تبلیغ اپلیکیشن,تبلیغ تضمینی اپلیکیشن,تبلیغات تضمینی اپلیکیشن,افزایش تعداد نصب اپلیکیشن

 

مقالات مرتبط:

نصب تضمینی اپلیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن های کاربردی

توضیحاتی درباره ی تبلیغات و نصب تضمینی اپلیکیشن

سید حسین موسوی

علاقه زیاد به حوزه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ باعث شد تا آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس رو راه اندازی کنم. تیم یاراپلاس همواره تلاش میکنه تا برای همه علاقه مندان این حوزه یک منبع آموزشی کامل رو جمع آوری کنه.

دیدگاه خود را بنویسید