تاثیر گرافیک در دیجیتال مارکتینگ

تاثیر گرافیک در دیجیتال مارکتینگ

امروزه تمامی کار ها و فعالیت ها از طریق شبکه های انلاین و وبسایت ها انجام میشود. در این بین میلیون ها مخاطب از سرار دنیا به دنبال مطالب مورد نظر خودشون می گردند و این باعث گسترش تبلیغات در سطح اینترنت شده است.

حالا تصور کنید که اگر تبلیغات شما به صورت حرفه ای برنامه ریزی و انجام شود میتوان تا چه حد بازدهی تبلیغات شما را افزایش داد.

ما اینجا هستیم با بهترین کادر گرافیکی و روانشناسی تا شما را در امر تبلیغات در سطح فضای مجازی همراهی کنیم

سفارش

سفارش لوگو

سفارش لوگو

مشتریان و مخاطبان هدف شما از طریق لوگوی شما برندتون رو می شناسند، پس طراحی یک لوگوی با کیفیت پلی است به سوی موفقیت و رشد در کسب و کار شما.

سفارش پوستر

سفارش پوستر حرفه ای

داشتن یک پوستر حرفه ای با ترکیب رنگ صحیح باعث جذب بیشتر مخاطبان هدف شما  و کارامدی بیشتر پوستر شما کمک می کند.

سفارش تیزر لوگو

سفارش تیزر لوگو

تیزر لوگو جلوه ای گرافیکی خاص است ک در ابتدای کلیپ و یا فیلم شما در تایمی مشخص به نمایش برند شما می پردازد، پس داشتن یک تیزر لوگوی با کیفیت و حرفه ای باعث می شود مخاطبان خود را به برند خودتون جذب کنید و قدمی محکم برای موفقیت بردارید.

سفارش جلد سی دی

سفارش جلد سی دی

یکی از تاثیر گذارترین بخش های ارائه ی یک سی دی موفق طرح جلد آن است ک باعث می شود مخاطب هدف شما در بین سی دی های های متفاوت به سمت سی دی شما جذب شود و باعث افزایش فروش شما می شود.

سفارش قالب عکس

سفارش قالب عکس

در فضای مجازی و اینترنت عکس ها به صورت گسترده ای در حال رشد هستن در این بین داشتن یک قالب مناسب برای عکس هایتان در هر شبکه ی مجازی یا به عنوان عکس شاخص سایتتان میتواند علاوه بر زیبایی سایت و صفحه ی شما ، شما را در امر رشد و شناخت بیشتر کمک کند.

سفارش بنر تبلیغاتی

سفارش بنر تبلیغاتی

مطمئنا تاحالا شده وقتی وارد سایتی  شوید و با بنر های تبلیغاتی مختلفی در هر جای سایت برخورد کنید ، ایا میدونستید طراحی صحیح و حرفه ای این بنر ها باعث جلب توجه بیشتر مشتری و افزایش بازدهی بنر می شود .

برای مشاوره در زمینه گرافیک و طراحی سایت با ما تماس بگیرید.